Pirmas kartas vyrams ir moterims: kaip pasiruošti ir ko tikėtis

pora-lovoje-80924937.jpg
 
Jeigu nusprendėte, kad jau laikas prarasti nekaltybę arba jaučiate, jog tai įvyks greitai, turite žinoti ko tikėtis ir kaip tam pasiruošti. Žmogaus gyvenime seksas yra labai svarbus prieskonis, kuris padeda pamiršti problemas, suartėti su mylimu žmogumi arba tiesiog „išsikrauti“ po sunkios dienos. Visi seksą vertina teigiamai ir nori jo kuo geresnio, tačiau pirmas blynas vis tiek dažniausiai „prisvyla“.

Tikimės, jog šis straipsnis padės jums pasiruošti ir turėti kuo geresnę pirmąją seksualinę patirtį.

Higiena

Niekas nenori mylėtis su nešvariu arba nemaloniai kvepiančiu žmogumi. Jeigu tikitės, jog pirmas kartas bus – nusiprauskite ir pasikvepinkite, tai yra gero tono reikalas. Beje, skanūs kvepalai tik sustiprins potraukį tarp dviejų partnerių. Toliau reikėtų pasirūpinti ir erogeninių zonų higiena. Geriausia būtų nusiskusti arba apsitrumpinti intymių zonų plaukučius. Nors yra žmonių, kurie mėgsta plaukuotumą tarpkojo regione, tikrai neprašausite, jeigu būsite susitvarkę. Skuskitės arba depiliuokitės atsargiai, nesusižeisdami. Galų gale pasirūpinkite ir daiktų higiena. Sekso metu plyšta mergystės plėvė, todėl būna kraujo (kartais plėvė plyšta ne visiškai, todėl kraujo būna ir antrą ar net trečią kartą). Tai – natūralu ir sveika, tačiau tikriausiai nenorite išmesti arba slėpti paklodžių, rūbų ar užtiesalų.

Apsauga

Stipriai rekomenduojama ne tik pirmą, bet ir visus kartus mylėtis su apsauga. Juk apie kito partnerio seksualinę sveikatą tikriausiai žinote nedaug. Be abejonės, jeigu abu jūs nesate to darę, užsikrėsti tikimybė daug mažesnė, tačiau be apsaugos labai rizikuojate pastoti. Su apsauga seksas bus bent truputėlį ilgesnis bei leis labiau susipažinti su savo ir partnerio kūnu. 

Lūkesčiai

Pirmą kartą dauguma moterų ir panelių patiria skausmą. Vaginos sienelės nėra susipažinusios su sueitimi, todėl galite jausti diskomfortą. Visgi, suplyšus mergystės plėvei, vėliau malonumą jausti darosi nebe taip sunku, kadangi jūsų lytiniai organai prisitaiko prie to, kas jūsų gyvenime bus vėl ir vėl. Jeigu jaučiate skausmą ir tikrai nenorite daugiau to tęsti, nepalikite vyro „tuščiomis“. Pamaloninkite partnerį ranka arba burna. Jeigu pasirūpinsite juo, jis tikrai supras ir nepyks, kadangi tai – normalu.

Geriau pasistenkite, kad seksas būtų kokybiškas, o ne „iš reikalo“

Vyrams reikėtų nesitikėti pati pirmą kartą tapti sekso dievais. Įeikite švelniai, ypatingai švelniai, ir labai palengva didinkite tempą. Galbūt partnerė kūno kalba pritars šiam ėjimui, galbūt ne – stebėkite ir reaguokite. Susitaikykite, jog tikriausiai baigsite labai greitai, todėl pasistenkite pamaloninti partnerę kuo įmanoma ilgiau. Jeigu tai ir jos pirmasis kartas, reikės laiko atsipūsti bei susitvarkyti, tačiau, jeigu ne – greitai taisykite padėtį naudodami pirštus arba atlikdami oralinį.

Pozicijos ir komunikacija

Jeigu jūs abu dar nesate susipažinę su sekso teikiamais malonumais, pradėkite viską paprastai. Be abejonės įeiti į nekaltą merginą vyrui bus pakankamai sunku, todėl rekomenduojama rinktis įprastą pozą. Na, o su nekaltu vaikinu reikėtų imtis kontrolės, kadangi pirmą kartą vyrai yra linkę persistengti ir baigia itin greitai. Tad su nekalta mergina geriausiai tiks misionieriaus arba šuniuko pozicijos, o su nekaltu vaikinu – jojikė arba šuniukas. Atminkite, seksualinę patirtį turintis partneris turi imtis didesnės iniciatyvos ir „užvesti ant kelio“. 

Galų gale – bendraukite. Nekalbėkite apie viską, tačiau, vaikinas turėtų įspėti apie baigimą, o mergina – apie skausmą, diskomfortą ar malonumą. Abiem partneriams esant nekaltiems – nekaitaliokite pozicijų per dažnai. Geriau viską pradėkite ir užbaikite viena arba dviem pozomis, kadangi tai neturėtų būti ilgas aktas.

Elgesys po to

Vyrų ir moterų fiziologiniai skirtumai verčia juos kitaip elgtis po sekso. Vyrai nori vienatvės bei tylos ir dažnai jaučia sielvartą, liūdesį ar nori nutolti po ejakuliacijos. Tai – visiškai normalu ir reikia jiems to suteikti. Vyrai po sekso dažnai ir užmiega. Ko nereikėtų daryti, tai juoktis iš to, kad vyras greitai baigė arba kaip elgėsi lovoje, kadangi jis gali įsižeisti ir supykti. Net, jeigu seksas ir nebuvo labai geras, neįžeiskite ir jo „draugužio“ dėl dydžio ar formos, kadangi tokiu atveju išprovokuosite ilgalaikį konfliktą. Pirmas kartas nebūtinai būna geras, tačiau geras seksas bus tik tada, kai ypatingai gerai jausite vienas kitą. Tam – reikia laiko ir praktikos.


Vyrams reiktų susitaikyti, kad moterys nori artumo ir glaustytis po sekso. Kažkur per vidurį esti kompromisas, kurį reikėtų surasti, jei norite gerų seksualinių patirčių. Po sekso pagirkite partnerę, apkabinkite ar pabučiuokite. Pasiūlykite parūkyti, jeigu tą darote ir mažinkite nutolimą, taip sukursite labai geras emocijas moters viduje.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras