Pažvelkime pro miegamojo durų plyšelį: kaip dažnai mylisi kiti?

pora-5951237bd25bb(1).jpg
 
2 komentarai
Prisipažinkite, juk ir jums ne kartą yra kilęs noras pasmalsauti, žvilgtelint į svetimą miegamąjį? Kaip dažnai mylisi kitos poros ir ar mano intymus gyvenimas šiuo atžvilgiu yra normalus?

Stop: pasidomėti statistika galima, tačiau lyginti save su kitais šiuo atžvilgiu būtų neteisinga. Jei jūsų meilės žaidimų reguliarumas gerokai didesnis ar mažesnis už tos amžiaus grupės vidurkį, neskubėkite nerimauti: sekse normalu viskas, kas priimtina ir teikia pasitenkinimą abiems.

Kaip dažnai mes mylimės?

Lytinio gyvenimo aktyvumas dažniausiai siejamas su amžiumi, tad nieko keisto, jog tyrime, skirtame atsakyti į klausimą, kaip dažnai partneriai mylisi, šis kriterijus buvo pasirinktas kaip atspirties taškas. Taigi, pasmalsaukime!

Lytiškai aktyviausia grupė apima 18-29 metų individus, kurie per metus vidutiniškai santykiauja 112 kartų. Tai atitinka 2 kartus per savaitę: nelabai įspūdingas skaičius, ar ne?

Sulaukus 30-39-erių metų, lytinių aktų skaičius mažėja iki 86 kartų per metus arba 1,6 karto per savaitę.

Pasiekus 40-49 metų amžių, sekso dažnumas krenta iki simboliško, tačiau gana kuklaus 69 kartų skaičiaus per metus. O tai nesiekia net vieno karto per savaitę!

Aptariamas tyrimas neanalizuoja vyresnių nei 49 metų asmenų intymių santykių dažnumo, tačiau anksčiau pateikti rezultatai leidžia daryti išvadą, jog amžius atvirkščiai proporcingas lytinių santykių dažnumui: tai yra kuo žmogus vyresnis, tuo seksas jo gyvenime užima mažiau vietos. Tai susiję ne tik su sveikata ir fiziniu pajėgumu, bet ir pasikeitusiu statusu (tėvystė, atsakingos pareigos darbe ir kita), įtampa, stresu, nuovargiu. Kai laukia galybė darbų, o galvoje sukasi milijonas minčių, automatiškai kažko tenka atsisakyti. Deja, tai dažnai būna seksas bei tarpusavio intymumas.


Moteris, kaip visada, suprasti sunku...


Sekso dažnumo poreikio kaita susijusi ir su lytimi. Biologija lemia, jog jaunų vyrų galvoje iš tiesų verda tik viena mintis – seksas! Tačiau net nereikia laukti vadinamosios vidurio amžiaus krizės – gamta pati viską sutvarko: maždaug 25-erių metų vyras yra pasiekęs savo seksualumo viršūnę ir po truputį, tiek dėl psichologinio, tiek dėl fizinio aspekto, lytinių santykių dažnumas mažėja. 
Kalbant apie moteris, viskas yra kur kas painiau. Vos dvidešimt kelerių metų mergina gali skųstis nuolatiniu galvos skausmu kaip pretekstu išvengti lytinių santykių, tuo tarpu keliais dešimtmečiais vyresnės moterys neretai spinduliuoja išaugusiu seksualiniu apetitu. Kodėl? Priežastis dažniausiai slypi psichologiniame nusiteikime. Jauna moteris, kuriai po ilgų bandymų taip ir nepavyksta pasiekti vadinamosios palaimos viršūnes, seksu tiesiog nusivilia ir šį ima vertinti ne kaip malonumą, tačiau pareigą savo sutuoktiniui ar partneriui. Tuo tarpu moteris, sugebanti pajusti orgazmą, sekso atsisakyti nežada ir sulaukus gana garbingo amžiaus. 

1 ar 5 kartai per savaitę  - viskas normalu, jei sekso dažnumas ir šio kaita metams bėgant atitinka abiejų poreikius. Deja, kardinaliai besiskiriantis seksualinis apetitas neretai tampa skyrybų ar nuklydimo į šoną priežastimi...Kai šis skiriasi tik šiek tiek, būtina tarpusavio diskusija ir kompromiso paieška. Jei jums reikia mažiau, o partneriui – daugiau, kodėl šio nepamaloninus kitais būdais? 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Galėčiau tą skaičių padidinti
Kiek metuose sav. ??? Tikrai kad ne 70,::Pasiekus 40-49 metų amžių, sekso dažnumas krenta iki simboliško, tačiau gana kuklaus 69 kartų skaičiaus per metus. O tai nesiekia net vieno karto per savaitę
Naujas komentaras