Penio apipjaustymas ir seksas: ar moterims verta nuogąstauti, jog ši procedūra mūsų šalyje nėra populiari?

man-boxers-underwear-penis-732x549-thumbnail.jpg
 
2 komentarai
Mūsų šalyje varpos apipjaustymas, moksliškai vadinamas cirkumcizija, nėra populiarus – atliekamas tik esant medicininiam poreikiui ar, retesniais atvejais, pacientui, dėl higienos ar seksualinių sumetimų, pačiam to pageidaujant. Tad ne dažna lietuvaitė turi praktinę galimybę palyginti, kuo skiriasi seksas su apipjaustytu vyru ir su chirurgo skalpelio nepaliestu partneriu.

Aišku, nekalbama apie tuos atvejus, kai tautietės mėgaujasi „tarptautiniu“ seksu su kitų tautybių vyrais (pavyzdžiui, net 68% visų apipjaustytų pasaulio vyrų yra musulmonai). Šiame straipsnyje kilstelėsime paslapties šydą nuo temos, kuri daugeliui moterų taip ir liks asmeniškai nepatirta. 

Ką gero gali pasiūlyti apipjaustytas penis?

Vieno iš daugelio tyrimų, skirtų šios temos analizei, rezultatai byloja, jog moterys, lytiškai santykiuojančios su apipjaustytais vyrais, turi mažiau nusiskundimų seksualiniu gyvenimu. Pabandykime paieškoti, kur glūdi to priežastys.

Ilgesnis lytinis aktas.

Varpos galvutė, neapsaugota apyvarpe, nuolat trinasi į audinius, tad, natūralu, šios jautrumas gerokai sumažėja. Tai reiškia ir šiek tiek ilgesnę lytinio akto trukmę bei padidėjusią galimybę abiems partneriams kartu patirti orgazmą. Tiesa, specialistai nepataria varpos apipjaustymo rinktis kaip priemonės, skirtos priešlaikinės ejakuliacijos gydymui. 20 sekundžių – būtent vidutiniškai tiek ilgiau truko lytinis aktas iki orgazmo pasiekimo atlikus apyvarpės pašalinimą.  

Švara.

Higiena – viena iš sumetimų, dėl kurios gali būti atliekamas varpos apipjaustymas. Už apyvarpės kaupiasi nešvarumai, tad, šią pašalinus, lengviau palaikyti švarą. Moterys, kurioms itin svarbi higiena, gali kur kas drąsiau užsiiminėti oraliniu ar įprastu seksu. Atsipalaidavimas, kaip žinia, yra vienas tiesiausių kelių gero sekso link. 

Sveikata.

Apyvarpėje besikaupiantys nešvarumai neretai sukelia įvairias infekcines ligas, kuriomis vyrai dažnai „apdovanoja“ ir savo partnerę. Faktas, jog meilės žaidimas neturi pasekmės pienligės, šlapimo takų infekcijos ar kito užkrato pavidalo, iš tiesų leidžia labiau atsikvėpti (ypač tada, kai santykiaujama su nauju partneriu). Galima teigti, jog moters pasitenkinimą lytiniais santykiais su apipjaustytu vyru labiau įtakoja ne fizinės, bet biologinės priežastys.

Nusiminti nereikėtų ir neapipjaustytų vyrų partnerėms

Esama tyrimų, pateikiančių ir priešingus rezultatus: respondentės teigia, jog su neapipjaustytu partneriu seksas yra kur kas geresnis. Net pati apyvarpė gali tapti stimuliacijos šaltiniu: mylintis pastaroji susigarankščiuoja ir papildomai stimuliuoja klitorį, taip suteikdama moteriai didesnį malonumą. 

Moterims, santykiaujančioms su apipjaustytais vyrais, net tris kartus didesnė galimybė patirti skausmą sekso metu. Neapipjaustytas penis yra švelnus ir lygus, o, pašalinus apyvarpę, moterims, kurios skundžiasi makšties išsausėjimu, seksas gali tapti nemalonus dėl padidėjusios trinties. Tad be lubrikanto santykiauti tokiu atveju net bandyti neverta.

Kovoje tarp apipjaustytų bei neapipjaustytų penių, galima paskelbti lygiąsias. Didesnis ar mažesnis pasitenkinimas seksu labiau priklauso nuo psichologinio nusiteikimo, o ne  penio fizinių parametrų. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Priešlaikinė ejekuliacija yra daug didesnė problema apipjaustytiems, nes apyvarpė veikia kaip indikatorius. Visas šis straipsnis yr aniekuo nepagrįstas.
Nieko gero apipjaustymas neduoda.
Naujas komentaras