Patys paprasčiausi sekso žaislai: santykių gelbėjimo planas

c323e56d0bee99322ada6e7c6ddd18b1.png
 
6 komentarai
Kur buvęs, kur nebuvęs, į šeimyninius santykius vis taikosi įsiskverbti šaltukas. Partneriai pradeda tolti vienas nuo kito. Galbūt net miegoti atskirai. Jei tai tęsis ilgiau, iki skyrybų – nebetoli. Taigi iškyla būtinybė gelbėti savo santykius. Čia gali padėti ir psichologas, ir seksologas ir netgi... sekso žaislai!

Daugybė ilgalaikių porų išgyvena periodų, kai meilė ir tarpusavio supratimas dar tarsi ir yra, tačiau dingo žavinga aistros kibirkštis, kuri kadaise vien nuo žvilgsnio ar prisilietimo įsiplieksdavo galingu laužu. Visų pirma jūs – seniai kartu, daug ko patyrėte, puikiai pažįstate vienas kitą, taigi seksas jau nebežada jokių naujų pojūčių. Antra, galbūt susikaupė ir nutylėtų nuoskaudų, neišsakytų priekaištų, kurios taip pat žlugdo norą suartėti.

Šiaip ar taip, jei meilė dar yra, svarbiausia tokioje situacijoje – paįvairinti seksualinių santykių rutiną. Lengviausias būdas tai padaryti – išmėginti sekso žaislų siūlomus malonumus. Kodėl būtent juos? Nes tai – lengvesnis ir greitesnis būdas, nei ilgai trunkantis mėginimas atkurti buvusį psichologinį artumą. Be abejo, pastarojo taip pat prireiks, bet šis kelias bus nueitas greičiau ir lengviau, kai iš naujo įžiebsite daugiau aistros kibirkščių. 

Sekso žaisliukus geriausia rinktis dviese. Tai – ne paprastas apsipirkimas, o gana gundantis užsiėmimas, taigi geriausia jei jau ir šiuo džiaugsmu dalinsitės su partneriu.

1. Sekso prekių asortimentas – didžiulis. Nuo ko pradėti? Siūlome – nuo lubrikantų. Jų galite rinktis iš daugybės rūšių, pagamintų vandens ar silikono pagrindu, įvairių skonių ir kvapų arba bekvapių, netgi su mentoliu, šaldančio poveikio. Jie padarys lytinius santykius sklandesnius, atvers kelią naujoms improvizacijoms.

2. Vyrai orgazmą pasiekia lengviau. Kad moteris taip pat patirtų malonumą vyrui jau pasitenkinus, galima naudoti vibratorių. Šis seksualus daikčiukas padovanos jūsų intymiam gyvenimui naujų pojūčių. Svarbiausia – nepirkite pirmo pasitaikiusio, atidžiai paskaitykite instrukciją ar paklausykite konsultanto rekomendacijų. Taip užsitikrinsite, kad įsigysite tokį, koks jums tinka labiausiai, iš pirmo karto.

3. Pasidairykite jūsų sekso žaidimams tinkamų priedų. Pavyzdžiui, sekso sūpuoklių, pripučiamų pagalvėlių, specialių kėdžių ar neperšlampamų paklodžių – nuo šiol jūsų sekso pozų įvairovė gerokai padidės, o saugotis nepageidaujamų pasekmių nebereiks: po meilės žaidimų ir kilimai, ir patalynės nenukentės nuo nuvarvėjusio lubrikanto, grietinėlės nuo partnerio kūno ar jūsų kūno išskirtų skysčių.

4. Erotiška apranga gali padaryti stebuklus. Todėl peržvelgti kostiumų asortimentą – privalu. Ir jei kambarinės prijuostė ar policininko švarkas jums – pernelyg drąsus variantas, įvairiausi korsetai, apatiniai rūbai su angomis intymiose vietose ar intymūs aksesuarai gali būti kaip tik tai, ko trūko partnerio susidomėjimui ir susižavėjimui atgaivinti.

5. Kai tik įsidrąsinsite – pasinaudokite ir kitais sekso žaislais. Analinių rutuliukų rinkiniai, penio žiedai, vaginaliniai rutuliukai: jūsų laukia tikras erotinių pojūčių uraganas!

Naudojantis sekso žaislais galima patenkinti įvairiausias seksualines fantazijas, ir tai taps alternatyva klasikiniam, gal kiek nuobodžiam seksui. Porose, naudojančiose sekso žaisliukus, sustiprėja psichologinis artumas ir abipusis pasitikėjimas savimi. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras