Populiariausios dovanos iš sexshopo (savaitės tema)

 
Artėjant Kalėdų šventėms, visi skuba pasirūpinti dovanomis patiems artimiausiems, mylimiausiems žmonėms. Nors apie tai retai kada kalbama garsiai, vienos populiariausių dovanų – intymūs žaisliukai. Šventinė nuotaika, keletas išeiginių dienų ar netgi žiemos atostogos, sukuria palankiausias sąlygas puikiam žieminiam seksui. Apklausus erotinėmis prekėmis prekiaujančių parduotuvių darbuotojus paaiškėjo, kokios dovanos pačios perkamiausios. Žvilgtelėkime pro rakto skylutę, ką dovanų šiemet gaus jūsų draugai ir kaimynai?

Erotiniai apatiniai rūbai ir kostiumai. Dovanų sąrašo viršūnėje puikuojasi tai, kas suaugusiesiems leidžia pajusti žiemos karnavalo dvasią. Tai – seksualūs apatiniai rūbai, dažnai siejami su specifiniais personažais: Kalėdų Seneliu, seksualia elfe, snieguole.

Sekso žaislų rinkiniai. Jei norisi išbandyti ką nors naujo – nebūtina pirkti vieno konkretaus daikto. Juk lemiamą akimirką taip malonu rinktis iš keleto naujovių! Kaip tik todėl žmonės noriai perka erotinių žaislų rinkinius, kurie leidžia užplūdus aistrai rinktis iš keleto variantų, ką norėtumėte išbandyti: vibratorius, varpos žiedas ar švelni stimuliacija rankomis, išteptomis masažiniu aliejumi? O gal – viskas kartu?

Masažinis aliejus. Ši priemonė dažnai perkama kaip atskira dovana. Jei prieš Kalėdas sekso prekių parduotuvėje lankotės pirmą kartą, masažo aliejus – puiki pradžia, tinkanti net ir droviausiems. Be to, jis žada tikrai malonią įžangą į jūsų meilės žaidimus: sekso žaislų pasirinkimas labai priklauso nuo individualių pomėgių, o štai erotinis masažas patinka visiems!

Kvepalai su feromonais. Juos galima dovanoti ne tik mylimam žmogui, bet ir draugams. Arba sau – lašelis erotinio žavesio jūsų įvaizdžiui tikrai nepakenks!

Suvenyrai, žaidimai. Jie padeda šventės atmosferai suteikti pikantiškų spalvų, todėl taip pat kasmet patenka tarp pačių perkamiausių erotinių dovanų.

Suaugusiems.lt

Kokią dovaną norėtum gauti iš sekso prekių parduotuvės?
 
Komentarai
Naujas komentaras