Seks pažintys: populiariausios susitikimų vietos

 
Jau ne vienerius metus itin populiarus reiškinys yra seks pažintys. Ko gero, nereikia daug kalbėti apie tai, kokiu tikslu užsimezga seks pažintis: žmonės tokią pažintį užmezga dėl vieno labai paprasto tikslo – tam, kad rastų partnerį seksui.

Paprastai seks  pažintys visų pirma užsimezga internetinėje erdvėje (šiam tikslui yra sukurta daug internetinių portalų), tuo tarpu šioje erdvėje apsiribojama vos keliais susirašinėjimais, o sekančiu žingsniu tampa susitikimas. Būtent apie susitikimus ir pakalbėsime plačiau. Yra daug veiksnių, susijusių su tokiu susitikimu, tačiau šį kartą plačiau pakalbėsime tik apie vieną iš jų – t.y. sutikimo vietą. Taigi, kokios yra populiariausios tokių susitikimų vietos?

Viešbučio kambarys

Vargu, ar galima rasti labiau  tinkamesnę vietą tokiems susitikimams nei viešbučio kambarys. Iš tiesų, nieko keista, kodėl šis pasirinkimas yra toks populiarus – jis turi labai daug privalumų. Visų pirma, tai konfidencialumas, kuris yra ypač aktualus seks pažinčių dalyviams. Jei susitikimas vyktų  jo ar jos namuose, nėra jokių garantijų, kad smalsi kaimynė nepamatys, kaip  pas jos kaimynę ar kaimyną nuolat užsuka žavus nepažįstamasis ar nepažįstamoji. Savaime suprantama, jog retas norės dalintis savo asmeninio gyvenimo detalėmis, o garantijos, jog dėl kaimynės pastebėjimų apie susitikimus nekils apkalbos, taip pat nėra. Tačiau būtina akcentuoti, jog yra ir kita priežastis, dėl kurios viešbučio kambarys yra puikus pasirinkimas. Reikia pastebėti, jog tikrai ne visi žmonės, o ypač dailiosios lyties atstovės noriai į savo namus kviečiai mažai pažįstamus žmones, todėl natūralu, kad yra ieškoma neutralios susitikimo vietos. Šiuo atveju viešbučio kambarys kaip tik ir yra viena iš tokių vietų. Egzistuoja ir dar viena priežastis, kodėl viešbučio kambarys yra geriau nei bet kuri kita susitikimo vieta. Tiesa, ji labai praktiška – viešbučio kambarys idealiai tinka tuo atveju, jei norite pasikviesti naują pažįstamą į savo namus, tačiau matote, jog jie pernelyg netvarkingi, o laiko tvarkai bei švarai esamu momentu negalite skirti. Tačiau prie visos šios gausos galima  pridėti ir dar vieną priežastį, kodėl viešbučio kambarys yra geriau nei bet kas kitas. Kaip žinia, kone kiekvienas  viešbutis turi restoraną ar barą, tad jame galėsite puikiai praleisti laiką, išgerti taurę vyno. Tiesa, pastarojo galima užsisakyti ir į viešbučio kambarį.

Jos namai

Jos namai –  taip pat gana populiari vieta tokiems susitikimams. Vis dėlto, belieka tik pastebėti, jog tikrai ne visos dailios lyties atstovės ryžtasi į savo namus kviestis sekso partnerius, tokiu atveju –  pats metas ieškoti neutralios vietos susitikimams.

Jo namai

Kas jau kas, tačiau vyrai tikrai nesibodi kviesti naujųjų pažįstamų į savo namus. Kai kuriais atvejais toks pasirinkimas yra tikrai geresnis nei viešbutis, tačiau verta atminti, jog išmėtyti drabužiai bei batai, krūvos neplautų indų tikrai nesužavės jokios dailiosios lyties atstovės, tad jei namuose vyrauja chaosas ir netvarka, jų tvarkymas yra pats geriausias užsiėmimas prieš sutikimą.

Gamta

Gamtos prieglobstis – tai dar vienas puikus pasirinkimas tokiems susitikimams. Vis dėlto, reikia pastebėti, jog  toks sprendimas netiks tuomet, jei norite patogumo bei prabangos – nei to, nei ano gamtoje nerasite, todėl jei komfortas ir prašmatnumas yra vieni svarbiausių kriterijų, verčiau rinkitės viešbučio kambarį, savo ar partnerio namus. Kita vertus, gamta kuo puikiausiai tiks tuomet, jei visi išvardinti variantai jau yra pabodę, o partnerį kuo puikiausiai pažįstate ir žinote, jog sutikimas gamtoje jam taip pat nesukels jokių nepatogumų. 

Baigiant šią temą, belieka tik apibendrinti, jog tokiems sutikimams idealiausiai tinka viešbučio kambarys, jos ar jo  namai, o taip pat ir gamtos prieglobstis. Tuo atveju, jei norite patogumo, prabangaus bei neįpareigojančios aplinkos, idealiai tiks  viešbučio kambarys, jei šiems dalykams neskiriate daug reikšmės, puikiai jūsų, jo ar jos namai, na, o tuo atveju, jei viskas pabodo ir norisi kažko naujo, pats metas susitikti gamtoje. Vis dėlto, kaip jau ir buvo minėta, tai – tik populiariausių tokių susitikimų vietų sąrašas, taigi tai nereiškia, jog negalimi kiti variantai. Taigi, atsižvelgiant į tai, galima teigti, jog tokiems susitikimams tinka viskas, kas tenkina abu partnerius. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras