Pozos, kurias turi įvaldyti kiekviena

sekso-pozos-moteris-virsuje-v1-rs(1).jpg
 
Nors pomėgiai ir gali skirtis, yra tam tikri dalykai, kurie vadinami klasika. Jų pamiršti arba išmesti iš savo gyvenimo tiesiog negalima, tai būtų tikrų tikriausias nusikaltimas prieš malonumą. Yra ir tam tikrų sekso pozų, kurios tinka įvairioms gyvenimo situacijoms. Be to, kokiam vyrui nepatiks moteris, kuri gerai jaučia ir valdo savo kūną lovoje. Taigi, susipažinkite su keletu pozų, kurias turite žinoti bei įvaldyti.

Jojikė – kai jis nėra pats didžiausias

Nors amžini debatai „Ar dydis svarbu“ – vis dar egzistuoja, tikrai patyrusios moterys ir vyrai žino, kad dydis tikrai nėra svarbiausia malonumo ir orgazmo dalis. Nors didelis penis niekad nebuvo blogai, per didelis vyro pasididžiavimas gali sukelti nemenkų keblumų. Vis dėlto, jojikės pozą į pagalbą pasitelkite tada, kai jūsų partnerio penis nėra iš pačių didžiausių. Šioje pozoje reikia daug klubų sukinėjimų ir judesių, todėl jis neišslys arba, jei ir išslys, tai daug rečiau. Tuo pačiu atveju tinka ir misionierius, tik tada užkelkite savo kojas ant jo pečių, kad jis tikrai galėtų pilnai išnaudoti savo ilgį.

Šaukšteliai išsižergus – kai jis labai didelis

Galbūt tam tikros medijos bei pramogų pasaulio kompanijos ir skleidžia informaciją, kad kuo didesnis vyro penis, tuo didesnis moters malonumas, deja, tai ne visada yra tiesa. Kartais seksas su per dideliu partneriu gali būti skausmingas ir nemalonus, tačiau yra keletas pozų, kuriose net ir per didelis partnerio pasididžiavimas nėra kliūtis. Tai vadinama „Kris-kros“ arba šaukštelių poza, tiesiog išsižergus. Vyras turi gulėti ant šono, o moteris – gana statmenai vyrui. Moters kojos turi būti išskėstos. Taip ji galės kontroliuoti jo varpą, jeigu nori sumažinti jo judesių amplitudę bei leis jai naudoti dubens judesius, kad sukurtų stiprią sensaciją.

Misionierius – klasika bei variantas norint pastoti

Tai ta poza, kurią tikrai yra bandę visi žmonės. Daugiau ar mažiau ji patinka visiems, ypač kai moteris jaučiasi tingi arba nori vyro dominavimo – misionierius yra turbūt geriausias pasirinkimas. Tiek sveikatingumo ekspertai, tiek dauguma nėštumo žinovų taip pat pritars, kad geriausia poza – misionierius, kadangi su ja yra didžiausia tikimybė pastoti. Galite pabandyti po klubais ir sėdmenimis pasidėti pagalvę, kad padidėtų orgazmo tikimybė. Tiesa, sakoma, kad tikimybė pastoti išauga, jeigu moteris iki vyro ejakuliacijos – irgi baigia.

Glamonės ir žaidimai – kada jums skauda

Supraskite, jog neprivalote mylėtis per skausmą. Seksas – malonumas ir neturėtų būti maišomas su skausmu ar viso kūno diskomfortu. Jeigu skausmai tęsiasi dažnai ar prasideda prieš pat seksą – būtinai užsirašykite pas ginekologą arba šeimos gydytoją. Bet koks skausmas sueities metu ar prieš ją yra nenormalus, todėl to kentėti nereikėtų. Vis dėlto, glamonės ir žaidimai tiks ir tada kai skauda, ir tada kai jums „tos dienos“. Taip pat nepamirškite ir lubrikanto, kuris gali sušvelninti sueitį ir nuimti trintį, kuri neretai irgi yra skausmo priežastis. Daugiau glamonių arba tokie dalykai kaip žaidimai vaidmenimis ir gundymas padidins jūsų susijaudinimą, o tuo pačiu ir natūralią lubrikaciją. Jeigu nuspręsite mylėtis jausdama diskomfortą – oralinis seksas arba buvimas ant viršaus yra geriausi pasirinkimai.

Kada nori jį pavergti: šuns stilius

Kažką ši poza turi, kažką tokio, kas moterims leidžia atrakinti savo vidinę sekso deivę, o vyrams – vidinį eržilą. Tiesa, nors šioje pozoje vyras dažniausiai atlieka didžiąją dalį darbo, moteris joje irgi yra labai svarbi. Vyrai pabrėžia, kad čia svarbiausia – tinkamai išsiriesti, kad jie galėtų moterį suimti už klubų, už pečių ir už plaukų. Jeigu suteiksite jam tokią galimybę ir leisite patogiai įeiti – jis tikrai maldaus dar ir dar.

Jeigu norite orgazmo – CAT misionierius

Kalbant paprastai, CAT tėra misionieriaus variacija, kurioje didžiausias dėmesys sutelkiamas į moters klitorio stimuliaciją. Moksliškai įrodyta, kad šioje pozoje padidėja orgazmo tikimybė. Moteris guli ant nugaros, o vyras į ją įeina taip, kad jo kūnas nuolat liestų partnerės klitorį. Taip, judėdamas visu savo kūnu jis stimuliuoja ne tik makštį, bet ir klitorį, todėl būsite maksimaliai patenkinta.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras