Po 19 santuokos metų belgas atrado savo žmonoje vyrą

transessuale_cambio-sesso_intervento-ormonale-1200x661.jpg
 
Manote, kad po 19 metų gyvenimo santuokoje du žmonės vienas apie kitą žino pačius intymiausius dalykus? Gal ir taip, tačiau gyvenimas kartais gali virsti tikra drama. Vieno belgo santuoka truko beveik du dešimtmečius iki tol, kol jis suprato, kad jo žmona kažkada gimė berniuku.

Jan dabar yra 64 metai, o su savo dabar jau buvusia žmona Monika jis susipažino Indonezijoje, kai ši dirbo vaikų aukle jo sesers namuose. Vienam Belgijos laikraščiui "Nieuwsblad" vyras teigė: "Mano antroji santuoka buvo ant uolų ir mes greit įsimylėjome".


                                                      Dievo Motinos (Onze-Lieve-Vrouwekathedraal) katedra, Belgija

Taip vyras pridūrė, kad ji buvo nepaprastai graži, moteriška ir neturėjo nė menkiausio vyriško bruožo.

Prieš susituokiant Jan klausė savo žmonos ar ji norės susilaukti su juo vaikų, tačiau tuo metu 27 metų indonezietė jau turėjo du vaikus iš ankstesnės santuokus ir vyrui yra sakiusi, kad vaikai tik sutrumpins jų laimingą santuokinį gyvenimą.

Jan net sekso metu nieko neįtarė kai Monika kiekvieną kart naudodavo lubrikantą."Ji visada buvo gera mama savo vaikams, o taip pat  fantastiška virėja. Tiesa, skalbinių lygintoja iš jos buvo nekokia ir dabar puikiai suprantu kodėl", - laikraščiui "Nieuwsblad" sakė belgas.

Visai neseniai šių dviejų žmonių santuoka smarkiai nukentėjo, kada Jan  netikėtai paklausė savo žmonos apie gandus, kuriuos išgirdo iš atvykusio jų  aplankyti pusbrolio. Giminaitis Jan teigė, neva jo žmona iš tiesų yra vyras. Žinoma, belgas teigiamo  atsakymo  visiškai nesitikėjo. Tačiau pačios žmonos patvirtinimas apie jos transeksualumą apvertė viską aukštyn kojomis.

"Kartą kažką panašaus man apie tai minėjo mano sūnus. Jis sakė, jog girdėjo, kad Monika yra gimusi berniuku. Vieną vakarą paklausta manęs ji atskleidė, kad yra pasidariusi lyties keitimo operaciją ir kad gimė berniuku. Mano visas pasaulis sugriuvo per kelias sekundes. Jaučiausi taip lyg visus 20 metų buvau apgaudinėjamas."

Po visko, Jan ėmėsi priemonių, kad išgyvendintų Moniką iš savo namų, nes ji visą laiką jam melavo, tačiau teisėjo sprendimas nebuvo palankus jam. Šiuo metu jiedu gyvena kartu, tačiau kalbasi retai.


Indonezijos kraštovaizdis


www.suaugusiems.lt
 

 
Komentarai
Naujas komentaras