Raitelės poza: vartojimo instrukcija

romance-in-bed-black-and-white-pair-passion-love-pics-love-pics-couple-lovers-sexy-love-sensual-my-favorite-images-romance-x-my-faves-sexy-couple-sex-large-a-romance-in-black-and-white.jpg
 
Sekso poza, kai moteris – viršuje, daugelį užveda jau pačiu savo pavadinimu. Juk tai taip seksualu – jaustis padėties šeimininke ir akimirkos valdove! Gal vertėtų šią apniukusią popietę pasikartoti keletą šios pozos paįvairinimo variantų, kad kuris nors seniai bemėgintas nenugrimztų užmarštin?

 

1. Partneris guli ant nugaros, tu ant jo atsisėdi. Ir čia iš karto peršasi du variantai: gali į lovą atsiremti keliais, o gali atsitūpti. Kiekvienas jų turi savų pojūčių niuansų, taigi tikrai verta išmėginti abu!

2. Kilnodamasi ir nusileisdama nepamiršk klubus judinti nedideliais ratukais. Paerzink savo mylimąjį vedžiodama jo jautriausią vietelę po savo meilės tunelio sieneles. Papildomais dirgikliais šioje pozoje gali tapti krūtų glostymas arba klitorio stimuliacija.

3. Pasisuk į partnerį nugara ir pasiglemžk jo pasididžiavimą šia poza. Kitas įėjimo kampas užlies ir nauja pojūčių banga. Partneris gali glostyti tavo nugarą, reguliuoti tavo judesių dažnį ir amplitudę prilaikydamas tave už talijos.

4. Keisk kūno padėtį pasilenkdama į priekį ar atgal. Ši sekso poza leis tau patikrinti skirtingų makšties zonų jautrumą ir išsirinkti tokį pasvirimo kampą, kuris kelia daugiausia malonių šiurpuliukų.

5. Iš raitelės pozos atsigulk visu kūnu prigludusi prie mylimojo, kojomis apžergusi jo kojas arba įspraudusi savo suglaustas kojas tarp jo pražergtų.

6. Itin jaudinantis raitelės pozos variantas kai vyras sėdi krėsle, o tu atsiklaupi ant krėslo, keliais apglėbdama jo klubus. Ypač pikantiška ji tampa kai mylitės su rūbais.

Kuo gera raitelės poza? Pirmas pliusas – tai kūno atvirumas. Antra – ji patogi moterims, kurios orgazmą patiria nuo klitorio stimuliacijos. Galiausiai ji suteikia moteriai didesnį psichologinį komfortą – neretai net ir pati „raitelė“ nustemba, kokia neatskleista seksualinė energija joje iki šiol glūdėjo!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras