Puikaus meilužio (-ės) požymiai

seksas5(1).jpg
 
9 komentarai
Kaip jį ar ją atpažinti dar prieš nusimetant drabužius? Ieškoti adatos šieno kupetoje tikriausiai lengviau nei surasti meilužį iš fantazijų šalies! Sekite straipsnyje nurodytais patarimais ir galite tokiu tapti!

Gaivi išvaizda

Jis turi būti ŠVARUS visada. Jo nagai sutvarkyti ir apskritai tai -  prisižiūrintis vyras. Apranga nesusiglamžiusi, pabrėžia vyriškumą, raumeningas rankas. Jis pasilikęs dvi dienas neskustus barzdos plaukelius, juk tai varo moteris iš proto!

Jos rankos šiltos ir švelnios. Savaitgalį ji praleido SPA centre. Ji atrodo gaivi tarsi tik išėjusi iš dušo ir nuostabiai kvepia. Tikrai jaudina! Jei turite tai – didžiuokitės! Ji rengiasi pabrėždama nuostabius savo kūno linkius. Gundančios saldžios lūpos. 

Pasitikėjimas savimi ir nuotykiai

Ji nekrūpčioja kalbėdama apie didįjį O. Ji turi nedorų norų ir mielai jais pasidalina su partneriu. Nesijaučia nepatogiai dėl savo seksualumo. Nervingumas ir draudimai nefigūruoja jos žodyne. Ji turi daug žinių apie įvairias seksualines technikas.

Jis skaitė apie būdus, kaip priversti moterį verkti iš malonumo bei nekantrauja tai išbandyti! Jis susipažinęs su naujausiais sekso žaisliukais. Eksperimentavimas ir rizika – tarsi jo mantra nesibaigiantiems malonumams! Su juo moteris jaučiasi puikiai, nėra skubinama jokiems veiksmams. Svarbiausia - jis priverčia damą jaustis trokštama.

Humoro jausmas

Jis turi puikų humoro jausmą, yra šmaikštus, bet subtilus. Jis gali daug šnekėti ir neišvargina jūsų. Jis, rodos, turi savyje slypinčią paslaptį, kurią moteriai išsiaiškinti – beviltiška. Jo nenuspėjamumas jaudina.

Neklaužadiški žiburiukai jos akyse bei nepadorūs pokalbiai varo jus iš proto! Jos humoro jausmas bei seksualus patiklumas sudaro nenugalimą derinį!  Ji drąsi ir pasitikinti savimi. Tačiau, jos nekaltas žvilgsnis kartais padaro ją tokia pažeidžiama, jog norisi apgaubti savo vyriška šiluma.

Puikūs įsitikinimai

Jis trykšta pasitikėjimu. Jo buvimas – akivaizdžiai jaučiamas. Jo nuomonė svarbi. Žmonės klausosi, kai jis kalba. Jis ignoruoja nereikšmingus pasakymus. Viskam, ką daro, jis turi savas taisykles.

Kai moteris įeina – akys savaime nukrypsta į ją. Jos savitvarda ir pasitikėjimas savimi skelbia -  „Ji kontroliuojama“. Jums nereikia daugiau afrodiziako!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
Kas nori but mano meilužė :D
Kazkas labai geros nuomones apie save :)
Rasa, naaa per dešimt metų man nusibostu ir pats paciausias meilužis :D
Kazkur tai girdeta. Dezavu :-)
O aš buvai tokia ir manau dar geresnė, tačiau po dešimties metų buvimo meiluže, meilužis mane vistiek paliko :(
kaip noreciau tokia buti, eh :)
Zinai Vaida,man atrodo kad mums nera toli iki puikios meiluzes,mums tik reikia daugiau pasitikejimo ir laiko!
hmm :) o man visai nedaug truksta :)
Joo, toli man iki puikios meilužės :D
Naujas komentaras