Patvirtinta: suplanuotas seksas tampa madingu

 
1 komentaras
Pagal paskutinius tyrimus, daugiau nei trečdalis žmonių užsiima seksu tik tuomet, jei jie turi tam laiko, t.y. tik tada jei seksas yra numatytas jų dienotvarkėje. Be to, šie žmonės stengiasi išskirti specialų laiką savo užimtame grafike, kai jie yra laisvi nuo šeimyninių rūpesčių ir darbų. O seksu užsiimama net ir tuomet, jei nėra nuotaikos tai daryti.

Taip pat, jei net ir atsiranda noras seksui, tačiau jis nėra suplanuotas, planai nebūna pažeidžiami. 28 proc. apklaustų porų kalba apie tai, jog mylisi tik pagal grafiką. 23 proc. pareiškė, kad partnerio užimtumas yra svarbiausias faktorius, kada pora užsiims seksu.

Tyrimo rezultatai parodė, kad poros užsiima seksu naktį 13 kartų dažniau nei dieną. Iš apklaustų 300 porų 65 proc. atsakė, kad jos yra linkusios užsiimti seksu vėlų vakarą ir naktį. Dar 20 proc. teigė, kad rytas – tai mėgstamiausias laikas seksui, o 10 proc. – teikia pirmenybę vakarui. Tik 5 proc. gali pasitenkinti meilės malonumais dienos metu.

Ekspertai-seksologai mano, kad tokiems intymiems santykiams įtakos turi tokie faktoriai, kaip įtemptas gyvenimo ritmas ir mažas sekso prioritetas. Vis dėl to, seksologai rekomenduoja sekso nenukelti į vėlų vakarą, kadangi po dienos darbų ofise ir namuose, naktį neužtenka jėgų. Žinoma, geriausiai jei seksu užsiimti galima būti dienos metu.

Kad ir kokie būtumėte užsiėmę, užsibraukite savaitgalio dienas, pamirškite visus darbus ir skirkite jas vien tik seksui – neeiliniam malonumui.

Suaugusiems.lt

Ar planuojate seksą?
 
Komentarai (1)
Jei visada tik planuot - gali ne kažin kas iš aistrų likt...
Naujas komentaras