Renkamės vibratorių: koks tinka būtent Jums?

unnamed(15).jpg
 
5 komentarai
Jei dar niekada nebandėte vibratoriaus, gali būti gana sudėtinga nuspręsti, kokį vibratorių rinktis: ar „triušiuko“ tipo vibratorių, ar „lazdelę“, ar gana „tikrovišką“ vibratorių, priminentį tikrą varpą? Pradėjus domėtis, kokios gali būti vibratorių funkcijos, iškyla dar daugiau klausimų, o priimti sprendimą gali būti dar sunkiau. Taigi, skubame Jums į pagalbą!

Pirmiausia pagalvokite apie tai, kokie pojūčiai Jums labiausiai patinka, kai mylitės arba masturbuojatės - taip bus paprasčiau nuspręsti, kokį vibratorių išsirinkti.

Jeigu jums labiausiai patinka klitorio stimuliacija, galite naudoti praktiškai bet kokį vibratorių, tiesiog jo vibracija turėtų būti nukreipta į klitorį. Puikiai tiks ir „triušiuko“ tipo vibratorius, kurio auselės skirtos klitorio arba išangės stimuliacijai. Kad stimuliacija būtų dar malonesnė, naudokite lubrikantą.

Kai kurioms moterims labiausiai patinka „gilesnė“ stimuliacija, todėl idealus pasirinkimas -„triušiuko“ tipo vibratorių, kuris gali būti įterpiamas į makštį, leidžiant auselėms stimuliuoti klitorį arba išangę. Galite pirmiausia pradėti nuo klitorio stimuliacijos, naudojant „triušiuko“ auseles, o vėliau pereiti prie „gilesnės“ stimuliacijos. Jei norite, kad būtų stimuliuojamas ir gimdos kaklelis, rinkitės kiek ilgesnį „triušiuką“.

„Triušiuko“ ausytes galite naudoti ir atskirai. Galite mėgautis tik „gilesne“ stimuliacija, nenaudodamos ausyčių, nes, tikėtina, kad į „darbą“ pasitelkus ir ausytes, orgazmą pavyks pasiekti per kelias sekundes. Jei norite kuo ilgiau trunkančio malonumo, galite neskubėti naudoti auselių.

Vibratorių taip pat galima naudoti ir kartu su partneriu. Daugumai vyrų patinka stebėti, kaip partnerė masturbuojasi. Vienintelis dalykas, galintis vyrus sugluminti yra tai, kad jo partnerei naudojant vibratorių, orgazmą pavyksta patirti vos per minutę, o mylintis su juo kartais tai atrodo apskritai neįmanoma.

„Lazdelės“ formos vibratoriai gal šiek tiek nuvertinami, nes jie taip pat gali užtikrinti nuostabių potyrių, tiesiog „triušiuko“ tipo vibratorius atrodo kiek įdomesnis ir turi daugiau funkcijų. Kas labiausiai patinka būtent Jums, geriausiai sužinosite eksperimentuodamos: išbandykite vienokio ir kitokio tipo vibratorių, ir išsiaiškinkite, kuris Jums labiausiai „prie širdies“. Smagių akimirkų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
na man tikro penio vibratorius neactos...
o kur vyriski vibratoriai? :)
Triuslšiuko tipo vibratoriaus reklama ;-)
Taip... ir jokio aiskaus patarimo :D
jo vyru nebereikia
Naujas komentaras