Seksas, apie kurį svajoja kiekviena

bdsm-couple.jpg
 
Su jausmu, su mintimi, tinkamoje vietoje: vakarienė prie žvakių, ilga preliudija ant šilkinių patalų, gražūs apatiniai, klasikinis seksas, prisipažinimas meilėje. Šiek tiek banalu?

Tačiau jei tokios nakties tu gyvenime neturėjai, tampa kažkaip liūdna, ir tu pradedi reikalauti savo vyro romantikos.

Patarimas: nors kartą per mėnesį surenkite sau ir savo vyrui panašų įvykį. Tai bus jums savotiška seksualinė relaksacija. O po to – ramiai pasišnekėkite jums rūpimomis temomis. Juk tai kiekvienos moters svajonės, tiesa?

Aistringas seksas

Penkios minutės ant skalbimo mašinos arba lifte, laiptinėje arba ant darbinio stalo – svarbiausiai, kad tai būtų beprotiškos aistros proveržis, nesvarbu kieno iniciatyva – tavo ar partnerio. Taip iš karto pajusite aštresnius gyvenimo pojūčius ir optimistiškai priimsite savo seksualinį gyvenimą.

Patarimas: tokio sekso suplanuoti negalima – tai yra grynas ekspromtas. Todėl sek savo ir savo partnerio nuotaikas, stebėk aplinką ir neatidėk akimirkos. Po to pajusi jėgų ir energijos antplūdį.

Brutalus seksas su prievartos elementais

Moterys yra užprogramuotos, kad vyrai poroje dominuoja. Tebūnie ir žaisminga forma.

Gera mergaitė niekada nėra susidūrusi su tikra prievarta, todėl dažnai fantazuoja apie tokį seksą, kur ji priešintųsi ir tuo pačiu negalėtų atsispirti vyriškai jėgai. Žinoma, visa tai turi būti suplanuota ir vykti vaidybiniu principu.

Patarimas: vargu, ar atsiras vyrų, kurie pasipriešins tokiam scenarijui. Tereikia tik nutarti ribas, pašnibždėti į ausį slaptus savo troškimus, papasakoti fantazijas, galbūt pasisemti idėjų iš filmų. Juk kiekviename iš mūsų slypi ir pirmykščio gyvūno genai...

Seksas su nepažįstamuoju

Svarbiausiai – paskui su juo nesusitikti. Ir nesiaiškinti, kad „tu ne tokia“ ir „tikrai ne su kiekvienu“... Tebūnie tai būna Zoro arba Žmogus su geležine kauke. Galbūt Betmenas. O galbūt užteks paprasčiausio gražuoliuko iš baro, kurį sugundysi savo garsiu juoku, o ryte išsliūkinsi iš jo miegamojo, kol jis miegos. Juk tu išties ne tokia.

Patarimas: jei jau pasiryžai tokiam nuotykiui, svarbiausiai – kuo mažiau akių kontakto, kuo mažiau informacijos apie save. Juk geras seksas dar nėra priežastis tolimesnei pažinčiai ar draugystei. O jei tai įvyko – kitiems apie tai žinoti nebūtina.

Egzotika ir eksperimentai sekso metu

Ir vienas, ir kitas žodis yra iš tos pačios raidės. Ir reiškia iš esmės – tą patį. Turi įvykti „kažkas tokio“.

Patarimas: tokiam seksui jums reikės:

Naujos vietos – ji garantuos jausmų šviežumą;

Nauji aksesuarai – jei vis dar nesiryžti užsukti į tikrą sekso prekių parduotuvę, būtinai apsilankyk elektroninėje sekso prekių parduotuvėje. Kitu atveju, pasitelk fantaziją: sodo uogos, įvairūs afrodiziakai, susikurti apatiniai.

Nauji žmonės – tai gali būti partnerio ar kitos lyties pakeitimas, trečio asmens pakvietimas prisijungti, nedalyvaujančių žiūrovų atsiradimas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras