Preliudija yra viskas (I)

136.jpg
 
5 komentarai
Kartais žinojimas kenkia. Kad ir žinios apie įžangą prieš seksą. Daugelis mano, jog ji skirta vien moterims ir turi būti atliekama žvakių šviesoje. Koks melas! Tai nėra vien pora privalomų glamonių minučių, dėl kurių vyras, tarytum, “užsitarnauja” sekso.

Įžanga, arba kaip kai kurie pasakytų preliudija, gali ir turi būti maloni. Ji pažadina pojūčius ir sukuria palankią aplinką seksui. Kartais preliudija yra švelni muzika ir vynas, o kartais tiesiog gašli SMS žinutė, kai iki susitikimo lieka vos dvi valandos.

Preliudija gali trukti visą dieną ar net kelias, tačiau ji gali trukti ir trumpą akimirksnį. Jei jūs išmoksite panaudoti gundymo, atsipalaidavimo ar net vidaus erdvių dekoravimo meną, bet kurią naktį paversite meilės ir geismų jūra.

Apie tai ir šis straipsnis - apie puikią įžangą, kuri neatsiejama be šešių svarbių atributų. Juos čia išsamiau aptarsiu.

Dekoravimas: “Palikime užuolaidose plyšį”

Seksas prasideda mintyse, kurios priklauso nuo nuotaikos. Būtent todėl ir verta taip rūpintis aplinka - ji sukuria nuotaiką. Kartais geras seksas yra tiesiog puiki aplinka. Tinkama erdvė, kurioje esate, oras, kuriuo kvėpuojate, šviesos, kurias pritemdote, kvapai, kuriuos užuodžiate.

Seksą reikia gerbti. Lygiai kaip puoštumėte ir tvarkytumėte aplinką prieš priimdami draugų kompaniją pietauti, taip turėtumėte ją puošti ir prieš priimdami svečius (oi, atsiprašau, svečią) intymiam susitikimui.

Užtraukite užuolaidas, tarytum sakytumėte: “Šis vakaras tik mūsų akims” arba, jei esate nusiteikęs lengvabūdiškai, palikite užuolaidose siaurą plyšį, kad jūsų alsiai judančių kūnų šešėliai atkreiptų praeivių dėmesį. Stiprus apšvietimas netinka; palaipsniui šviesą blausiantys reostatai - idealu.

Jei uždegsite žvakes, tai bus aiškus signalas, kad nesumokėtomis sąskaitomis, neišplautais indais ir neatsakytais telefono skambučiais bus pasirūpinta kitą dieną. Vietoj to, jūs žavėsitės savo partnerio linijomis ir iškilumais.

Kartais įprastos sekso vietos pakeitimas yra viskas, ko reikia įprastam sekso ritualui atgaivinti. Neteko skaityti literatūros, kurioje teigta, kad geriausią meilę patiriame miegamajame. Tai dar vienas mitas. Tinka penkių žvaigždučių viešbutis ir pigus motelis, karštai prikūrentas namų židinys arba parko užkampis.

Jums tikrai nereikia daug pinigų, kad sukurtumėte seksualią nuotaiką. Tereikia noro investuoti šiek tiek laiko, pastangų ir vaizduotės.

Atsipalaidavimas: “Tik stiprus žmogus gali atsipalaiduoti”

Pasaulis yra pašėlusi, beprotiška ir siautulinga vieta, kuri dažnai padaro mus tokius pačius, tad mokėjimas atsipalaiduoti ir atgauti jėgas tampa didele vertybe. Reguliarus atokvėpis yra būtinas - todėl geras seksas niekuomet nebus pasiekiamas inertiškiems žmonėms.

Pirma, tinkamas laikas ir vieta. Skirkite kiekvieną vakarą po valandą arba kiekvieną savaitę po dieną sau. Laikas, skirtas rūpinimuisi savo kūnu ir siela, nenueis veltui. Pasirinkite patikimą prieglobstį: patogus krėslas, vieta prie lango su gražiu vaizdu, karšta vonia, sporto klubas, pakelės baras.

