Penio dydis: kieno didžiausias ir kaip jį padidinti

wadlow-bodybuilder-sumo.jpg
 
Seksologai jau seniai suvedė statistiką ir įrodė, kad milžinišką, iki 30 cm ilgio varpą turi tik keletas tūkstančių vyrų. Vidutinis penio dydis apytiksliai yra nuo 12- 17 cm esant erekcijai ir apie 10 cm ramybės būsenoje. 15 % viso pasaulio vyrų turi 18 cm ilgio penį. Ekspertai ištyrė, kad varpos dydis priklauso nuo tautybės ir rasės, tačiau tai dar nereiškia, kad šių matmenų negalima pakeisti.

Daugelis mano, kad juodaodžiai turi didžiulius falus, tačiau iš tiesų didesni juodaždžių peniai būna tik ramybės būsenoje, o erekcijos metu jie yra tokio pat dydžio kaip ir europiečių vyrų. 18 cm varpos ilgiu gali pasigirti arabai. 

O kokios gi yra priemonės varpai padidinti? Iš pradžių chirurgijoje buvo populiarios silikono injekcijos į vyriško organo audinius, tačiau vėliau buvo pradėtos savų riebalų injekcijos. Tačiau riebalai greit obsorbuojasi ir tokią operaciją tenka kartoti, kadangi varpa po tam tikro laiko grįžta į pradinę padėtį. Šiuo metu populiaresnės riebalų injekcijos, imant riebalus nuo sėdmenų. Chirurgai teigia, kad riebalų injekcijos iš šios kūno vietos ilgam padidina varpą. Šiuo metodu, erekcijos metu varpa pailgėja  ne daugiau kaip 2 cm, o varpos apimtis taip pat padidėja.  

Žinoma, šiomis dienomis chirurgija tikrai ne vienintelis būdas siekiant turėti didesnį penį. Jeigu norite turėti didesnę varpą galite naudoti įvairius, tam skirtus sekso žaislus ir priemones. Taigi, trumpai apžvelkime galimus variantus sprendžiant varpos dydžio klausimą.

Varpos pompos. Varpos pompos veikia vakuminio masažo principu ir leidžia į penį priplūsti net keletą kartų daugiau kraujo nei įprastos erekcijos metu. Sekso prekių industrija siūlo didžiulį penio pompų pasirinkimą. Galite rinktis automatinęskaitmeninę, hidro ar rankinę pompą. Šiomis pompomis pagalba pasieksite didesnės varpos apimtis erekcijos metu. 

Kremai erekcijai pagerinti. Tvirtesnė erekcija - didesnis penis. Jau nuo senų senovės ginkmedis ir jabobos aliejus buvo naudojamas potencijos problemoms spręsti ir  siekiant didesnio lytinio pajėgumo. Pagrindinės šių žolelių savybės skatina stimuliacija ir pagerina kraujo priplūdimą į genitalijas. Kremas su ginkmedžio ekstraktu ir jobobos aliejumi veikia greitai. Jį rekomenduojama naudoti vyrams, kurie siekia tvirtesnės erekcijos, stangresnės varpos ir intensyvesnių pojūčių. 

Varpos didinimo prietaisai. Jeigu norite ilgalaikio efekto, galite naudoti penio įtvarus. Šis prietaisas rekomenduojamas net pačių gydytojų. Varpos didinimo įrankiai leidžia ištempti varpą. Mokslininkų įrodyti, kad  prailginti kūno dalis galima tiesiog tempiant jas. Tempimo metu ląstelės ima dalytis ir daugintis toje zonoje. Šiuo prietaisu varpą galima padidinti net  28% ir pastorini 19%. Tokius rezultatus atskleidė tyrimas, kurio metu vyrai naudojo Male Egge varpos padidinimo prietaisą. 


>Mokslininkai siekia išsiaiškinti kur slypi varpos dydžio genas, tačiau kol kas aišku tai, kad vyriško pasididžiavimo dydžiui įtakos turi rasė ir tautybė, o siekiantys turėti didesnę varpą galima tai padaryti chirurginiu būdu ar naudojant tam tikrus prietaisus ir priemones. www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras