Seksas ant virtuvės stalo: patirtis, su kuria turite susipažinti

cooking-in-the-kitchen-how-to-make-cooking-in-the-kitchen-romantic-love-hope-adventure-marriage-advice-for-christian-couples-cooking-kitchen-appliances.jpg
 
Kai į dviejų žmonių santykius įsiterpia trečias, gero nelauk. O ypač, jei to trečiojo vardas – rutina. Naivu tikėtis, jog, laiku bėgant, tie „pilve skrajojantys drugeliai“ (ne veltui palyginimui pasitelkiamas toks trapus gyvis) išliks. Tarp dviejų žmonių atsirandanti trintis ir vienas kito pamatymas įvairiose situacijose, daro savo. Tai –natūralu. Norint, jog monotonija netaptų santykių krizės priežastimi, teks pasiraitoti rankoves ar, tarp suaugusiųjų kalbant, nusimauti...kelnes. Seksas poros gyvenime labai svarbią vietą.

Būtent meilės žaidimų vietos kaitaliojimas ir gali  atnešti teigiamų permainų vėjų santykiuose. Šįkart mylėsimės...virtuvėje.


Seksui virtuvėje svarbu nusiteikimas


Žvilgtelėjus į intymiosios statistikos duomenis, kyla klausimas, ar kalbėti šia tema verta – vos 6% europiečių fantazuoja apie seksą virtuvėje ar šiems žaidimams išnaudoja virtuvinį stalą. Priežasčių gali būti įvairių: vieni tiesiog drovisi atvirai kalbėti apie savo fantazijas, o kitus, tinginius, atbaido mintis apie būtinybę padaryti tvarką meilės žaidimų „aikštelėje“ prieš ar po proceso (sutikite, jog  tikrai ne kiekvienoje virtuvėje yra ideali tvarka, tik ir pritaikyta glamonėms). Egzistuoja ir steriliųjų grupė, kritiškai žvelgianti į galimybę derinti maisto gaminimo procesą ir seksą (šis straipsnis – tikrai ne jiems). Visgi, mūsų namai – ne beribiai, tad, „nuseksavus“ kitus, tam tinkamus kampelius, ateis laikas ir virtuvei. Patikėkite, laukia kvapą gniaužiantys įspūdžiai - tereikia tam nusiteikti. 


Tiesioginis kvietimas eiti pasimylėti į virtuvę gali nebūti priimtas taip entuziastingai, kaip galbūt tikėjotės. Pasitelkę tam tikras gudrybes, partnerį į virtuvę...atsiviliokite. Įsivaizduokite, ar vyras, pamatęs prijuostę ant nuogo savo partnerės kūno, galėtų paprieštarauti tokiam subtiliam kvietimui? Seksologai seksą virtuvėje siūlo paversti savotiška atrakcija. Susilažinkite, kuris iš jūsų nuskus daugiau bulvių esant ekstremalioms sąlygomis: ji, partneriui glamonėjant jos intymiąją vietelę liežuviu ar jis tuo metu, kai pasididžiavimą tenkina partnerės rankos.  Bulvinių blynų po tokių darbų tikėtis nereikia, tačiau aistra, nuvesianti link tolimesnių žaidimų – garantuota. 


Praktiniai patarimai: pozos ant stalviršio


Norint, jog netektų gaišti nei vienos brangios akimirkos, mąstant, kaip išnaudoti stalą, siūlome įsidėmėti kelias pozas ir šias būtinai išbandyti. 

  • Moteris, atsigulusi ant stalo, užkelia kojas partneriui ant pečių. Tai – poza, leidžianti abiem reguliuoti sueities rimtą: vyras – judėdamas, moteris – kojomis priartindama ar nustumdama partnerį. Galimas ir kitas variantas, kai ant pečių užkeliama tik viena koja.
  • Moteris, atsukusi nugarą vyrui, pasilenkia į priekį ir padeda krūtinę ant stalo (jau vien vaizdelis ko vertas!). Partneriui belieka įsiskverbti į makštį  ir, reguliuojant tempą, judėti. Aišku, dar nepamiršti paglamonėti krūtinės ir papildomai pasidarbuoti pirštais.
  • Moteris atsigula ant stalo taip, jog užpakalis būtų prie pat krašto. Partneris laiko jos kojas, pakeltas statmenai į viršų ir...juda. Išbandykite, kaip keičiasi pojūtis priklausomai nuo to, ar moters kojos suglaustos, ar praskėstos.

Puoselėjantys figūrą po 18 valandos vakaro nieko nevalgo. Jei tuo metu virtuvę išnaudosite aktyviai seksualinei veiklai, rezultatais bus dar geresni! 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras