Patvarkyk mane iš galo: tiesa apie "Doggy Style"

72-b925bf44a4e3ab28734d6291e928e343.png
 
Kamasutros poza “Šuniuko stiliumi“ turi daugybę pavadinimų: Vyras iš nugaros, vėžys, „rakom“, Bozmanas arba triušiai. Tačiau kad ir kiek skambių vardų turėtų ši sekso poza, esmė išlieka ta pati. Tai labiausiai natūralus lytinis aktas, kuris yra arčiausiais gamtos. Kai kurios moterys tik pamylėtos iš nugaros gali patirti orgazmą, o daugeliui vyrų tokia jos padėtis sukelia didžiulį jaudulį. Kodėl taip yra ir kodėl aktas iš nugaros yra toks populiarus?


“Doggy Style” istorija

Ši sekso poza buvo praktikuojama nuo pat žmonijos atsiradimo pradžios. Ir nepaisant to, jog daugybę kartų ši akto padėtis buvo pasmerkta visuomenės ir bažnyčios, poros vis dar mylisi šuniuko ritmu. Senovės Graikijoje poza “Doggy Style” turėjo liūtės laikysenos vardą, nes tokioje padėtyje moteris atrodo lyg didelė gracinga katė. Apie šią pozą taip pat rašoma ir Kama Sutroje. 

Nepaisant to, kad dar senovėje tokia lytinio akto padėtis buvo išgirta ir daugelio pamėgta, bažnyčia aktyviai priešinosi žmonių ištvirkavimams tokioje pozoje. Buvo manoma, kad vienintelė teisinga poza, kuria gali mylėtis vyras ir moteris, tai “Misionierius”. “Šuniuko stilius” viduramžiais  buvo pasmerktas bažnyčios dėl vienos esminės priežasties, tai gyvuliškas seksas. Toks lytinis aktas būdingas daugeliui gyvūnų, tad žmonės, kurie imdavo pavyzdį iš gyvulio, būdavo pasmerkti didžiulei nuodėmei. Tačiau laikui bėgant bažnyčios įtaka tapo vis mažiau pastebima ir šiandien, “Doggy style” daugeliui porų nėra tabu.
 


Kelio -  alkūnės technika

Moteris stovi visomis keturiomis ir remiasi į pagrindą tik keliais bei alkūnėmis. Vyras užima poziciją ant kelių ir prilaikydamas partnerės klubus, įsiskverbia bei juda pageidaujamu ritmu. Patirtas malonumas priklauso nuo to, kaip moteris geba išlaikyti stuburą ir kojas, bei  į kurią pusę yra pasviręs partnerio penis.

Faktas, kad kelio-  alkūnės įsiskverbimo padėtis leidžia varpai į makštį patekti skirtingais kampais. Toks makšties stimuliavimas gali apimti šoninės, priekinės ir galinės makšties sienelės stimuliavimą, tačiau svarbiausia yra pasirinkti tokį kampą, jog varpa lengvai galėtų suvirpinti moters G tašką, esantį priešais makštį. Norint pasirinkti tinkamą padėtį, moters kojos turi būti suglaustos, o vyras turėtu pasilenkti šiek tiek į priekį.
 

Kodėl  vyrai ir moterys tai dievina?

Visų pirma, partnerių seksualinis pasitenkinimas  yra susijęs su gyvuliškais instinktais bei šiurkščiu seksu. Toks natūralus fiziologinis poreikis galioja tiek vyrams, tiek moterims. Be to, vyrams tokia laikysena sužadina vizualinius pojūčius ir tie, kurie yra imlūs regiamajai informacijai, iš šios pozos gauna didžiausią malonumą. Kelio - alkūnės padėtis, kada vyras įsiskverbdamas iš nugaros gali matyti partnerės sėdmenis, sužadina jo ego. Be to, tai dominavimo žaidimas ir toks lytinis aktas leidžia vyrui užimti valdovo vaidmenį.

Moterims taip pat patinka gilūs ir intensyvus įsiskverbimai, o tokia patogi atbulinė padėtis leidžia patirti net keletą orgazmų per vieną lytinį aktą. Pozicija iš nugaros netrukdo partneriui ar pačiai moteriai prisiliesti prie klitorio, o jei po ranka yra vibratorius, “Dyggy Style” -  bene geriausias būdas  pasimėgauti dvigubos skverbties teikiamais džiaugsmais. Ir tai tik techninė dalis.

Kita medalio pusė atsispindi grubaus sekso fantazijose. Daugelis dailiosios lyties atstovių apie tai svajoja. Jos susijaudinimą dar labiau pakurstys jo veiksmai, kada akto metu vyras nevengs plekšnojimo per sėdmenis ar savo valdžią įrodys tempimo už plaukų gestu. Kodėl “Doggy Style” patinka ne visiems?
 

Žinoma, ši sekso poza greičiausiai nebus priimtina tiems, kurie yra prieš dominavimo ir pavaldumo žaidimus. Taip pat “Šuniuko stilius” greičiausiai nesužavės ir užkietėjusių romantikų. Partneriams tiesiog fiziškai neįmanoma žiūrėti viens kitam į akis, apsikabinti ar aistringai bučiuotis į lūpas. Kita vertus, vyrui nedraudžiama glamonėti jos sėdmenų, nugaros, o bučinys į jos  “Katės zoną” (plotas tarp menčių) gali uždegti ir įaudrinti net pačią švelniausią širdį.

Kadangi pozicija iš nugaros siejama su kontrole bei vergove, vargu ar "Doggy Style"  sužavės dominuojančią damą. Tačiau nereikia pamiršti, jog seksas yra menas, kuris leidžia sulaužyti standartus ir paplitusius stereotipus. Ji gali imti valdžią į savo rankas ir vyrui užimant kelio - alkūnės padėtį. Moteris gali pati kontroliuoti įsiskverbimus. Suriškite jam rankas per riešus ir uždrauskite judėti, jei prireiks šiek tiek  supančiokite bei išnaudokite savo vergą kaip tik jums patinka!

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras