Savaitės apklausa: Kaip masturbuojasi moterys?

 
Moterys, kaip ir vyrai, kartais pasitenkina pačios. Tiesa, jų solo pasirodymai daugeliu aspektų skiriasi nuo vyrų.

Vyrai save patenkina gana paprastai: šiek tiek lubrikanto, geras porno prieš akis – ir ranka greitai atlieka savo darbą. Moterims šis procesas – kitoks. Jos negali to daryti vos panorėjusios, orgazmas joms nėra pagrindinis tikslas, ir jos tikrai nedaro to skaitydamos „50 pilkų atspalvių“ taip dažnai, kaip atrodo vyrams. Taigi kaip moterys masturbuojasi? Pamėginkime bent jau pro rakto skylutę žvilgtelėti, ką jos kartais daro užvėrusios miegamojo duris. 

Ji viena – greitesnė.

Moteriai paprastai reikia daugiau laiko pasiekti orgazmą nei vyrui. Tam, kad į genitalijas priplūstų pakankamai kraujo, o nervų galūnės taptų jautresnės dirginimui, vidutiniškai prisireikia 15 20 minučių įžangos. Tačiau kai moteris tenkina save pati, ji sugaišta kur kas mažiau laiko, nei prieš patirdama didįjį O su partneriu. Veikiausiai taip yra todėl, kad besimasturbuodama moteris leidžia sau susitelkti tik į savo pačios pojūčius, jai nereikia rūpintis, kad malonu būtų ir partneriui. Be to, pati moteris daro tiksliai tai, ko ji nori ir kas ją labiausiai jaudina. Dauguma moterų pasiekia orgazmą jau po 2 ar 3 minučių žaidimo su savimi, o būnant su partneriu iki kulminacijos eina 10 ir daugiau minučių. Arba apskritai nepatiria orgazmo.

Ji masturbuojasi rečiau.

Dauguma vyrų, prabudę ryte su erekcija, patenkina save neišlipę iš lovos. Pasak statistikos, ketvirtadalis vyrų masturbuojasi 3 kartus per savaitę, o pusė jų – mažiausiai kartą per mėnesį. Moterų statistika – ne tokia įspūdinga: tik 10 procentų jų pamalonina save 3 kartus per savaitę, 38 procentai – kartą per mėnesį. Kodėl taip yra? Nes moterys labiau orientuotos į meilės žaidimų kokybę, o ne į greitą iškrovą. Kita vertus, moterų masturbacija vis dar laikoma savotiška stigma. Dauguma berniukų pradeda masturbuotis būdami jaunesni nei 10 metų. Moterims toks poreikis pasireiškia kone dešimtmečiu vėliau.

Ji pasiruošia kitaip.

Vyrai gali masturbuotis tualete, netgi ne savo namuose, o, pavyzdžiui, degalinėje. Moterims aplinka – labai svarbu. Daugeliui jų patenkinti save – ritualas, kuris atliekamas užsidegus aromatinę žvakę, išsirinkus jai itin seksualaus kvapo lubrikantą, įkritus į švelnius šilkinius patalus. Moteris pasirūpins, kad darant tai jos minčių netrikdytų išoriniai dirgikliai, padės toliau telefoną, užsimerks ir atsipalaiduos.

Jos prisilietimai – švelnesni.

Kai vyras masturbuojasi, penį jis suima tvirtai, pirštai – tarsi surakinti, apsiviję jo vyrišką pasididžiavimą, atkakliai ir ritmiškai juda aukštyn - žemyn. Moterys save tenkina minkščiau, švelniau, subtiliau. Tai galima palyginti su procesu, kai mėginate iš akies ištraukti įkritusią blakstieną: švelniai praskleidžiate voką, laikote jo kraštus pirštais, o kitos rankos pirštais atsargiai mėginate išstumti blakstieną. Beveik taip pat atsargiai ir švelniai moterys pradeda liesti savo klitorį. Vėliau judesiai stiprėja, tačiau daugeliu atvejų spaudimas niekada netampa itin stiprus. Ant klitorio yra dvigubai daugiau nervų galūnių, nei ant penio galvutės. Taigi šiai super jautriai vietai nereikia grubių judesių.

Ji glosto visą kūną.

Vyrai linkę dėmesį sukoncentruoti į vieną vienintelę vietą, kuri ir teikia daugiausiai malonumo. Penis pasiglemžia visas glamones masturbuojantis pradžioje, per proceso vidurį ir pabaigoje. Besimasturbuodamos moterys dažniausiai liečia visą savo kūną: kaklą, krūtis, rankas, lytines lūpas. Ji gali gana ilgai stimuliuoti savo spenelius, vidinį šlaunų paviršių, ir tik tada pereiti prie genitalijų.

Orgazmas jai rūpi ne visada. Tai gali būti apskritai pats didžiausias skirtumas, lyginant procesą, kai moteris tenkina save, su analogišku vyro malonumu. Daugumai moterų ne itin svarbu, ar glamonėdamos save jos patirs orgazmą, ar ne. Joms svarbiausia – malonumas, kurį suteikia pats žaidimas su savimi, prieš įvykstant orgazmui. Žaidimai su savimi – tai laikas savo malonumui, o ne būdas save atvesti iki malonumo.

Vienas orgazmas – dar ne viskas. Vyrui spermos išsiliejimas – didžiulė fizinė iškrova. Sėklai išstumti kūnas sunaudoja daug energijos, todėl netrukus po išsiveržimo vyrai pajunta didelį nuovargį, kyla noras pailsėti, dar geriau – nusnausti. Moters orgazmas, nors taip pat yra fizinė iškrova, nepaveikia taip stipriai viso kūno. Todėl jei tik yra noro – ji gali tai pakartoti net keletą kartų. Taigi kartais moteriai orgazmas apskritai nėra svarbu, o kartais jai pasitenkinti vienu neužtenka. Viskas priklauso nuo nuotaikos ir aplinkybių. 

Suaugusiems.lt

Ar dažnai masturbuojatės?
 
Komentarai
Naujas komentaras