Penki sekso planai 2011 metams

 
1 komentaras
Palydėdami senuosius metus daugelis žmonių prisižada pakeisti savo gyvenimą. Perversmų neretai reikia ir intymiame gyvenime.

Ar tikrai 2010 – taisiais metais netrūko sekso eksperimentų, o galbūt mažai patyrėte orgazmų? Galbūt paslapčia galvojate, kad šiuos rodiklius reikia pagerinti kitais metais. Planuokite  – tai naudinga, nes užsibrėžus tikslą lengviau jį pasiekt.

Kiekviena mergina ar moteris gali susidaryti savo sekso planą arba pasinaudoti šiais penkiais pasiūlymais.

Pirmas sekso planas. Susirasti svajonių vyrą, su kuriuo seksas būtų įspūdingas ir nepamirštamas.  Jei turite tobulą vyrą šalia, tuomet pasižadėkite, kad 2011 metais pažvelgsite vienas į kitą nauju kampu ir mylėsite dar stipriau. Tegul į jūsų miegamąjį įsiveržia tokia aistra, kurios dar nepatyrėte!

Antras sekso planas. Neatpažįstamai pasikeisti: tapti itin gražia ir labai seksualia, pasitelkus sekso-treningo metodą. Sekso terapijos esmė ta, kad mergina nustoja kankinti ir kritikuoti savo kūną ir pasodina jį ant daugybės komplimentų, malonumų ir orgazmų „dietos“. 
Маsažas, šokiai, sauna, plaukimas baseine. Pakanka kęsti nuolatinį alkį ir sielotis dėl vyrų. Geriausia moteris lovoje  – ne idealių formų, o ta, kuri patiria tikrą malonumą sekse. Todėl mylėkite savo kūną!

Trečias sekso planas. Praplėsti savo seksualinį horizontą.Visi mes ilgainiui patenkame į kažkokį užburtą sekso ratą: įprasta preliudija, sekso pozos, įprasta mylėjimosi vieta. 
Todėl pažadėkite sau Naujaisiais metais išmėginti kažką naujo: seksą paplūdimyje, seksą trise, erotinę fotosesiją. Svarbu, kad eksperimentai būtų ne tik jums malonūs, bet ir partneriui.

Ketvirtas sekso planas. Lyginti savo seksą su kitų porų – tiesiog nesusipratimas. Negi verta skaičiuoti orgazmų kiekį, vyro pasididžiavimo apimtis ir pozų sudėtingumą dėl to, kad jaustumėtės pranašesnės? O gal atvirkščiai? Todėl jūsų 2011 metų sekso plane apskritai neturėtų būti tokio ketinimo. Kurkite savo sekso idėjas ir įgyvendinkite jas nesižvalgydamos į kitus.

Penktas sekso planas. Padvigubinti orgazmų kiekį.

 
Komentarai (1)
net straipsiuose minima "pameginkite seksa trise", siaubas..ka cia propoguojate?seimoje gyvenama dviese su partneriu
Naujas komentaras