Preliudija yra viskas (II)

 
4 komentarai
Praeitoje dalyje aptarėme tris puikios preliudijos prieš seksą elementus: dekoravimą, atsipalaidavimą ir suartėjimą. Šioje dalyje detaliau aprašysime dar tris itin svarbius dalykus: puošimąsi, bučiavimąsi bei masažą.

Puošimasis: “Nuplėšk nuo manęs drabužius”

Retas susimąstome, jog sekso kokybei didžiulę įtaką turi apranga. Juk nuo jos viskas ir prasideda! Ir, beje, ne tiek apranga, kiek jos “nuėmimas” nuo partnerio kūno.

Jei manote, kad seksui jūs turite tik nusirengti, tai praleidžiate pusę malonumo. Gražinimasis ir puošimasis seksui turėtų “užvesti”, įkvėpti. Tinkama apranga turi būti gundanti. Turbūt dėvėjote tokią aprangą santykių pradžioje, kai jūs tikėjotės sekso su nauju partneriu. Bet kodėl to nebedarote? Tvirti ryšiai nera leidimas apsileisti.

Užsivilkite ką nors tokio, ko niekada nedrįstumėte rodyti viešai: nepadoriai ploną suknelę, sportinius marškinėlius, išryškinančius jūsų bicepsą. Be to, vos vos pasikvėpinkite jūsų partnerio mėgstamais kvepalais. Jūsų “publiką” sudaro vienas asmuo? Tai ir vaidinkite tik jam!

Visiems patinka geras “greitukas”, nuplėšiant viens nuo kito drabužius, tačiau jis uždega tuo smarkiau, kuo karštligiškesnis ir skubotesnis atrodo. Jei visuomet plėšite drabužius “greitukas” taps norma, o juk norma bei rutina neturi nieko seksualaus.

Taigi, nusirengdami kitą kartą įvairumo dėlei darykite viską priešingai - lėtai. Nusirenkite vienas paskui kitą, drabužis po drabužio: ji nuvelka jo švarką, jis atsega jos suknelę, ji atsega jo marškinius, jis nusmaukia jos liemenėlės dirželius nuo pečių ir bučiuoja jos raktikaulį, ji suranda jo lūpas pirštų galiukais ir atsega kelnių užtrauktuką...

Norėdami iš tikrųjų kontroliuoti nusirengimo tempą turite paimti “reikalą” į savo rankas. Visiškai nurenkite savo partnerį, neleisdami jam atsegti jums nė sagos. Tuomet imkite nusirenginėti jų akivaizdoje taip, lyg turėtumėte visą dieną laiko. Prislinkite jaudinamai arti, tačiau neleiskite jūsų paliesti.

Bučiavimasis: “Mokykis iš Holivudinių filmų”

Dažnai šiuolaikinė kultūra (literatūra, filmai, televizija) daugumą dalykų, susijusių su seksu interpretuoja neteisingai. Vis dėlto yra vienas dalykas, kuriame Holivudui neprilygsta niekas - aistringas bučiavimasis. Karštas bučinys priverčia alpti.

Visų pirma, jei norite bučiuotis taip kaip didžiuosiuose ekranuose valykite dantis. Ekstremaliomis situacijomis visada po ranka turėkite mėtinių ledinukų. Beje, drėkinkite lūpas - suskirdusios lūpos yra nemalonus dalykas.

Prieš bučiuojantis nelaižykite savo lūpų, kad neatrodytumėte kaip didelis piktas vilkas, besimėgaujantis būsimais pietumis. Merginoms: nepersistenkite dažydamos lūpas, nes storai užteptas sluoksnis nesužadins bučiuotis.

Bučiuokite viską virš pečių: kaklą, kaktą, užmerktas akis, pasmakrę, raktikaulius, vietas už ausų, ausų spenelius (patarimas vaikinams: niekada nelįskite į jos ausis). Švelniai čiulpkite ar net kramsnokite žemutinę partnerio lūpą ar mėsingąją ausies spenelio dalį.

Pertraukėlių metu glamonėkitės ant sofos, o po to prišliekite savo partnerį prie sienos ir ilgai bučiuokite. Jei norite, kad jis pabučiuotų agresyviau, erzinkite jį savo liežuviu ir vis atsitraukite.

Taigi kitą kartą, kai pabučiuosite savo partnerį pasisveikindami arba atsisveikindami, bučiuokite taip, tarytum tai būtų svarbiausias dalykas pasaulyje, lyg būtų daugiau, nei jūs kada nors tikėjotės, ar už tai būtumėte galėję laimėti apdovanojimą. Ir svarbiausia - alpkite.

Masažas: “Kūno losjonas susigeria per greitai”

Jei būtų geriausios preliudijos pakeliui į seksą rinkimai, tai juos laimėtų masažas. Būtent masažas sukuria pusiausvyrą tarp dienos įtampos ir nepadorių vakaro išdaigų, verčia jus sulėtinti tempą, pažadina jūsų partnerio nervų galiukus, apie kuriuos dienos metu užmirštame.

Geras pasiruošimas yra svarbus. Jums reikia masažo aliejaus (kūno losjonas susigeria pernelyg greitai); gerai prikūrento kambario; nedidelio apšvietimo; tylos arba ramios muzikos; minkšto, bet tvirto paviršiaus. Jei naudosite aliejų, pasidėkite šalia minkštą rankšluostį aliejaus pertekliui nušluostyti.

Atsiminkite, kad viskas turi tikslą, o šiuo atveju tikslas - sujaudinti, o ne išmasažuoti sustingusius raumenis. Profesionalus masažo išprusimas nėra būtinas. Svarbiausia - neužmirškite simetrijos. Jei ignoruosite partnerio kairiąją pusę, galite viską sugadinti.

Toliau eina apsinuoginimas. Padarykite tą abu kartu. Jei jūsų partneris atsiguls statmenai lovos krašto, turėsite daugiau judesių laisvės. Galėsite masažuoti sėdėdamas ant lovos arba stovėdamas šalia jos. Be to, prieš pradėdami sušildykite aliejų tarp delnų.

Erotinis masažas - puiki galimybę išsiaiškinti koks krūtinės, krūtų ir spenelių lytėjimas labiausiai patinka jūsų partneriui. Atminkite, kad daugumai krūtų tiesioginis lytėjimas patinka tik tuomet, kai jų savininkės jau yra susijaudinusios.

Masažas neturėtų tapti jaudinimo keliu į seksą. Jis daromas tuomet, kai seksas nėra pagrindinis tikslas. Vis dėlto, jei negalite tverti nesimylėję, turite skirti laiko masažui ir susitarti, kad bent jau 20 minučių švelniai glostysite partnerį, kol pasinersite į nuodėmingus malonumus ant laikino masažo stalo.

Šis tekstas yra paremtas nuostabia Em & Lo neseniai išleista knyga “Seksas. Kaip visa tai daryti”, be kurios nebūtų ir šio teksto. 

Jurgita Skaisgirytė

 
Komentarai (4)
Oi tas selmiskas masazas... ;-)
Masažo malonumai ir mane varo iš proto:)
o man pasake :) cia aktualu vyrams, kad isvest is proto savo mylima moteri
nepasake nieko naujo :P
Naujas komentaras