Pirmas kartas

 
1 komentaras
Kaip ir kiekviena mergina, dažnai pagalvodavau, koks bus mano pirmas kartas. Su kuo, kada ir kokiomis aplinkybėmis tai nutiks. Bandydavau įsivaizduoti tą vienintelį, kuriam atiduosiu didžiausią savo turtą- nekaltybę. Nors vaikino dar neturėjau, tačiau turėjau tam tikrus reikalavimus, kuriuos jis būtinai turėjo atitikti. Griežtai sau mintyse kartojau, kad jam atsiduosiu ne anksčiau kaip po metų draugystės. Ne veltui sakoma, jog tu planuoji, o Dievas iš tavųjų planų tik pasijuokia ir viską padaro savaip. Šis posakis mano istorijai labai tinka. Taigi, apie viską nuo pradžių.

Viskas nutiko praėjusią žiemą. Už lango spaudė šaltukas, orai tikrai ne lepino. Pripažinsiu, labai nemėgstu žiemos ir šalčio, tokiomis dienomis tik ir svajoju išvykti į šiltuosius kraštus. Į šalį, kurioje sušiltų ne tik kūnas, bet siela. Kitaip tariant galėčiau pasilepinti saulės spinduliais ir susipažinti su kitos šalies kultūra. Pati dar negaliu savęs finansiškai išlaikyti, todėl apie tokią kelionę kol kas galėjau tik pasvajoti. Tačiau mano svajos netikėtai pavirto realybe. Vakarienės metu tėvai paklausė ar norėčiau vykti pailsėti į svečią šalį, pakeisti aplinką, pasideginti ir pakeliauti po gražiausias apylinkes. Akyse tryško optimizmas, visa švytėjau ir buvau be galo laiminga, nedvejojau nė minutėlės ir akimirksniu sutikau. Padiskutavę, pasitarę išsirinkome vieną iš Turkijoje esančių kurortų. Nors žinia apie kelionę mane labai nudžiugino, visas džiugesys išblėso, kai sužinojau apie kelionės kompanionus. Tai seni tėvų draugai ir jų 18 metų sūnus Marius, kuriam nejaučiau didelės simpatijos. Jis man atrodė pasipūtęs, per ne lyg geros nuomonės apie save vaikinas. Tačiau išvykos metu ši neigiama nuomonė Mariaus atžvilgiu gana greitai pasikeitė.

Prabėgus keletai savaičių jau buvome saulėtoje Turkijoje.Atvykus į viešbutį mus pasitiko be galo draugiški ir malonūs patarnautojai, pasirengę visą parą pildyti visus mūsų norus. Keletą dienų pabendravusi su Mariumi, pastebėjau, kad jis nėra toks blogas, kaip anksčiau apie jį galvojau. Jis buvo labai simpatiškas vaikinas, su manimi elgėsi labai pagarbiai kaip tikras džentelmenas. Vieną vakarą sėdėjome prie baseino ir gėrėme šviežiai spaustas sultis, abu buvome gerai labai geros nuotaikos, atsipalaidavę ir pailsėję. Pradėjome kalbėtis, prisiminėme vaikystę, iškrėstas šunybes ir išdaigas. Nejučia galvoje pradėjo šmėžuoti erotinės mintys, ėmiau įsivaizduoti koks būtų mano pirmas kartas su Mariumi. Įdomu ar jis taip pat dar nekaltas kaip ir aš? Vaikinas pasiūlė pokalbį pratęsti jo kambaryje, išgerti alkoholinių kokteilių. Nedvejodama sutikau ir meiliai žvelgdami vienas į kitą atsidūrėme jo kambaryje. Išgėrusi kokteilį jaučiau kaip maloniai svaigsta galva, pajutau kaip Mariaus rankos nedrąsiai pradėjo liesti mano kojas. Iš pradžių priešinausi ir kaskart nustumdavau jo rankas. Geidžiau jo prisilietimų, tačiau nenorėjau pasirodyti lengvai prieinama mergina, todėl iš pradžių ir atstumdavau jį. Vėliau mano pasipriešinimas išgaravo ir nusprendžiau atsiduoti jo glamonėms, apie nieką negalvoti. Tada jis švelniai mane paguldė ant lovos, karštai bučiavomės ir glamonėjome vienas kitą. Marius nurengė mano marškinėlius, pradėjo švelniai liesti ir bučiuoti krūtis. Be galo jaudinausi, nes jaučiau, kad šis vakaras bus ypatingas, tai naktis, kai atsisveikinsiu su nekaltybe ir tapsiu moterimi. Glamonės tęsėsi, Marius išbučiavo kiekvieną mano kūno lopinėlį: kaklą, pečius, rankas, kojas. Nieko nelaukdama jam atsilyginau tuo pačiu, nurengiau jo marškinėlius ir šortus, be galo troškau paliesti jo pasididžiavimą. Taip stipriai jo troškau, bet taip pat labai bijojau. Įsidrąsinu paėmiau jo daikčiuką į rankas ir nutaikiau sau į tarpkojį. Pamažu pamažu jis visas susmigo į mane, ppajutau silpną skausmą, tačiau po kelių sekundžių užplūdo begalinio malonumo banga. Jis judėjo iš lėto, norėjo, kad aš jausčiau kuo mažesnį skausmą ar diskomfortą.Vėliau jis mane paguldė ant šono ir viską tęsėme toliau, po keleto minučių jį užplūdo palaimos ir malonumo jausmas, Marius baigė man ant krūtinės. Toks buvo mano pirmas kartas, dėl kurio tikrai nesigailiu. Smagiausia, kad Mariui buvau ne tik vienos nakties nuotykis, kitą dieną jis pasiūlė būti jo mergina. Iki šiol mylime ir branginame vienas kitą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
pirmas kartas ir baige ant krutines? Idomu...
Naujas komentaras