Prostatos masažuokliai

orgazmas-82857061(1).jpg
 
1 komentaras
Nusprendėte įsigyti prostatos masažuoklį, tačiau nežinote, kokį pasirinkti? Pasirinkti vieną iš tokios gausybės gali būti tikrai painu. Prostatos masažuokliai gali turėti įvairias funkcijas, todėl į tai atsižvelgdami išsirinkite sau tinkamiausią.

Prostatos masažuoklių, pagamintų iš latekso, ftalatų ar akytos medžiagos geriausia vengti. Tyrimai rodo, kad prostatos masažuokliai, pagaminti iš latekso ar ftalatų, didina riziką susirgti vėžiu bei turi įtakos nevaisingumo atsiradimui, o prostatos masažuokliai iš akytos medžiagos sunkiai valomi, todėl galimos įvairios infekcijos. Dėl šių priežasčių geriausia rinktis silikono, metalo, keramikos, kieto plastiko, stiklo ar medžio prostatos masažuoklius.

Medžiaga

Silikonas: tai minkšta medžiaga, kuri lengvai valoma ir nekelia alergijos. Silikonas greitai įšyla ir tampa kūno temperatūros. Silikoniniai sekso žaislai gali būti naudojami abiejų partnerių, nes jie lengvai sterilizuojami. Su silikoniniais sekso žaislais gali būti naudojamas tik vandens pagrindo lubrikantas.

Metalas: jo pristatinėti nereikia, kiekvienas žino, kad ši medžiaga daug sveria, todėl net ir nedidelis sekso žaislas bus gana sunkus. Metalas labai tvirtas, todėl sekso žaislai, pagaminti iš šios medžiagos, yra labai tvirti ir juos itin sunku sulaužyti. Metalo sekso žaislus labai paprasta valyti. Metaliniai sekso žaislai gali būti naudojami ir su vandens, ir su silikono pagrindu lubrikantą.

Kietas plastikas: tai yra akyta medžiaga, tačiau sekso žaislus, pagamintus iš kieto plastiko naudoti saugu, tačiau juos geriausia naudoti vienam asmeniui. Kieto plastiko sekso žaislai gali būti naudojami ir su vandens, ir su silikono pagrindu lubrikantu.

Mediena: tai yra natūrali medžiaga. Sekso žaislai iš medienos turi būti dengti. Jei pastebite dangos defektus, jokiu būdu sekso žaislo nenaudokite. Sekso žaislai iš medžio gali būti naudojami ir su vandens, ir su silikono pagrindu lubrikantu.

Stiklas: stiklas yra labai kieta medžiaga, galinti sulūžti. Stiklas taip pat išlaiko temperatūrą. Stiklo sekso žaislai paprastai labai gera atrodo estetiškai. Jie gali būti naudojami su ir su vandens, ir su silikono pagrindu lubrikantu.

Keramika: tai panaši medžiaga, kokią galite pamatyti savo namuose (pavyzdžiui, keramikinės plytelės), tai labai kieta medžiaga, todėl tikimybės, kad seko žaislą sulaužysite, praktiškai nėra. Keramikiniai sekso žaislai  gali būti naudojami ir su vandens, ir su silikono pagrindu lubrikantu.

Dydis

Nuspręskite, kokio dydžio prostatos masažuoklio norite – kai kurie jų gali būti tikrai nemaži ir kelių centimetrų skersmens. Kiekvieno vyro prostata yra kiek skirtingose vietose, todėl renkantis prostatos masažuoklį reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai. Tinkamiausią masažuoklį rasite... bandydami.

Vibracija

Prostatos masažuokliai gali būti vibruojantys ir nevibruojantys. Vibruojantys prostatos masažuokliai teikia skirtingus pojūčius: skiriasi jų vibracijos intensyvumas ir diapozonas. Paprastai vibruojantys prostatos masažuokliai kainuoja brangiau nei nevibruojantys.

Tekstūra

Kai kurie sekso žaislai turi iškilimus ar griovelius, ir tai sukelia papildomų pojūčių. Išangė yra labai jautri sritis, todėl grioveliai bei iškilimai gali atitraukti nuo prostatos srities.

Vieniems patinka žaislai su iškilimais ar grioveliais, kitiems – ne, taigi, ar tai patinka Jums, sužinosite eksperimentuodami.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Malonu kai ikisa
Naujas komentaras