Savaitės tema: stalo žaidimai suaugusiems

 
Jei jums įkyrėjo vis pasikartojantis ir monotoniškas meilės žaidimų scenarijus, norisi ko nors naujo, stalo žaidimai suaugusiesiems - kaip tik tai, kas gali pažadinti jūsų seksualines fantazijas ir išvaduoti iš bereikalingų kompleksų!

Atėjo metas įgyvendinti savo slapčiausius troškimus ir patikrinti savo galimybes. Juk jūs net neįsivaizduojate, kam galite ryžtis azarto įkarštyje. Tačiau svarbiausia čia - ne pergalė, o pats procesas: seksualus, malonus, gundantis. Žaidimai dar niekada nebuvo tokie geidžiami. 

Kodėl žaisti - verta? 

Žaidimus suaugusiesiems praktikuoja dauguma sekso gurmanų, taip pat norintieji linksmai praleisti laiką ir pasijuokti iš kuklesnių žaidėjų. Kiekvienas vaidmuo viename ar kitame žaidime įpareigoja žaidėją praskleisti savo seksualinių troškimų paslapties šydą, parodyti savo užslėptus talentus ir nustebinti kitus. Atviri paveikslėliai audrina vaizduotę, erotiškos užduotys stiprina geismą, o kai aistra ima veržtis per kraštus, galima baigti žaidimą ir pereiti prie sekso. 
Jei pasidomėsite tokių stalo žaidimų pasauliu - įsitikinsite, jog rinktis yra iš ko. Vieniems patinka pereiti prie aktyvių veiksmų palengva, kitiems patinka užsiėmimai, iš karto įsukantys į aistras. 

Žaidimas - kaip vaikystėje, tik užduotys - suaugusiems 

Fantai - puikus žaidimas tiems, kurie nebijo pildyti bet kokią sekso užduotį ir siekia gauti viską iš karto. Į žaidimų dėžutę sumetamos kortelės su užduotimi. Kiekvienas žaidėjas duoda užstatą - kokį nors jam būtiną daiktą. Jei neatliks užduoties - šį daiktą praras. Tradicinės užduotys naujokams - nusimesti dalį rūbų, pabučiuoti kitą žaidėją, pasimatuoti seksualius apatinius, seksualiai aplaižyti kokį nors vaisių, pašokti striptizą arba papasakoti kokią nors savo erotinę fantaziją. Labiau patyrusiems galimos ir drąsesnės užduotys: surakinti savo partnerį antrankiais ir jį seksualiai sujaudinti, užrištomis akimis pabučiuoti kiekvieną žaidėją ir iš lūpų atpažinti, kas jis, išperti savo partnerį arba pačiam būti išpertam, ir pan. 

Pagrindinė žaidimų suaugusiesiems taisyklė yra tai, kad žaidėjas negali atsisakyti vykdyti užduotį. Jei ištraukėte kortelę, kuri prašo ranka nustatyti pasirinkto vyriškos lyties žaidėjo varpos dydį, turite tai padaryti. Negalima užduotį perleisti kitam žaidėjui: jūsų kortelė - jūsų užduotis. 
Tiems, kurie dar tik smalsauja pabandyti žaidimus suaugusiesiems, paprasčiausia pradėti nuo erotinių kortų. Taisyklės lieka tokios pačios, keičiasi tik pačios kaladės vaizdas: viena kortų pusė -įprasta, o nugarėlės - su erotinėmis nuotraukomis ar piešiniais. Jūs žaidžiate žaidimą, tačiau prieš akis šmėžuoja gundantys vaizdai ar nuotraukos. Žaisti tampa maloniau, pats procesas - įdomesnis. 

Žaidimai suaugusiesiems idealiai tinka pasimatymams, romantiškiems susitikimams. Juos galima žaisti ir dviese, ir bendraminčių kompanijoje. Viskas gali prasidėti nuo paprasto noro pasilinksminti, o baigtis audringu seksu. Žaidimai suartina žmones, nutrina ribas, suteikia veiksmų laisvę. Niekas nenori likti pralaimėtoju, o tam, kad laimėtumėte, reikia parodyti savo seksualumą ir įrodyti, kad esate vertas pergalės. Juk pergalė - tokia seksuali! 

Suaugusiems.lt

Stalo žaidimai suaugusiems: ar teko juos išbandyti?
 
Komentarai
Naujas komentaras