Šeimos pagausėjimas – geresnis seksualinis gyvenimas?

nestumas-5cc6a91ae60197-17069492(1).png
 
Miego stygių jaučiantys jauni tėveliai tikriausiai nepatikės, bet geriausias seksas Jūsų laukia būtent po šeimos pagausėjimo – teigia gydytojai. Bejėgis, savimi pasirūpinti negalintis mažas, tačiau Jūsų be galo mylimas žmogutis ne tik sustiprins santykius, tačiau daugeliu atveju pagerins sekso kokybę. Nors daugelis suskubsite prieštarauti, sakydami, jog maži vaikai sekso ir aistros žudikai, atimantys visą tėvų dėmesį, tačiau neskubėkite. Pateikiame keletą faktų, bylojančių visiškai priešingus dalykus.

Ilgai lauktas ir planuotas seksas. Nors iš pirmo žvilgsnio šis žodžių derinys neskamba nė kiek romantiškai, tačiau pažvelkite į tai iš kitos pusės. Tiek Jūsų, tiek mylimojo širdyje plazdens ryškiaspalviai drugeliai, suplanavę aistringą meilės naktį, nekantriai abu jos lauksite. Ne paslaptis, kad malonus laukimas tik dar labiau pakursto aistrą. Taip pat išmoksite produktyviau paskirstyti savo laisvą laiką, juk vaikų priežiūra atima didžiąją dienos dalį bei reikalauja didžiulės kantrybės. Kada panorėjus tikrai nebus galima visko mesti ir išlėkti pasimatyti su draugėmis ar kitaip papramogauti. Todėl žinodama, kad vakare sumigus vaikams Jūsų lauks pašėlusios glamonės su partneriu, visą dieną būsite pakilios nuotaikos.

Ribotas laiko kiekis – daugiau aiškumo lovoje. Kol buvote tik dviese ir nesūpavote atžalos, galėjote daugiau laiko skirti glamonėms, bandyti naujas sekso pozas, kol išsirinksite labiausiai jaudinančią, suteikiančią daugiausiai pasitenkinimo. Šeimoje atsiradus vaikeliui, poros priverstos būti pragmatiškesnės, tai reiškia tikslesnės, be išvedžiojimų ir užuolankų išreiškiančios savo seksualinius poreikius, kurie dažnai yra daug nuoširdesni. Tai atvers eksperimentavimo duris, kurios galbūt ilgą laiką buvo stipriai užrakintos.

Nėštumo siekiamybė. Gana dažnai vyresnio amžiaus moterims, dar neturinčioms vaikų, seksas tampa ne malonumu, o dauginimosi priemone. Mylimasi tik vaisingomis dienomis, be paliovos atliekami nėštumo testai, erotika ir geismas akimirksniu dingsta. Poroms, turinčioms vaikų žymiai paprasčiau, jos gali ramiau atsikvėpti, niekur neskubėti, atradę laisvą minutėlę mėgautis vienas kito kūnu. Iš naujo įsimylima sutuoktinį, sustiprėja erotikos, švelnumo poreikis.

Tėvystė tarsi afrodiziakas. Ne veltui sakoma: žmonės nori to, ko jie negali turėti, patarlė be išimties galioja visose gyvenimo srityse, santuoka ne išimtis. Matydamas, kad daugiau laiko praleidžiate su vaikais, nuoširdžiai jais rūpinatės, sutuoktinis ims dar labiau Jūsų geisti ir įvairiais būdais siekti dėmesio, tai pakurstys jo aistrą, adrenaliną, todėl užsibrėžto tikslo bus siekiama pačiais įvairiausias būdais. Nors iš pirmo žvilgsnio tai atrodys sunku, galbūt neįmanoma, tačiau išmokite paskirstyti savo laiką, kad ir kaip žiauriai tai skambėtų, neatiduokite jo viso tik vaikams. Atminkite, jog užaugę vaikai pakels sparnus ir paliks namus, o mylimas vyras/žmona kartu bus visą gyvenimą, todėl nepamirškite jam/jai skirti pakankamai dėmesio.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras