Savaitės tema: Seksas automobilyje

 
Monotonija, ypač seksualiniame gyvenime, gali sugriauti net ir tvirčiausius santykius. O geriausias būdas to išvengti - pamėginti ką nors naujo, eksperimentuoti: pozomis, rūbais ir... sekso vietomis. Pavyzdžiu, kodėl gi nepadarius to automobilyje?

Gali pasirodyti, kad seksas automobilyje skirtas tik tiems, kurie paprasčiausiai neturi galimybių juo užsiimti kitur. Tačiau, pasak statistikos, sekso automobilyje nevengia ir daugybė susituokusių porų. Juk visų pirma tai - adrenalinas: galite būti užklupti kiekvieną akimirką. Antra - tai romantika: automobilį galima pasistatyti įspūdingose vietose, su miesto panorama, vaizdu į ežerą ir pan. Galiausiai tai - tiesiog nauji gaivūs vėjai jūsų meilės žaidimams!

Kelių sekso taisyklės

Automobilio paskirtis - saugiai nuvežti žmones iš taško A į tašką B. Todėl jį kuriant apie patogumą mylėtis tikrai negalvota. Apskritai žmonės, kurie bent kartą yra tai darę automobilyje, būtinai paminės, kad didelio komforto meilės reikalams ten nerasite. Tiesa, palyginus su kitomis populiariomis greitukų vietomis, tokiomis, kaip persirengimo kabina, lėktuvo tualetas ar antro aukšto lova traukinio kupė, automobilis vis dėlto pakankamai patogus.

Vienas pagrindinių automobilinio sekso privalumų - spontaniškumas, galimybė pasimylėti tada, kai to norisi, nelaukiant kol grįšite namo, pasieksite nakvynės vietą. Tačiau kad viskas eitųsi kaip per sviestą, seksui automobilį vertėtų paruošti iš anksto.

1.  Visų pirma - švara ir tvarka: pasirūpinkite, kad automobilio salonas būtų išvalytas, jame nesimėtytų šiukšlės, tušti popieriniai kavos puodeliai, vaiko žaislai. Visa tai - smulkmena, bet būtent ji gali sumažinti geismą.

2. Idealu būtų turėti automobilyje pledą ir keletą nedidelių pagalvėlių. Pledą galima patiesti automobilio salone, juo galėsite užsikloti, jei kils bent menkiausia rizika, kad prie automobilio kas nors prieis, galiausiai jis tikrai bus nepakeičiamas jei mėginsite pasimylėti ant automobilio kapoto. Pagalvėlės savo ruožtu padės patogiau įsitaisyti įvairiomis pozomis, kad skaudžiai nenusitrintų keliai, alkūnės ar nesusimuštumėte galvos.

3. Patogiausia moters apranga seksui automobilyje - nesilamdantis sijonas ar suknelė. Nes jį pasikelti - greitai ir patogu, o maunantis kelnes keleivio sėdynėje galima ir galūnes išsinarinti.

4. Net ir spontaniškas seksas turėtų būti saugus. Ne veltui juokaujama, kad neatsargus vaikų elgesys ant užpakalinės sėdynės prišaukia avarijas, o neatsargus suaugusiųjų elgesys ant užpakalinės sėdynės prišaukia vaikus. Todėl pakelis sargių turėtų būti jums po ranka. Tik jokiu būdu nesivežiokite jo nuolatos automobilio daiktadėžėje - nepamirškite, kokia kaitra tvyro automobilyje palikus jį valandėlei saulėkaitoje. Jei tokioje kaitroje pabuvos ir sargių pakelis, jo patikimumas smuktelės iki 0!

5. Dar du universalūs dalykai, kurie tikrai pravers - drėgnos servetėlės ir buteliukas vandens. Juk ne visada aistra aplanko ant ežero ar upės kranto, kartais vandens telkinio šalimais nėra, o nusiprausti vis tiek norisi. Ir ne tik nusiprausti - po karštų meilės žaidimų judu tikrai ištrokšite.

