Per greitai baigiu, padėkite! (Dainius 25 m.)

dreamstime_14856251.jpg
 
2 komentarai
"Ką daryti jei sekso metu labai greitai baigiu? Mane visa tai jau pradeda ne juokais gąsdinti ir pradedu dėl to kompleksuoti. Nuo ko pradėti net nebežinau, bet noriu, jog lytiniai santykiai truktų ilgiau. Nejauku prieš merginą, nes nesiseka jos normaliai patenkinti. Prašau, padėkite man išspręsti šią intymią problemą. " (Dainius 25 m.)

Priešlaikinė ejakuliacija ir per trumpa akto trukmė - viena dažniausių, tačiau bene lengviausiai išsprendžiamų vyriškų problemų. Yra daugybę būdų ir metodų, kaip galėtumėte sau padėti. Išbandykite bei derinkite tarpusavyje šiuos metodus ir lytiniais santykiais mėgausitės ilgiau: 
 

Masturbuokitės

Viena pagrindinių priešlaikinės ejakuliacijos priežasčių – susilaikymas nuo lytinių santykių arba per retai mylimasi. Jeigu jūs retai mėgaujatės seksu su partnere, o tie reti atvejai trunka vos minutę ar kelias, dieną (keletą valandų ar minučių)  prieš aktą, rekomenduojama pasimasturbuoti. Pašalinus susikaupusią įtampą  seksu galėsite mėgautis ilgiau. Nepamirškite, jog masturbacija yra puikus būdas išmokti valdyti bei atitolinti ejekulaiciją. Praktika jums padės atpažinti ir kontroliuoti savo kūno pojūčius. 
 


Naudokite priemones, skirtas pratęsti lytiniam aktui

Vienas paprasčiausių būdų pratęsti lytinio akto trukmę – naudoti lubrikantus, purškalus ir prezervatyvus, kurie sumažina penio jautrumą ir tai leidžia seksu mėgautis ilgiau. Kitas variantas – analiniai prezervatyvai. Jie paprastai yra storesni už įprastus, todėl penis bus mažiau jautrus. 
 

Naudokite technologiją – uždelstas orgazmas

Šis metodas gali būti praktikuojamas masturbacijos arba lytinio akto metu. Kai jaučiate, jog jau greit baigsite, nutraukite simuliaciją, o kai priešorgazmo pojūtis liausis, tęskite toliau. 
 

Giluminis kvėpavimas

Šis metodas yra panašus į pastarąjį. Giluminio kvėpavimo ir uždelsto orgazmo technologiją galite derinti tarpusavyje. Kai jaučiate, jog greitai baigsite, sumažinkite tempą ir giliai įkvėpkite, tada iškvėpkite. Tai padės jums atsipalaiduoti. 
 

Lėta skverbtis

Logiška, jog greitas tempas lygus greitesnei baigčiai. Neskubėkite didinti tempo kai mylitės. Žaiskite su greičiu ir didinkite tempą palaipsniui. Jei norite, jog aktas dar tęstųsi, bet jaučiate, kad netrukus baigsite, galite sustojimą padaryti partnerės  viduje bei kelias sekundes palaukite, kol pojūčiai atslūgs.
 

Technologija 7- 9

Šis orgazmo atitolinimo metodas susideda iš septynių greitų ir devynių lėtų frikcijų. 7- 9 metodas taip pat padės patiems kontroliuoti savo tempą ir leis išvengti ankstyvos ejakuliacijos. 
 

Dubens raumenų treniruotė

Kegelio pratimus sėkmingai atlieka ne tik moterys, bet ir vyrai. Kegelio treniruotes  rekomenduojamos medikų iškilus šlapinimosi problemoms. Be to, intymių raumenų treniruotė padės sustiprinti ir prailginti erekcijos laiką. 

Kegelio  pratimus pradėkite nuo šlapinimosi sustabdymo. Šlapinimosi viduryje pabandykite sustabdyti šlapimo tėkmę nenaudojant sėdmenų, kojų ar pilvo raumenų. Pavyko? Vadinasi jau žinote kai galima kontroliuoti intymiuosius raumenis. 

Šiam triukui pakaks trijų kartų per dieną. Palaipsniui, šlapimo tėkmės sustabdymo laiką didinkite nuo 5 iki 10 sekundžių. Žinoma, galite mokytis ir neidami į tualetą, o tiesiog įsivaizduokite šį procesą ir įtempkite intymius raumenis didindami įtempimo laiką. Per dieną (pavyzdžiui, gulint ir žiūrint televizorių) vienos treniruotės metu įtempkite raumenis 10- 15 kartų.


Naudokite erekcijos žiedą arba užveržėją

Penio užveržėjų ir žiedų pagrindinė funkcija – prailginti lytinio akto trukmę ir sutvirtinti erekciją. Šie daikčiukai leidžia sumažinti kraujo   tėkmę į varpą, todėl aktas trunka ilgiau. 


Dažnai greitos ejakuliacijos priežastimi tampa nerimas, todėl išmėgindami  įvairius metodus, technikas bei priemones, nepamirškite, jog jūsų organizmui ne mažiau svarbi yra jūsų pačių emocinė būsena! Kuo labiau nerimausite, tuo bus sunkiau išspręsti šią problemą. Teigiama nuotaika ir mažiau streso leis meilės žaidimais mėgautis ilgiau!


Turite klausimų ir norite sužinoti ekspertų nuomonę? Klauskite čia:
http://www.suaugusiems.lt/klausimai-atsakymai/naujas/

 
Komentarai (2)
Juoko doze visai dienai, aciu :DDD
apie burokus reikia galvot
Naujas komentaras