Pažinčių klubas

 
Tikriausiai daugelis pritarsite, kad šiomis dienomis užmegzti naujas pažintis – juokų darbas. O ir susitikimų vietą galima pasirinkti atsižvelgiant į asmenybės tipą bei poreikius. Drąsos nestokojantys, pasitikintys savo jėgomis bei mėgstantys bendrauti antrosios pusės dažniausiai ieško viešose, žmonių susibūrimo vietose. O internetinė erdvė, pažinčių klubas – populiariausia vieta, ištroškusiems naujų pažinčių.

Ne paslaptis, kad pažinčių klubas – labiau vyrų negu moterų pamėgta pažinčių mezgimo vieta. Stipriosios lyties atstovai internetinėje erdvėje tikisi atkreipti patinkančios merginos dėmesį, tačiau priemonės, naudojamos, tikslui pasiekti, ne visada pasiteisina. Įdomu, kokias klaidas daro stipriosios lyties atstovai? Įsidėmėkite ir pasimokykite iš jų!

Melas ir netinkamų nuotraukų publikavimas. Melo kojos trumpos – byloja patarlė. Nors nuo melo pabėgti nepavyksta, daugiau ar mažiau su juo susiduriame visi, tačiau anksčiau ar vėliau visos melagystės išlenda viešumon. Jei norite sužavėti patinkantį asmenį, neapsimetinėkite kitu kitais žmonėmis, apie save nekurkite nebūtų dalykų ar tuo labiau nesiųskite manekeno nuotraukos, jeigu pats jam toli gražu negalite prilygti. Žinoma, iš pradžių patinkanti mergina tikrai liks sužavėta seksualios Jūsų išvaizdos ar išgalvotos gyvenimo istorijos, tačiau realybėje išvydusi visai priešingą Jūsų portretą – užpyks už šlykštų melą ir vargu ar norės toliau bendrauti.

Per didelis atkaklumas – ne į naudą. Nors merginos dievina atkakliai jų dėmesio siekiančius vaikinus, tačiau per didelis atkaklumas jau ne teigiamas, o labai neigiamas bruožas, dar kitaip vadinamas įkyrumu. Kiekviena mergina mėgsta dėmesį, tačiau nesibaigiančios žinučių atakos su tais pačiais klausimais: kaip sekasi? Kaip gyveni? Be jokios abejonės, išves iš kantrybės net pačią ištvermingiausią merginą. Atminkite, dėmesį rodykite subtiliai, domėkitės simpatijos laisvalaikio pomėgiais, užsiėmimais ir panašiai.

Pagyrūnai. Pirmosiomis pažinties akimirkomis, merginai tikrai neįdomu, kiek Jūs uždirbote ar kokiame pasaulio kampelyje turite poilsinę sodybą. Kompiuterio ekrane išvydusi vien tik Jūsų pagyras, mergina pamanys, kad tiesiog norite ją nusipirkti kaip dar vieną gražų trofėjų į savo kolekciją.

Nesiima iniciatyvos. Jei internetinėje erdvėje radote simpatišką merginą, nieko nelaukite ir parodykite jai dėmesį. O dar geriau – pakvieskite ją į tikrą pasimatymą, turėsite galimybę geriau pažinti vienas kitą ir galbūt užmegzti rimtus santykius. Nevaidinkite nepasiekiamo ir nelaukite kol pasimatymą paskirs ji, nes galite to ir nesulaukti.

Taip pat naujas pažintis užmegzti ir draugų ratą praplėsti, o galbūt surasti gyvenimo meilę, galite apsilankę mūsų puslapio skiltyje sex pažintys.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras