Priešlaikine ejakuliacija, lauk iš miegamojo!

e61cbe75553a3ab08869ec7aad691e29.jpg
 
6 komentarai
Norite atsikratyti PE (priešlaikinės ejakuliacijos) sukeliamų nesklandumų lovoje? Puiku! Tereikia vadovautis šiais patarimais ir problemą nesunkiai išspręsite.

1. Numalšinkite seksualinį susijaudinimą. Tai lengviausias būdas, leisiantis seksualiniais malonumais mėgautis ilgiau. Pasimasturbuokite bent 1-3 kartus prieš lytinį aktą ir jo metu būsite ištvermingesnis. Masturbacija prieš lytinį aktą yra vienas iš geriausių būdų sutrukdyti pirmalaikei ejakuliacijai. Kai jūs išleidžiate visą susikaupusį savo potraukį prieš lytinį aktą su partneriu, tikėtina, jog seksualiniais malonumais lovoje mėgausitės ilgiau. Manote, kad masturbacijos metu galite išeikvoti visą susikaupusį intymumą ir aistrą? Dėl to nerimauti tikrai nėra pagrindo, masturbuotis galite likus valandai ar dviems iki lytinio akto. Per tą laiką atgausite visas jėgas ir būsite pasiruošęs naujam meilės žaidimų seansui.

2. Oralinis malonumas. Patenkinkite vienas kitą oraliniu būdu, pajusite ne ką prastesnį pasitenkinimo jausmą. Moterims, kitaip negu vyrams, vidinis įsiskverbimas nėra būtina orgazmo sąlyga. Kunilingas, kitaip tariant - oralinis seksas, daugiau negu 80% stipriosios lyties atstovių suteikia nepamirštamą orgazmą. Tuo tarpu tik 20% merginų orgazmą patiria vaginalinio sekso metu. Todėl nevenkite oraliniu būdu pamaloninti mylimosios dažniau, prieš įsiskverbiant vidun.

3. Nepradėkite misionieriaus poza. Mylėjimosi padėtis taip pat gali paveikti jūsų ištvermę lovoje. Nors misionieriaus pozą mėgsta daugelis, ji viena patogiausių, o ir glamonėtis galite kiek panorę, tačiau ejakuliacijos kontrolei ji nėra labai tinkama. Veikiau priešingai - ejakuliuosite žymiai greičiau. Taip atsitinka dėl to, kad lytinio akto metu intensyviau dirba kirkšnies raumenys, kurie paspartina sėklos išsiveržimą. Nenusiminkite, šios pozos atsisakyti nereikės, tereikia po mylimosios sėdmenimis padėti pagalvę, dubuo bus pakeltas aukščiau ir jūsų raumenims nereikės dirbti taip intensyviai.

4. Naudokite prezervatyvą. Šiomis dienomis sekso prekių pramonė siūlo milžinišką prezervatyvų asortimentą, todėl rinkinės tuos, kurie mažina penio jautrumą ir atideda ejakuliaciją. Nors tokio pobūdžio apsisaugojimo priemonės suteikia mažesnį malonumo jausmą, tačiau atminkite, jog sekso metu galvoti turite ne vien tik apie savo, bet taip pat ir apie mylimosios poreikius. Prezervatyvai apsaugo ne tik nuo nėštumo, bet ir nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Kai puikiai gebėsite save kontroliuoti, galite išbandyti ir seksą be prezervatyvo.

5. Neskubėkite. Sekso metu išlaikykite lėtą ritmą, kitu atveju greitai susijaudinsite ir lytinis aktas baigsis vos tik jam prasidėjus. Nesistenkite prilygti pornografinių filmų herojams, kurie iš pažiūros seksu gali užsiimti, kad ir visą amžinybę. Mylėkitės lėtai, kai tik pajusite artėjančią ejakuliaciją, nustokite skverbtis gilyn, užlaikykite penį viduje. Kita technika, kuria galite pasinaudoti - pusėtinas įsiskverbimas. Tai reiškia, įsiskverbkite vidun naudodami tik pusę penio, didžioji dalis varpos bus makštyje ir tai nebus kliūtis malonumui patirti.

6. Naudokite lubrikantą. Atsikratysite nemalonaus sausumo pojūčio ir pagerinsite trintį. Varpa bus slidesnė ir mažiau stimuliuojama, todėl lytinis aktas truks ilgiau.

7. Pozų įvairovė. Didelė sekso pozų įvairovė padeda įveikti priešlaikinę ejakuliaciją (PE) ir suteikia malonių prieskonių seksualiniam gyvenimui. Pliusas, jog šia technika naudotis galite partnerei apie tai nežinant. Leiskite mylimajai būti viršuje (įprastai vyrai šioje padėtyje tveria ilgiau), kai tik pajusite, jog iki baigimo liko nedaug (apytiksliai 10-15 sekundžių), pasiūlykite kitą sekso pozą. Tada neskubėkite, o vėl pajutus, jog kulminacija netoli, nevenkite keisti pozos. Keisdamas padėtis, slopinate ir atitolinate ejakuliaciją , todėl lytinis aktas truks ilgiau. Prieš pakeičiant sekso pozą, varpos galiuku perbraukite mylimosios klitorių, bus malonu jums abiems.

8. Klitorio stimuliacija. Ranka stimuliuokite mylimosios klitorių, tai nors trumpam atitrauks jūsų mintis nuo savųjų poreikių. Kai partnerė patirs orgazmą, jums nebereikės taip stengtis ir galėsite baigti.

9. Tinkamas kvėpavimas. Visada palaikykite lėtą ir gilų kvėpavimo tempą. Tarp kiekvieno įkvėpimo rekomenduojama daryti 3-5 sekundžių pertrauką. Jei trijų sekundžių intervalas jums atrodo per mažas ar per didelis, nieko tokio, galite pasirinkti kitą. Tokį, kuris jums būtų tinkamas ir priimtinas. Kai kurie vyrai sekso metu būna taip susijaudinę, jog iš viso pamiršta kvėpuoti. O prisiminę, stengiasi atsigriebti su kaupu ir kvėpuoja kiek tik galima giliau ir greičiau. Toks problemos sprendimo būdas itin klaidingas, nevertėtų juo pasikliauti ar tuo labiau rekomenduoti kitiems. Visada išlaikykite gilų, lėtą kvėpavimą, laikui bėgant tai taps įpročiu, kurio nebereikės taip stipriai kontroliuoti.

10. Proto kontrolė. Ar kada nors teko girdėti apie tai, jog net ir slapčiausios viltys ir lūkesčiai anksčiau ar vėliau įgyja materialų pavidalą bei išsipildo? Kalbant apie seksą, šio posakio taip pat nevertėtų pamiršti. Jei pavyks susikaupti, atsiriboti nuo pašalinių minčių ir negalvoti apie jus kankinančias problemas, galėsite džiaugtis palaimą spinduliuojančia mylimos moters šypsena ir teigiamais pokyčiais lovos srityje. Protas, mąstymas - vienas galingiausių ginklų, galinčių nuversti kalnus ir pasiekti stebuklus. Todėl nieko nelaukdami išnaudokite šį pranašumą ir galvokite teigiamai. Pozityvus mąstymas atvers visus kelius ir atrakins visas duris į sėkmę.

11. Gilus įsikverbimas. Tai yra kita labai galinga technika, padėsianti ilgiau mėgautis lovos malonumais. Ją naudoti galite ir be partnerio žinios. Geriausia tai, jog nereikės sustabdyti stimuliavimo. Tai reiškia, kad partneris vis dar gali mėgautis intymiais malonumais, kol jūs slapta bandote įveikti PE. Kai jūs esate joje ir jaučiate nenuvaldomą potraukį išlieti spermą, įsiskverbkite kiek galima giliau ir jei įmanoma, nežymiai sukite penį ratu.

12. Nusišlapinkite. Prieš lytinius santykius ar masturbaciją būtinai nusišlapinkite. Masturbavimasis ir pilna šlapimo pūslė - tarpusavyje nesuderinami dalykai.

13. Mąstymas. Norint tai padaryti, turite išmokti save valdyti ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Atpalaiduoti kūną ir sielą, tada nervų sistemos aktyvumas nuslobs ir sėklos išsiveržimą kontroliuoti taps lengviau. Išlikti ramiam ir atsipalaidavusiam, kai šalia tavęs glaudžiasi karšta ir seksuali mergina, nėra taip lengva, tačiau nuoseklios praktikos dėka viskas tampa įmanoma. Nors įnirtingai mąstyti sekso metu tikrai nesinori, tačiau atkreipti dėmesį ir įsiminti jūsų kūno siunčiamus signalus būtų didelis privalumas. Svarbiausia atsipalaiduoti ir negalvoti vien tik apie seksualinių poreikių patenkinimą.

14. Intymios kalbos. Jos nors akimirksniui numalšins susijaudinimą bei paįvairins meilės žaidimus. Todėl kitą kartą, kai užsiimsite seksu, pabandykite kalbėti daugiau negu įprastai, tačiau atminkite, jog kiekviena moteris yra skirtinga. Kai kurioms moterims intymios kalbos nėra priimtinas dalykas, todėl būkite itin atsargus, apgalvokite kiekvieną ištartą žodį, kol neišsiaiškinsite, kokiam tipui priklauso jūsų mylimoji.

15. Minčių atitraukimas. Išblaškyti mintis apie artėjančią ejakuliaciją galite įvairiausias būdais, vienas iš jų - mąstymas apie jums patinkančius dalykus, pavyzdžiui hobį. Esate užkietėjęs krepšinio ar futbolo sirgalius? Puiku, prisiminkite jums įsimintiniausias sporto rungtynes, kokie epizodai paliko didžiausią įspūdį ir panašiai. Galbūt domitės verslo aktualijomis ir ateityje norėtumėte įsteigti savo individualią įmonę? Užklupus artėjančiai ejakuliacijai nieko nelaukite, apgalvokite galimas būsimo verslo idėjas. Išmokus nukreipti mintis į visiškai priešingą sferą, nusiraminsite ir gebėsite suvaldyti lytį potraukį.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (6)
gerbiami, vaistų REKLAMUOTOJAI, mūsų tinklapyje jūsų neaiškių produktų reklama nebus toleruojama. Primename, kad pagal Lietuvos įstatymus užslėpta vaistų reklama yra draudžiama. Jeigu reklamavimas tęsis kreipsimės į atitinkamas instancijas.
čia matote tik patarimus, kurie gali padėti vienkartiniam sekso prailginimui. Norint problemą spręsti iš pagrindų įsigykite knygą. Labai geri pirkėjų atsiliepimai.
Norėdami visiems laikams atsikratyti Jus kamuojančios problemos, skubėkite įsigyti knygą "Kaip prailginti seksą". Ji laukia Jūsų
Tai niekaip nesuprantu padės ar nepadės išspręst problemą ta jūsų knyga?"Nors šie patarimai nepadės išspręsti PE problemos iki pagrindų, tačiau nors trumpam užkirs kelią ir leis meilės žaidimais mėgautis keletu minučių ilgiau
Bet jie nieko verti tiems,kuriems greitas baigimas įgimtas.Treniruokis ir stenkis kiek tik nori,bet rezultato jokio.
Teisingi patarimai.
Naujas komentaras