Priemonės, padėsiančios paįvairinti lytinį gyvenimą

8d0062628b960423d79b25182ed252e5.jpg
 
Kad sekso metu nereiktų nuobodžiauti ar vaidinti, galite pasinaudoti priemonėmis, suteikiančiomis intymiam laiko leidimui unikalų prieskonį. Rinkoje yra įvairių žaisliukų, įrankių, prietaisų ar daiktelių, kurie skirti fantazijų pildymui ar seksualinių malonumų sustiprinimui, tad kodėl gi to neišbandžius?

Lubrikantai ir aliejai


Nors apie lubrikantus žino visi, daugelis žmonių neišnaudoja visų jų teikiamų privalumų. Pagrindinis lubrikantų panaudos būdas – sueities lengvinimas ir lytėjimo su partnerio kūnu gerinimas. Slidūs ir glotnūs kūnai jaudins labiau nei įprastai. Kol vaginaliniame sekse dažnai užtenka įprastos kūniškos lubrikacijos, analinis seksas be lubrikanto yra beveik neįmanomas.
Aliejai daugiau tiks ypatingoms progoms bei pikantiškiems seansams su partneriu. Ištrinkite jį arba ją, pats padenkite savo kūną aliejumi ir mėgaukitės karštu seksu apgobti malonaus aromato bei seksualios auros. Tepdami aliejų galėsite sužadinti partnerio norą mylėtis bei varysite jį arba ją iš proto.


Nuotoliniu būdu valdomi vibratoriai


Pastaruoju metu poros, kurios dėl darbo arba kitų priežasčių būna priverstos kurį laiką bendrauti per atstumą, į savo seksualinį gyvenimą įtraukia nuotoliniu būdu valdomus vibratorius. Esmė tokia, kad vibratoriaus veikimą ir intensyvumą nuotoliniu būdu reguliuoja jūsų partneris ir taip sukuriamos tikrai unikalios akimirkos. Vos keliais paspaudimais per išmaniąsias programėles valdomi ir reguliuojami vibruojantys žaislai tampa vis populiaresni. Sujungus šiuos įtaisus su telefoniniu arba internetiniu seksu – saldūs malonumai bus garantuoti.  


Penio pompos


Šis bei tas vyrukams. Tyrimų metu įrodyta, kad didžiausias vyrų kompleksas, trukdantis jiems atsipalaiduoti lovoje – manymas, jog jų pasididžiavimas neatitiks partnerės lūkesčių ir bus per mažas. Pasitikėjimą savimi padidins penio pompa, kurios naudojimas leidžia penį prailginti bei padidinti jo apimtį. Nors poveikis nėra amžinas, ryškūs pokyčiai pagerins vyro nuomonę apie save, jis galės geriau patenkinti savo partnerę ir lengviau atsipalaiduos lovoje. Taip tik vyriškas žaislas gali tapti naudingu ir moterims.


Vaginaliniai bei analiniai rutuliukai


Stimuliuoti vaginalinę ar analinę angą galima ne tik pirštais ar peniu, tačiau ir rutuliukais. Tiesa, dauguma vaginalinių rutuliukų yra skirti ne tik vaginalinės stimuliacijos gerinimui, tačiau leidžia ilgainiui pasiekti stipresnius orgazmus. Mylėdamiesi su partneriu galite pabandyti įvesti ir rutuliukus, kad būtų stimuliuojama ne tik viena zona, o tiek jūs, tiek jūsų partneris pajustų maksimalų malonumą.


Rinkinukas aštresniems pojūčiams


Įprastas seksas lovoje gali varginti, tačiau tai gali būti ir laukiamiausia dienos dalis, jeigu mokate vengti rutinos bei monotonijos. Visoms poroms verta išbandyti:
1. Antrankius – bejėgiškumo bei maksimalaus atsidavimo pojūtis moterį varys iš proto, o prie lovos prirakintas vyras maldaus ir darys viską, kad tik leistumėte jam išsilaisvinti, tačiau taip tik smagiau.
2. Botagėlis – nebūtinai skirtas šiurkštiems BDSM žaidimams. Jį išmėginti gali ir pradedantieji bei norintys kažko naujo. Lengva pliaukštelėjimo sesija sukurs itin seksualią atmosferą, o galbūt tai padės atrasti ir naują aistrą dominavimo bei submisijos srityse.
3. Raištis akims – ar žinote, kad apie 90 procentų informacijos žmogaus smegenys apdoroja regos pagalba? Tai reiškia, kad klausai, skoniui ir lytėjimui lieka vos 10 procentų... Užrišę partneriui(-ei) akis ir ją prirakinę galėsite mėgautis neeiliniu seksu, kuriame aštrūs pojūčiai bus garantuoti.


Be abejonės viskas gali priklausyti ir nuo jūsų partnerio(-ės). Įsiklausykite į savo antros pusės norus, pasikalbėkite šiomis temomis ir sekso kokybė garantuotai šaus į viršų. 

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras