Per kiek laiko reikia pasiekti orgazmą?

orgazm.jpg
 
9 komentarai
Suaugusiems.lt kolektyvas sulaukė dar vieno skaitytojos klausimo apie tai, kiek turi trukti moters kelias į orgazmą. Taigi:

Klausimas: Nerimauju, kad esu nenormali, nes pasiekti orgazmą man visuomet prireikia pusvalandžio. Tas pats vyko su visais mano partneriais, kuriuos turėjau, tačiau tai pirmas kartas, kai dėl to sunerimau, nes dabartinis mano partneris pasakė, kad visoms jo buvusioms partnerėms prireikdavo maždaug dešimties minučių. Anksčiau maniau, kad visos užtrunka tiek, kiek ir aš. Man patinka seksas, tačiau nesuprantu, kodėl prireikia tiek daug laiko? Ar galite man padėti?

Atsakymas: Kiekvienai moteriai pasiekti orgazmą prireikia skirtingai laiko, o pusė valandos – nėra nieko neįprasto. Verta turėti omenyje, kad tam tikri dalykai kaip alkoholis, stresas ar vaistai gali atitolinti orgazmą. Taip pat gali būti, kad jūsų partneris “nepaspaudžia” tinkamų jūsų mygtukų. Kalbėti apie seksualines žmonių technikas reikėtų atsargiai, nes dauguma jaučiasi dėl to šiek tiek nesaugūs. Pabandykite paklausti savo partnerio, ar yra kas nors, ką galėtumėte jam padaryti ir kas jam patiktų, o tada papasakokite apie savo norus.

Be abejonės, tai, kad jūsų partneris lygina jus su savo buvusiomis, nėra labai jautru iš jo pusės. Žinoma, kai kurios moterys gali baigti per dešimt minučių, tačiau kitoms prireikia ir daugiau nei pusvalandžio. Jam reikėtų suprasti, kad kiekviena moteris yra skirtinga.

Jei norite pagreitinti reikalus, pabandykite į darbą pasitelkti ir pirštus arba sekso žaisliukus, net stimuliuojančius kremukus. Vibratorius ir liežuvis gali suteikti puikių potyrių. Pasakykite jam, kai jis paliečia tinkamus taškus, kurie tikrai jus užveda. Svarbiausia, nesusikoncentruokite ties orgazmu. Orgazmas yra užsispyręs, jei galima taip pasakyti – kuo daugiau apie tai galvoji, tuo labiau jis išsisukinėja.

Nesinervinkite dėl to. Jūs esate visiškai normali. Parodykite savo partneriui, kas jums patinka atodūsiais, dejonėmis ar dar kaip nors. Pridėkite šiek tiek papildomos stimuliacijos, o jei jūsų antroji pusė nenustos lyginti jūsų su savo buvusiosiomis, paklauskite jo,  ar jis nori, kad jūs pradėtumėte lyginti jį su savo buvusiais partneriais.
 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
na as net pasimeciau perskaicius si straipsni..ir man reikia pusvalandzio ar gal net ir dugiau,,o jei kai kurie kalba apie drozima,ti man tada jusu gaila..geriausias orgazmas kai baigiam abu su partneriu po kokiu geru 2 ar 3 valandu meiles....
Man ir reikia apie 30min. visada ir taip 10 metu. Per 5 min.nebaigiu tad greit baigiancius iskrt palikdavau. Mano vyras gali daug ir ilgai, yra grazus ir geras, tik del to uz jo ir istekejau ir nerealiai ji myliu. Mano vyrui 30m.o jam nuolat stovi, tai juokas ima, kai kiti uz ji jaunesni nepatempia, nu ir slabakai. Vargses moterys ant slabaku, kurios uztaiko. Uz tai as visada klausdavau man patinkancio vyro kiek jis ilgiausiai gali nebaigti, kad netycia ant 5min.masturbatoriaus su peniu vaginoje nepakliuciau.
Nera nieko geriau uz gera vaginalini orgazma kasdien.
Man atrodo, kad tai ne lenktynės...
jei tau pakanka 2-3 min neskaitant preliudiju ir glamoniu tai tu superine pana. Kaip sakant geriau kelis kart per diena, negu kad viena karta ir drozt 1 val. :D
Nesuprantu kas čia blogo, aš irgi pajaučiu tik po pusvalandžio, bet užtat staigiai galiu pajusti ir antrą, ir trečią... Manau tai normalu. Svarbu, kad išvis gali jį pajausti.
Gali buti, kad to partnerio buvusiom partnerem po 10 min nusibosdavo ir jos pasinaudotavo "oo taaaiippp, baigiau" budu jo atsikratyt :D
Man atrodo aš tave pažįstu ;D Nes vienai mano draugei iš tiesų VISADA pakanka 2-3 minučių :)) Sakiau, kad jai pavydėtų visos pasaulio merginos :))
Dabar as pasijauciau nenormali :D Man uztenka max 2-3 min. Ir taip kiekviena diena... :)
"Taip pat gali būti, kad jūsų partneris “nepaspaudžia” tinkamų jūsų mygtukų."
Pasispausk pati blt princese...
Naujas komentaras