Sekas automobilyje: saugumo technika

Apie saugumo techniką taip pat reikėtų pagalvoti iš anksto. Improvizacija ir ekstremalumas - puiku, bet vis dėlto viskas turėtų baigtis gerai. O kad taip ir būtų, elkitės atsakingai:

1. Rinkitės vietas, kur tikrai neturėtumėte sutikti pašalinių žmonių.

2. Nepamirškite užtraukti rankinio stabdžio. Kitaip orgazmas iš tiesų gali jus nuskraidinti toli - tiesiogine prasme.

3. Jokio alkoholio! Šampanas puikiai tinka romantiškam pasimatymui, bet tik ne tada, kai vienas jūsų - už vairo!

4. Na, ir svarbiausia - jokių meilės žaidimų automobiliui važiuojant! Minetas lekiant autostrada su vėjeliu - daugybės žmonių fantazija. Bet realybėje tai gali sukelti tragiškų pasekmių. Tai - jau nebe erotika, o žaidimas su mirtimi!

Karščiausios pozos automobilyje

Pačios populiariausios fantazijos, susijusios su automobiliniu seksu - žaidimai vairuotojo sėdynėje. Tačiau realybėje tai - pati nepatogiausia vieta. Ne tik todėl, kad joje mažiausiai erdvės, bet ir todėl, kad nesunkiai galite užkliudyti kokį nors mygtuką ar valdymo rankenėlę. Garso signalas, valytuvai, blyksinčios šviesos - tokia kulminacija efektingai atrodytų kino ekrane, bet ne realybėje. Todėl verčiau pasirinkite tai, kas daugybės porų išbandyta, patikrinta ir pripažinta kaip patogiausias variantas:

Priekinė sėdynė:
 

Kaubojė. Pirmas variantas - kai moteris sėdasi ant partnerio atsisukusi į jį veidu, antras - nusisukusi nugara. Abi šios sekso pozos turi vieną minusą - moteris rizikuoja stipriai susitrenkti galvą į automobilio stogą arba įstrigti keliu tarp durelių ir sėdynės. Pamėginti - verta, bet fantazijose tai atrodo geriau.

Automobilinis misionierius. Moteris sėdi keleivio sėdynėje, o vyras įsitaiso jai tarp kojų. Moteriai šiuo atveju lieka keletas manevrų: arba užmesti kojas ant partnerio pečių, arba atsiremti jomis į automobilio priekinį skydelį, arba pėdomis įsiremti į savo sėdynės kraštą - viskas priklauso nuo partnerių lankstumų ir ūgio bei svorio.

Šuniukas automobilyje. Tai viena iš klasikinio šuniuko pozos versijų. Priekinės keleivio sėdynės atlošas nuleidžiamas kaip galima žemiau, moteris atsiklaupia ant sėdynės, ištiestomis rankomis remiasi į užpakalinės sėdynės nugarėlę. Vyras įsiskverbia iš nugaros, rankomis taip pat remdamasis į užpakalinę sėdynę. Pozos patogumas labai priklauso nuo automobilio sėdynės konstrukcijos.

Užpakalinė sėdynė:

Kojos į lubas. Tai viena klasikinių sekso pozų, kai moteris guli ant nugaros, užmetusi kojas partneriui ant pečių. Vienintelis skirtumas automobilyje - kad kojomis galima atsiremti į lubas. Tokioje pozoje įsiskverbimas būna ypač gilus.

Veidas prie stiklo. Ta pati šuniuko poza, tik ant užpakalinės sėdynės. Vis dėlto kad ir koks platus bebūtų automobilis, partnerei teks  atsiremti veidu į stiklą. Didžiausias trūkumas - tame, kad vyras visą laiką bus susilenkęs, taigi tokia poza greitai nuvargina.

Akrobatai. Moteris atsisėda ant užpakalinės sėdynės vidurio, kojas sulenkia, pėdomis įsiremia į tą pačią sėdynę arba užkelia ant priekyje esančių sėdynių atlošo. Partneris klūpi priešais ją, arba ant visiškai nuleistų priekinių sėdynių atlošų, arba ant automobilio grindų, po keliais pasidėjęs pagalvėles.

Kaip matote, net ir patogiausios pozos tarsi prašyte prašosi stipresnio fizinio pasirengimo, lanksčių kūnų. Bet ko tik nepadarysi dėl naujos, jaudinančios patirties. Juk ne pasimėgauti komfortu toje atokioje aikštelėje ir stabtelėjote, tiesa?

Suaugusiems.lt

Seksas automobilyje: Už ar prieš?
 
Komentarai
Naujas komentaras