Pavojingiausios sekso pozos

 
12 komentarai
Vienos pavojingiausių sekso pozų. Kaip jos atrodo ir kokios galimos pasekmės šioms nepasisekus?

Pozos

„Sustabdytoji“. Moteris užšoka ant vyro ir kojomis apsikabina jo juosmenį. Pastarojo pareiga – išlaikyti moterį bei kontroliuojant visą situaciją užtikrinti lytinio akto sėkmę. Poza jokiais būdais nerekomenduojama tokio tipo poroms, kada vyras yra smulkus ir nedidelio ūgio, o moteris – aukšta bei stambi.

Pozos

„Pogo“ lazdelė“. Ši poza taip pat yra pakankamai rizikinga, nes kiekvienas partneris vien tik dėl netikėtos smulkmenos gali susižeisti lytinius organus. Be to, prieš imantis tokios pozos reikia apžiūrėti, ar aplinkui nėra jokių aštrių daiktų ar jų kampų. Jeigu bent vienas iš partnerių praranda pusiausvyrą, tikėtinas krytis žemyn. Geriausiai ant žemės pasitiesti kažką minkšto.

Pozos

„Suktukas ant galvos“. Tai iš tikrųjų itin didelį susirūpinimą kelianti poza, tačiau jokių abejonių, kad kažkas pasaulyje ją jau tikrai išbandė arba norėtų tai padaryti. Priešingu atveju, iš kur tokia būtų atsiradusi? Daugiau komentarų tokia sekso pozicija, ką ir kaip būtų galima susižeisti, veikiausiai nereikalauja. 

Pozos

„Londono tiltas“. Vyras turi padaryti vadinamąjį „tiltelį“, o moteris – ant jo atsisėsti. Būtent jai atitenka visa situacijos kontrolė. Reikia turėti galvoje, jog bandant pasimylėti šia poza, dar tik jos išbandymo pradžioje jau galima nesudėtingai susižeisti.

Pozos

„Karutis“. Ši poza, bet kuriuo atveju reikalaujanti abiejų partnerių judesių suderinamumo, yra kur kas pavojingesnė moteriai, negu vyrui, tačiau. Jeigu šia poza stengiamasi mylėtis ilgiau, paprastai susiduriama su rankų skausmu.

Pozos

„Ratas“. Kai kuriuos žmones itin užveda pasirinktųjų sekso pozų sudėtingumas. Kodėl pastarosios išbadymas gali pasibaigti blogai? Veikiausiai net nereikia aiškinti, kokios galimos pasekmės šiai pozai nepavykus. 

Pozos

„Sulenktos kojos“. Bandant atlikti tokią pozą yra nemenka tikimybė, kad bus sužeistas vyro pasididžiavimas. Tačiau kas mėgsta riziką, gali bandyti viską atlikti kuo atsargiau – gal vis tik pavyks. Ši sekso pozicija įvardijama kaip viena pačių nepatogiausių.

Pozos

„Suspaustoji“. Prieš bandant atlikti tokią pozą reikia žinoti, kad pasitempti kokią nors kūno dalį – vieni juokai. Be to, jeigu moters sulenktos kojos spaudžia ne vyro kojas, o šonkaulius, egzistuoja tikimybė, nors ir itin maža, juos sulaužyti.

Pozos

„Nugaros laužytoja“. Tai itin pavojinga poza, o ypatingai pasisaugoti reikėtų, jeigu moteris yra apkūnesnė. Tokią poziciją reikia atlikti atsilošus virš lovos ar čiužinio, kad, jeigu nepasiseks, būtų krentama ant kuo minkštesnio pagrindo.

Pozos

„Priekalas“. Moters kojos užkeltos ant vyro pečių. Taip parodomas visiškas pasitikėjimas pastaruoju, absoliučiai kontroliuojančiu visą situaciją. Tačiau vyras turi būti itin švelnus, kad įsiaudrinęs nepertemptų motes nugaros raumenų.

 

Parengta pagal Blog.koldcast.tv, nuotrauka Copyright (c) 123RF Stock Photos

 
Komentarai (12)
„Suktukas ant galvos“ .. :D
Jei moteris nėra "sustingusiais" raiščiais, tai priekalas - normali poza. Ir dar... maloni ;)
mm. Priekalas. mano viena is megstamiausiu :)
priekalo poza imanoma. tik ne ore:D isbandziusi. truputi traukia raumenis
sekso pozos sito tik paveikslai o redubei tai tikri pilmai;DD
manau, pasistengu visos imanomos :DD
„Priekalas“. visai normali poza tik reikia kad vaikinas butu kuo auksciau tad siuo atveju ilgos jo rankos pravercia :D
mano nuomone kai kurios pozos yra neimanoma misija:) nebent saolino vienuoliams, kuriems visvien negalima uzsiimti seksu:) paskutine poza priekalas esam bande, man patiko, ji gan nesunki:) bet pabandzius daryti kai kurias sias pozas, manau po to jau nebepavyks padaryti jokiu pozu:D
:D po to suktuko komentaru manau jau nebeparasys :D
uzskaitom. ypac ant galvos :D
kokios linksmos :D
Suktukas ant galvos:D Kas isbandys butinai parasykite komentara kaip sekesi :D
Naujas komentaras