Seksas

FB-best-sex-tips.jpg
 
Seksas - psichinių ir fiziologinių reakcijų, išgyvenimų ir poelgių, susijusių su lytinio poreikio pasireiškimu ir pasitenkinimu, visuma. Tai yra neatskiriama lytinio gyvenimo dalis. Siaurąja prasme vadinama sueitimi. Nors labiausiai paplitusi lytinių santykių forma yra sueitis, tačiau yra ir daugiau sekso formų: masturbacija, meilės žaidimai, petingas, oralinis seksas, fistingas ir t.t.

Jau senųjų civilizacijų laikais, žmonės žinojo įvairias lytinio gyvenimo formas, kurių išraiška ir priimtinumas buvo plačiai taikomas visuomenėje. Kai kurios sekso formos buvo griežtai smerkiamos, už jų naudojimą buvo baudžiama. Pavyzdžiui, įsigalėjus krikščionybei, lytiniai santykiai buvo laikomi didžiausia nuodėme, amoraliu dalyku. Seksas buvo toleruojamas tik kaip veiksmas, giminei pratęsti. Atgimimo metu, dar kitaip vadinamu Renesansu, humanistai iškėlė teisę, į žmogaus kūnišką malonumą, pasitenkinimo jausmą. Jau XX a. į seksą imta žvelgti dar tolerantiškiau, paplito racionalus požiūris į jį, kaip į neatskiriamą kasdienio gyvenimo dalį. Dėl laisvo požiūrio į lytinius santykius ėmė klestėti sekso pramonės sektorius. Imti leisti pornografiniai filmai, sekso scenos naudojamos reklamoje ir t.t.

Kadangi seksas mūsų gyvenime užima svarbią vietą, kiekvienas norime partneriui suteikti kuo galima daugiau malonumo ir seksualinio pasitenkinimo. Todėl norime atskleisti paslaptį, koks seksas, patinka moterims, o kokį lytinį aktą dievina vyrai:

1. Viliojantis, romantiškas seksas, praskaidrinsiantis kasdienybę. Pirmiausia suviliokite mylimąją, priverskite Jūsų geisti. Sužavėkite ją savo prisilietimais, glamonėmis, meiliais žodeliais, kuždamais ausin. Nenuleiskite nuo jos žvilgsnio, išlaikykite kuo ilgesnį akių kontaktą. Kitaip tariant, pakerėkite jos protą, mintis ir gausite kūną.

 

Norėdami sukurti romantišką atmosferą, nepamirškite kambaryje uždegti žvakių, įjungti lėtos muzikos, visa tai leis jausti ore tvyrantį intymumą. Glamonėkite mylimosios šlaunis, tik Jums gerai žinomas jautriausias kūno vietas, kaklą, krūtinę. Pasistenkite, kad seksas būtų lėtas, tačiau ritmingas, gėrėkitės vienas kitu.

2. Laukinis seksas. Grįžę namo nieko nelaukdami pulkite mylimajam į glėbį, nuplėškite drabužius ir glamonėkitės. Neieškokite patogios vietos sekso seansui, padarykite tai ant virtuvės grindų, ant skalbimo mašinos ar tiesiog prie miegamojo sienos. Nevaržykite savęs ir mylėkitės kaip pašėlę. Moterys dievina laukinį, padūkusį seksą.

3. Aistringas seksas. Galbūt jūs buvote išvykęs darbo reikalais ir mylimosios nematėte visą savaitę? Tada be abejonės degate noru ir esate pasiruošę akimirksniu suryti vienas kitą! Būkite jausmingi, nepagailėkite aistros, mylėkitės godžiai, tarsi tai būtų paskutinis kartas Jūsų gyvenime.

4. Greitukas. Norite patirti orgazmą, tačiau neturite daug laiko meilės glamonėms? Ne bėda, pamylėkite vienas kitą čia ir dabar, akimirkos malonumas - geros dienos užtaisas.

5. Neįprastas seksas. Paimkite švelnų šaliką ir juo užriškite mylimojo akis, taip pat galite supančioti jo kojas arba rankas. Paverskite jį savo vergu. Švelnia plunksna kutenkite mylimojo kūną, taip dar labiau suaktyvinsite tiek savo, tiek vyro pojūčius. Rutinai paįvairinti ir geismui sužadinti, galite naudoti karštą masažinį aliejų arba ledo gabaliukus, erogeninėms kūno vietos stimuliuoti. Be abejo nepamirškite ir seksualių drabužėlių.

O štai ko lytiniuose santykiuose pasigenda vyrai:

1. Daugiau prisilietimų. Iš tikrųjų, vienas didžiausių nusiskundimų tarp vyrų yra toks, kad moterys sekso metu per mažai juos liečia ir glamonėja. Juk lytiniai santykiai tai būdas ne tik seksualiniams instinktams patenkinti, tačiau taip pat palaikyti emocinį artumą. Tad mielos moterys, nebūkite savanaudės ir nepagailėkite glamonių mylimajam.

2. Akių kontakto. Žinome, jog ekstazę ir orgazmą kiekvienam suteikia vis kitos pozos ir tam tikri judesiai. Net jei didžiausią malonumą patiriate mylėdamiesi šuniuko poza, tačiau nevenkite ir tokių, kurių metu galėtumėte palaikyti intensyvesnį akių kontaktą su mylimuoju. Jūsų kūno kalba, veido išraiška siųs pasitenkinimo signalus, taip pat būdamas prieš Jus partneris galės labiau stimuliuoti klitorių.

3. Nuotaikos ir sekso sąsajos. Jei jūsų vaikinas ramino erzinančius giminaičius ar turėjo įtemptą varginantį pokalbį su bosu, tikėtina, kad visą susikaupusią energiją ir įtampą norės išlieti sekso metu. Susirūpinimas padidina vyriško hormono dopamino kiekį organizme ir tokiu būdu testoteronas, susijungęs su dienos nuovargiu didina seksualinį geismą. Seksas išlaisvintų jį nuo slegiančios įtampos ir suteiktų visapusišką pasitenkinimo jausmą, tiek fizinį, tiek dvasinį.

4. Vyrai myli akimis. Niekada to nepamirškime, mielosios. Gražiausios savo mylimiesiems esame anaiptol pasidabinusios ne puošniomis suknelėmis, o tokios, kokias mus sukūrė Dievas. Todėl leiskite vyrui grožėtis kiekvienu Jūsų kūno išlinkimu, nevenkite liesti jautriausių savo kūno vietų. Toks pikantiškas vaizdelis ne tik pakels testoterono lygį vyruko organizme, tačiau taip pat suteiks pasitenkinimo antplūdį.

Dienai praskaidrinti pateikiame keletą įdomių faktų apie seksą viduramžiais:

1. Mylimuoju grožėtis galite į valias, tačiau liesti jo šiukštu negalima.

2. Homoseksualumas: teoriškai egzistavo jau ir anais laikais, tačiau kam nors prasitarti apie tokią savo orientaciją buvo griežtai draudžiama.

3. Jei vyras negalėjo įvykdyti savo pareigų, privalėjo kreiptis į bažnyčios įsteigtą grupę. Kurią sudarė išmintingos kaimo moterys, nagrinėjančios ir įvertinančios vyro varpą, jo bendrą sveikatos būklę. Jei varpa būdavo deformuota ar dėl kitos priežasties negalėdavo patenkinti bei apvaisinti moters, porai tekdavo išsiskirti.

4. Prostitucijos klestėjimas. Nors bažnyčia griežtai nepritarė prekiavimui savo kūnu, tačiau ši profesija buvo laikoma būtina, dora ir reikalinga.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras