Prisilietimas - manipuliacijos priemonė Nr. 1

partners-holding-hands.jpg
 
Šiame straipsnyje sužinosite, kaip jūsų prisilietimai gali paveikti kitus ir tai, kaip galima manipuliuoti šiuo gestu. Visos rekomendacijos remiasi eksperimentinių tyrimų rezultatais.

Atminkite, kad viskas turi vykti labai natūraliai. Antraip, ne tik nesulauksite norimo rezultato, bet galite būti apkaltinti seksualiniu priekabiavimu. 

Kaip gauti daugiau pinigų

1984 metais viename restorane buvo atliktas eksperimentas. Darbuotojai buvo suskirstyti į dvi grupes. Pirmosios grupės padavėjai atsiskaitymo metu negalėjo paliesti kliento, o antroji – turėjo paliesti restorano lankytojų rankas. Rezultatai buvo neįtikėtini. Padavėjai iš antrosios grupės liko pilnesnėmis kišenėmis nei darbuotojai, kurie negalėjo paliesti restorano lankytojo.


Kaip sulaukti daugiau pagalbos iš aplinkinių

Kitas bandymas buvo atliktas 1987 metais. Mokslininkai norėjo išsiaiškinti ar prisilietimai padidina tikimybę siekiant sulaukti pagalbos. Paaiškėjo, kad gatvėje užkalbinus praeivį ir jį palietus, pagalbos buvo sulaukta daugiau kartų nei užkalbinus ir nepalietus pašaliečio. Panašus tyrimas buvo atliktas ir 2003 metais, kada buvo prašoma pakelti nukritusį ant žemės daiktą. Paprašyti pagalbos ir paliesti žmonės buvo kur kas labiau linkę padėti, nei nepaliesti praeiviai.
Kaip pasiekti norimą tikslą

Pasirodo, kad prisilietimas beveik dvigubai padidina tikimybę gauti reikiamą parašą. 1980 buvo atliktas eksperimentas, kurio metu buvo prašoma pasirašyti peticiją.  Nepaliesti žmonės sutiko pasirašyti tą pačią peticiją 55% atvejų, o paliesti 81% atvejų. Skirtumas stulbinantis, tiesa?

2008 metais buvo atliktas atliktas panašus eksperimentas, kuris atskleidė, jog  du kartus paliesti žmonės kur kas dažniau buvo linkę teigiamai atsakyti į prašymą, nei žmonės paliesti vieną kartą. 

Kaip gauti daugiau dėmesio iš vaikino ar merginos

Jokia naujiena, kad prisilietimai yra išskirtinio dėmesio ženklas. Tiek vyrai, tiek moterys simpatizuojančius asmenis paliečia kur kas dažniau. 2010 metais Prancūzijoje atliktas eksperimentas parodė, kad merginos kur kas dažniau duodavo savo telefono numerį tiems, kurie jo prašydami, paliesdavo pašnekovę.Kaip aš galiu valdyti kitus žmones

1973 metais verslo benduomės atstovai, siekdami išsiaiškinti lyderio savybes išsiaiškino, kad kur kas didesnis lyderio autoritetas kitų žmonių akyse yra to vyro ar moters, kuris dažniau liečia kitus žmones.

Nors visi šie eksperimentai atskleidė įdomių faktų apie prisilietimus, tai visai nereiškia, kad tai padės jums bet kokioje situacijoje. Svarbu suprasti, kad norimą rezultatą gausite tik esant tam tikroms aplinkybėms ir tinkamam laikui, o pats prisilietimas turėtų būti kuo natūralesnis. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras