Savaitės tema: seksualinis suderinamas ir poros santykiai

 
Santykių pradžioje visi vaikštome užsidėję rožinius akinius, matome tik geriausias partnerio savybes ir bruožus, neigiamas praleisdami pro pirštus. Todėl nieko keisto, kad iš pradžių partneris atrodo seksualus ir aktyvus lovoje, tačiau, pasibaigus pirmiesiems draugystės mėnesiams ar metams , viskas gali pasirodyti kiek kitaip. Tikriausiai imsite svarstyti apie pakitusius lovos poreikius? O gal problema slypi visai kitur? Galbūt Jūs tiesiog nesuderinami lovoje!

Seksas – viena svarbiausių ilgalaikių santykių sudedamųjų dalių. Jei Jūsų ir partnerio poreikiai miegamajame radikaliai skirsis, laikui bėgant seksualinio pasitenkinimo imsite ieškoti kitur. Kitaip tariant – ryšitės nusukti į kairę ir būsite neištikimi arba lovos reikalai neteiks nė menkiausio džiugesio. 

Todėl tik pradėję megzti naujus santykius, kiekvienas išsakykite savo seksualinius poreikius. Juk vieni iš mūsų seksu užsiimti gali kasnakt ar net kelis kartus per dieną, o kitiems meilės žaidimų užtenka kartą per savaitę ar net mėnesį. Tik nuoširdžiai pakalbėję su mylimuoju, galėsite suprasti ar jūsų temperamentas lovoje sutampa. 

Kaip dažnai to norite?
Visuomenėje plačiai paplitęs mitas, kad vyrai apie seksą galvoja kas kelias minutes ir meilės nuotykių niekada neatsisakytų. Tačiau tai visiškas melas. Jei pastebite, kad mylimasis sekso trokšta  visada ir jums per dažni jūsų žaidimai lovoje, žinokite, kad jūs šiuo požiūriu vienas kitam netinkate. Patikėkite, pasaulyje tikrai yra bent vienas vyras, kuris norėtų seksualinių santykių taip dažnai, kaip ir jūs.Žinoma, jei tai vienintelė problema jūsų santykiuose, neverta dėl to skirtis. Tačiau atminkite, kad jis neturi jūsų maldauti sekso, o jūs neturėtumėt mylėtis tik todėl, kad jis prašo. Arba atvirkščiai – gali pasirodyti, kad lovoje esate kur kas aktyvesnė nei jūsų partneris. Nepaisant to, neturėtumėte reikalauti, kad jūsų seksualiniai poreikiai būtų pildomi vos tik užsigeidus. Net ir lovos reikaluose pasistenkite rasti kompromisą. 

Kiek svarbus seksas kiekvieno jūsų gyvenime?
Kaip minėjome anksčiau, dar santykių pradžioje aptarkite kiek Jums abiem reiškia seksas. Žinoma, nereikia to daryti per pirmą pasimatymą, tačiau nereikėtų laukti pusmetį ar metus, kai problema taps akivaizdi ir reikės kuo skubiau ją spręsti. 
Tai ypač svarbu jei planuojate su žogumi kurti ilgalaikius santykius ir galbūt net praleisti visą likusį gyvenimą.Todėl turėtumėte aiškiai atsakyti sau į kelis klausimus: ar tikrai mylite tą žmogų, ar juo pasitikite, ar jums gera kartu leisti laiką ir ar vienas kitą seksualiai patenkinate. Džiugu, jei į visus užduotus klausimus nedvejodami atsakėte tik teigiamai.  

Įdomumo dėlei siūlome atlikti nedidelį eksperimentą. Užduokite  prieš tai minėtus klausimus partneriui pagal svarbą, po to tegu jis juos užduoda jums. Atsakykite sąmoningai  ir po to aptarkite rezultatus. Jei jūsų sąraše klausimas apie seksualinį gyvenimą yra pirmoje vietoje, o partnerio paskutinėje, greičiausiai nevienodai vertinate sekso svarbą bendrame gyvenime. Jie kompromiso šioje srityje rasti negalite, išsiaiškinkite bent jo/jos požiūrį  šiuo klausimu.  

Koks elgesys lovoje priimtinas ir koks ne?  
Tik šaukštelių ir misionieriaus poza? O gal Jūsų sekso žaisliukų kolekcija vos telpa spintoje ir kaskart norite išbandyti ką nors naują? Pagirtina, jei dar santykių pradžioje galite žinoti, kaip toli jūsų mylimasis lovoje norėtų eiti ir ar jūsų nuomonė apie žaidimus lovoje yra panaši. Ženklai, bylojantys apie nesuderinamumą lovoje – vienas iš jūsų nori visada mylėtis tik tamsoje ir tik keliomis skirtingomis pozicijomis, tačiau kitas yra per trumpiausią laiką išbandyti visas pozas, aprašytas žymiojoje kamasutros knygoje. 

Nepaisant viso svarbu įsidėmėti vieną dalyką – kiek galima daugiau kalbėkitės apie savuosius seksualinius poreikius. Tikėtina, kad bus atvejų, kai Jūsų nuomonės išsiskirs, bus nesutarimų, tačiau tai natūralus dalykas, juk esate skirtingi žmonės. Tačiau jei nedrįstate ar dėl kitų priežasčių negalite atvirai su antrąja pusė pasikalbėti apie intymius dalykus, vargu pavyks kurti harmoningus santykius ir kartu gyventi ilgai bei laimingai. 

Suaugusiems.lt

Kiek seksas yra svarbus geriems poros santykiams?
 
Komentarai
Naujas komentaras