Pirmasis kartas su moterimi: ką reikėtų žinoti apie lesbiečių seksą

1_nBDUAiNohhlh_NTP6y66bQ.jpeg
 
5 komentarai
Pirmasis kartas ir pirmoji seksualinė lesbietiška patirtis visada buvo apsupta paslapties ir intrigos. Daugelis merginų trokšta išbandyti seksą su mergina. Ir nors mes mėgstame fantazuoti, prieš pasineriant į tokį sekso nuotykį iškyla daugybė klausimų. Taigi, jeigu norite patirti šį nuotykį svarbu žinoti keletą esminių dalykų.

Pažinkite savo kūną

Prieš išmokstant suteikti malonumą kam nors kitam, turėtumėte pirmiausia žinoti, kaip patenkinti save. Masturbacija, puikus būdas tai padaryti. Norėdamos daugiau pojūčių, naudokitės ne tik pirštukais ar vibratoriumi, bet ir išbandykite tokius sekso žaislus kaip, intymių vietų stimuliatorius.

Blaivus svaigulys 

Geriausias akimirkas norime atsiminti visi, o tokios pirmosios erotinės patirties tikrai nenorėtume nugramzdinti į užmarštį. Alkoholis nėra pati geriausia priemonė atsikratyti įtampos ir streso. Ypač merginoms, prieš svarbius įvykius nevertėtų vartoti alkoholio, nes didesnis jaudulys skatina didesnį alkoholio vartojimą. Tačiau jei norėtumėte, kad kūnas nesijaustų toks įsitempęs ir siekiate atsipalaiduoti, sukurkite tinkamą atmosferą: išbandykite masažo žvakes ar sužadinkite aistrą meilės lašiukais, kurie suteiks daugiau drąsos prieš pasineriant į tokį meilės žaidimą.


 

Vizitas pas odontologą

Burnos higiena ir sveiki dantys padės sumažinti riziką užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis, tokiomis kaip AIDS, herpes, gonorėja ir kitomis lytiniu keliu plintančiomis ligomis.

Saugumas

Jei po tokio nuotykio nusprendėte susilaukti vaikų ir turite nuolatinį partnerį, praėjus pusmečiui turėtumėte pasitikrinti sveikatą (jei sveikata sukėlė įtarimų, tada ankščiau). Taip pat atsiminkite, kad sekso metu su mergina jūs:

  • Nesidalintumėte sekso žaislu nepakeitus prezervatyvo.
  • Po žaislo panaudojimo, nuplautumėte jį antibakterinėmis priemonėmis.
  • Naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus (silikono pagrindo lubrikantai gali pažeisti latekso prezervatyvus).
  • Nelieskite partnerės išangės ar makšties plikomis rankomis, naudokite latekso pirštines.
  • Nekiškite sekso žaislo į makštį, jei prieš tai jis buvo išangėje ar jį lietėte burna. Prieš  tęsiant žaidimus, dezifekuokite žaisliukus specialiomis priemonėmis.

Fantazijos

Viskas prasideda nuo vaizduotės. Jei trokštate intymumo su moterimi, jūs turite ir svajoti apie tai. Seksas lovoje, vonioje, baseine, o gal lifte? Erotinės fantazijos leidžia geriau pažinti save ir įvertinti savo seksualinį temperamentą (ar jūs labiau linkusi dominuoti, ar mėgstate švelnias glamones, o gal jus intriguoja BDMS žaidimai). Svajodamos bendraukite ir su kitomis merginomis. Pažinčių portale tikrai surasite bendraminčių ir tą, kuri patiks jums tiek savo išvaizda, tiek asmeninėmis savybėmis.


Atsipalaidavimas

Jau minėjome, kad tinkama atmosfera  ir pasiruošima – pirmas žingsnis į erotinės fantazijos įgyvendinimą. Tačiau neskubėkite ir atsipalaiduokite. Švelniai lieskite viena kitą, bučiuokite, laižykite odą, darykite erotinį masažą. Prieiti prie intymių zonų tikrai spėsite. Taip pat nepamirškite ir pokalbių. Paklauskite jos apie tai, kas jai patinka ar kokių veiksmų ji norėtų arba tiesiog pasakykite kas patinka jums pačiai.


 

Svarbios teorinės žinios

Dar keletas svarbių dalykų apie kuriuos būtų naudinga žinoti pries pasineriant į pirmąjį kartą su mergina. Apie G taško stimuliavimą žino kiekviena mergina, tačiau jei norite džiaugtis lesbietišku seksu, bus naudinga išbandyti ir kitas sekso formas, populiarias tarp lesbiečių.

Fistingas -  tai tokia sekso forma, kada partneris ar partnerė į moters makštį įkiša pirštus. Fistingas leidžia patirti  didžiulį susijaudinimą (makštis dar daugiau sudrėksta ir tampa labai elastinga).

Tribingas - yra sekso aktas, kurio metu liečiantis moterų kūnams (vulvoms) yra pasiekiama klitoriaus stimuliacija. Tai gali apimti moterų lytinių organų kontaktą, trinant vulvą prie partnerės šlaunies, pilvo, sėdmenų, rankų ar kitų kūno dalių.Tribadizmas arba tribingas, kada liečiantis vulvomis stimuliuojamas klitorius

 

Būkite realistės

Pasiruoškite tam, kad orgazmo pirmojo sekso metu gali ir nebūti. Tai yra visiškai normalu. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol viena kitą nuodugniai ištyrinėsite ir susipažinsite su partnerės erogeninėmis zonomis.

Gyvenimas trumpas, patirk nuotykį!

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (5)
 KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI APIE LESBIEČIŲ SEKSĄ
Kad tai ne SEX yra.
Zinoma, kad vyrai nori ikist ir, kad moterims reikia labiau saugotis.
Higienos laikytis, zinoma, reikia, bet kai kur perspausta :)
Ypac su tom pirstinem :D
Ir toks jausmas, kad moteris kažkoks pavojingas užkratų sandėlis. Jau taip reikia saugotis kitos moters! Ir kodėl vyrų neįspėja, kad neliestų išangės ar makšties plikom rankom? :)))) ar jie atsparesni? :D visur liečia, ir rankom, ir burna, visur nori įkišt...:)))
Toks jausmas, kad vyrai ruošiasi išmirti.
Naujas komentaras