Seksas ar keksas? Pagrindiniai prancūziškos dietos principai

sexxx.jpg
 
Ar kada nors pagalvojote, jog seksas gali būti efektyvi priemonė kovojant su papildomais kilogramais? Audringas seksas gali paveikti jūsų svorio pokyčius, o tokios dietos principas paprastas - vieną malonumą pakeičia kitas.

Manote, kad kur kas didesnį džiaugsmą suteiks saldus pyragaitis? Gali būti. Tačiau pabandykite bent savaitę laiko, saldžius gardėsius pakeisti lytiniais santykiais ir pastebėsite, kad seksas gali būti dar skanesnis, dar aštresnis ir ne mažiau saldus už patį keksą. 

Visa  tai galima logiškai ir pagrįstai paaiškinti.  Keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti  apie šią  prancūzišką dietą. 

Antsvoris mažina libido

Vokietijos mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad  smulkaus kūno sudėjimo žmonės lovoje yra aktyvesni ir turi daugiau seksualinių fantazijų. Žymiai mažiau fantazuoja tie, kurių riebalų sankaupos linkę kauptis juosmens srityje. Mokslininkų paaiškinimas: riebalų ląstelės patiria konkrečius biocheminius procesus ir hormonas testosteronas virsta estrogenais. Dėl šios priežasties libido ima mažėti. 

Išvada: atsikračius riebalų sankaupų nuo pilvo, natūraliai ims didėti ir seksualinis apetitas.


 


Viršsvoris turi įtakos seksui, bet ne seksualumo vertinimui

Nepriklausomai nuo kūno masės žmogus gali būti savimi pasitikintis, drąsus arba perdėtai  drovus. Jau nuo ankstyvos vaikystės tėvai savo atžalai įskiepija seksualinės savigarbos jausmą. Jeigu vaikas jaučiasi tėvų mylimas ir gerbiamas, antsvoris jam neturėtų sukelti nepatogumų intymiuose reikaluose ateityje.
 

Išvada: jei gėdyjatės savo nuogo kūno, tai nebūtinai turi reikšti, kad problemos pradings atsikračius antsvorio, o tada jau galėsite mėgautis geresniu seksu.  Priežastis, kodėl norite stoti į kovą su antsvoriu neturėtų būti gėda ir drovumas lovoje. Rūpinkitės savo kūnu dėl savo sveikatos, grožio, tačiau intymiuose santykiuose apvalumų nesidrovėkite. Tam, kad gautumėte visišką seksualinį pasitenkinimą, turite pamiršti visus tabu ir privalote atsipalaiduoti. 


Kodėl taip yra: psichologai teigia, kad nuo mažens (ypač mergaitės) yra prisirišusios  prie aplinkinių nuomonės ir bando į save pažvelgti kitų akimis. Galima pašalinių žmonių nuomonė: ji stora ir su drabužiais, o ką gi mato jos vyras lovoje! Tačiau tai netiesa. Galbūt kažkas taip ir galvoja, tačiau tikrai ne jūsų partneris. Jei tik  pati neišsiduosite, jog kompleksuojate dėl savo apvalių kūno formų, partneris jumyse matys tik privalumus. Ir atvirkščiai, jei bjaurėsitės savo išvaizda ir nuolat apie tai pati priminsite, jis šiuos trūkumus kaipmat ims pastebėti!


Savaiminis svorio kritimas

Kada išmoksite mėgautis lytiniais santykiais ir noriai priimsite savo privalumus į lovą, apimtys savaime pradės mažėti. 

Kodėl taip yra: kada nebus gėdijimąsi savo nuogo kūno, labai tikėtina, kad tapsite aktyvesni lovoje. Greičiausiai norėsis pakeisti įprastą paklusniosios poziciją į jojikės ar misionieriaus pozą. Juk jūs žinote, kad jis nutuokia apie jūsų apvalumus,  tad belieka tik jais pasipuikuoti visu grožiu. Žinoma, su laiku grožybių demonstravimas taps mielesnis ir jums pačiai dėl konkrečių fizinių pakitimų. Savivertė kaip mat padidės ištirpus keliems kilogramams. 


 

Gardžiausias kąsnelis – glamonės ir sueitis

Jau išsiaiškinome, kad intymioji antsvorio problema nėra ta, jog partneris pamatys jus nuogą. Yra kita priežastis, kodėl papildomi kilogramai kenkia sekso kokybei. Italijos mokslininkai atliko tyrimą, kuris atskleidė, kad oda praranda savo jautrumą dėl po oda susikaupusių riebalų sankaupų. Tas pats tyrimas atskleidė, kad riebalų sumažėjimas veikia tam tikrų liaukų sekreciją ir odos jautrumo kreivė kyla, kas reiškia didesnį pasitenkinimą glamonių metu. Tad jei jūs esate nepatenkinti savo seksualiniu gyvenimu ir potyriai nebeteikia tiek malonumo kiek anksčiau, ar tai ne puiki paskata  šį tą pakeisti!www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras