Savaitės tema: Lubrikantai - kad pojūčiai pakylėtų virš debesų!

 
Meilė gali suteikti sparnus. Bet vis dėlto net ir didžiausioms aistroms galioja fizikos dėsniai, kurie kartais ima ir nuleidžia ant žemės. Šį kartą kalbame apie trinties jėgą.

Jei mylintis pristinga natūralios lubrikacijos, trintis ne tik apkartins meilės žaidimus, bet gali sukelti net ir traumų. O lubrikacija gali sutrikti dėl daugybės priežasčių: makšties gleivinė nesudrėksta dėl hormoninių pokyčių organizme, amžiaus ypatumų, nėštumo, maitinimo krūtimi, psichologinių problemų, ligų. Jei norite išbandyti analinius žaidimus - turėkite omeny, kad analinė anga apskritai nesudrėksta savaime. O oralinės glamonės, kad ir kokios malonios jos būtų, kartais palieka ir nemalonų prieskonį burnoje. 

Visais atvejais, kai trūksta natūralios drėgmės ar juntamas diskomfortas, rekomenduojama naudotis lubrikantais. Tai organinės kilmės kosmetologinės priemonės, sukurtos natūralaus vaško pagrindu. Jos hipoalergiškos, tinkamos visiems. Tiesa, prieš naudojant lubrikantą pirmą kartą, svarbu perskaityti jo instrukciją. Jų naudojimo technika ir paskirtis gali šiek tiek skirtis. 

Vaginaliniai lubrikantai.

Kodėl naudoti? Jei makštis net ir lytiškai susijaudinus išlieka sausa. 

Tikslas: Sutepti makšties seneles, kad lytinis kontaktas teiktų daugiau malonumo. Užtikrinti tolygų varpos judėjimą makštyje. 

Bonusas: Stipresnis susijaudinimas, papildoma apsauga nuo infekcijų, sustiprėjęs libido. 

Super bonusas: Tepant lubrikantą, paįvairinamos įžanginės glamonės. 

Partnerio pojūčiai: Makštis lytinio akto metu atrodo elastingesnė, minkštesnė, labiau prisitaikanti. 

Rezultatas: Maksimalus komfortas frikcijų metu, stipresnis orgazmas, puikus, kokybiškas seksas. Nebelieka nemalonaus deginimo, perštėjimo. 

Analinis lubrikantas

Kodėl naudoti? Kūnas neišskiria sekreto išangei sudrėkinti. O be drėgmės analinio sekso metu jausite nemalonią trintį, neišvengiamai patirsite išangės gleivinės mikrotraumų. 

Tikslas: Užtikrinti sklandų ir tolygų varpos patekimą į išangę, palengvinti slydimą. Maksimaliai sudrėkinti išangės gleivinę ir kuo ilgiau išlaikyti efektą. 

Bonusas: Jei išangėje atsirado mikro įtrūkimų, analiniam seksui skirtas lubrikantas palengvina jų gijimą. 

Super bonusas: Apsauga nuo infekcijų, kurias lemia analinio sekso fiziologija. 

Partnerio pojūčiai: Nepamirštami! Viena vertus - išangė yra ankštesnė nei makštis, todėl tvirčiau apspaudžia varpą. Kita vertus - maksimaliai sklandus trynimas leidžia padidinti frikcijų greitį. 

Rezultatas: Stiprus, sprogimui prilygstantis orgazmas ir jokio nemalonaus perštėjimo ar skausmo! Jei pirmasis analinis seksas vyko su librikantu, patirti pojūčiai bus malonesni ir labiau tikėtina, kad norėsis jį pakartoti. Po sueities bus juntamas komfortas, malonus atsipalaidavimas. 

Oralinis lubrikantas

Kodėl naudoti? Burnoje, net jei seilių ir nedaug, jų tikrai pakanka kokybiškoms oralinėms glamonėms. Lubrikanto gali prisireikti didesniam oralinį aktą atliekančiojo komfortui užtikrinti: jei jis nori išbandyti oralinį seksą, tačiau nėra malonu burna glamonėti partnerio lytinius organus. 

Tikslas: Maksimalaus slydimo užtikrinimas ir skonio pojūčių pagerinimas, didesnis komfortas atliekant intensyvias oralines glamones. 

Bonusas: Malonus skonis, sudėtyje esantys natūralūs antiseptikai, padedantys sunaikinti infekciją perduodančias bakterijas. 

Super bonusas: Pakitęs spermos skonis - oraliniams žaidimams skirtas lubrikantas paverčia ją aromatinga, maloniai saldžia substancija. 

Partnerio pojūčiai: Didesnis susijaudinimas, stiprėjantis artumo jausmas. 

Rezultatas: Svaiginanti preliudija. Jaudinanti stimuliacija. Abiejų partnerių atsipalaidavimas, galimybė atlikti oralines glamones iki pat ejakuliacijos, abipusis malonumas. Kad ir kokį lubrikantą bepasirinktumėte, atsiminkite: pagrindinis jų tikslas - sudaryti sąlygas minkštam, švelniam, abiems partneriams maloniam artumui, glamonėms. Seksas su lubrikantu suteiks jūsų pojūčiams daugiau lengvumo, aistros, jausmingumo. 

Suaugusiems.lt

Ar naudojate lubrikantus?
 
Komentarai
Naujas komentaras