Kur bebūtumėte, išmokite atsiverti nuo garsų, dėl kurių kyla įtampa: išjunkite savo telefono garsą, televizorių ir išsilaisvinkite nuo išorinio pasaulio. Tyli ir rami muzika nėra pats blogiausias variantas, jei ji padeda užmiršti rūpesčius ir problemas.

Kvapai taip pat padeda atsipalaiduoti. Puikiausiai tinka levandų arba jazminų žvakės, puokštė šviežių gardenijos gėlių, ką tik iškeptas rozmarino duonos kepaliukas. Užsikaiskite puodelį ypatingos rūšies arbatos. Atsipalaiduokite.

Dar vienas daugelio pamėgtas būdas atsipalaiduoti - karšta vonia, pripildyta tirštų putų arba raminančio kvepiančio aliejaus. Maudymasis šiltame vandenyje ne tik sumažina įtampą, bet ir suteikia jums daugiau užtikrintumo, kad visi jūsų intymūs kampeliai yra švarutėliai (kuo mažiau pagrindo jaudintis, tuo geresnis seksas).

Suartėjimas: “Pasakyk man ką nors gašlaus”

Abipusė pagarba ir nuoširdus domėjimasis vienas kitu yra pats svarbiausias veiksnys kiekvienos poros santykiuose. Jam esant, pora atlaikys visus aistros pakilimus ir nuosmukius. Tai ypač pasireiškia seksualiniame gyvenime.

Kūno kalba yra nuostabus būdas ne tik identifikuoti kito žmogaus jausmus, bet ir pačiam juos išreikšti. Viskas prasideda nuo siekio pagauti jo žvilgsnį. Kuo geriau žmogų pažįstate, tuo ilgiau galite nenukreipti akių nuo jo įdėmaus žvilgsnio. Spoksojimo varžybos nepatartinos. Jei partneris neprieštarauja, palieskite jo ranką. Rodykite dėmesį kūnu, nesibraudami į jo asmeninę erdvę (tiesmukai elgiasi tik mulkiai).

Pokalbiai yra neatsiejama bendravimo dalis. Geriausias būdas romantikai sukurti (ir seksualiniam potraukiui sužadinti) - klausimai, kuriuos užduodate savo partneriui. Ir tikrai kreipkite dėmesį į atsakymus. Iš tikrųjų svarbiausias pokalbio meno aspektas yra mokėjimas klausytis.

Rašykite. Tai irgi menas. Taip galima išreikšti savo susižavėjimą ir tuo būdu paruošti dirvą nuostabiam seksui. Kalbu ne apie meilės tomus - kartais pakanka ir vienos kitos eilutės apie tai, kokios mintys jums kilo slapčia stebint savo nuogą partnerį duše. Nevenkite gašlumo.

Mielos smulkmenos yra dar vienas būdas pasiųsti žinutę savo mylimajam. Kai žodžiai tampa per daug nuobodūs, prabilkite dovanomis. Dovanos, tarytum, sako: aš leidau laiką toli nuo tavęs planuodamas, kaip tave pradžiuginti. Primename, kad niekada nedovanotumėte dovanos tikėdamiesi, jog jums už tai automatiškai bus atsilyginta seksu.

Gundymui galite panaudoti ir balsą. Vienus sužadina seksualus paliepimas, o kitus - romantiškas pašnabždėjimas į ausį. Garsiai skaitykite Sofoklio sekso poeziją, kuri jums padės susijaudinti. Būdami viešumoje pašnabždėkite ką nors visiškai nepadoraus.

Kitoje, antroje šio straipsnio dalyje aptarsime dar tris būtinus elementus, be kurių neapsieina nei viena gera preliudija prieš seksą.

Šis tekstas yra paremtas nuostabia Em & Lo neseniai išleista knyga “Seksas. Kaip visa tai daryti”, be kurios nebūtų ir šio teksto. 

 
Komentarai (5)
let's do it like they do on the Discovery Channel!
keistas sutapimas, bet mano uzuolaidose kazkokiu budu atirado skyliu :)
jo tai butu geriausia pradzia :D
Agne, zerk kojas snd noriu tave pamylet... taip gerai?:)
Taip, įžanga labai svarbu. Vyrai ;)
Naujas komentaras