Seksas automobilyje: ką reikia žinoti moterims

file44276527_4c49cad6.jpg
 
1 komentaras
Daugelio vyrų gyvenime automobilis atlieka svarbų vaidmenį. Kai kurie vyrai savo automobiliui skiria daugiau laiko nei antrajai pusei. Tačiau meilę automobiliui ir geismą savo širdies valdovei įmanoma suderinti.

Išeitis - seksas automobilyje! Tačiau prieš išsiruošiant į kelionę miško takeliais, svarbu atminti dar keletą dalykų.


1. Apranga. Apsirenkite taip, kad nebūtų sudėtinga nusimesti drabužius. Venkite pėdkelnių ir siaurėjančių kelnių. Puikiai tiks trumpa suknelė arba sijonas ir, žinoma, nepamirškite ilgų prisegamų kojinių! Juk ne tik vieta svarbi, bet ir pats įsijautimas. Kada sėdėsite keleivio vietoje, kilstelėkite sijonuką, kad pasimatytų kojinių kraštelis. Patikėkite, pirma jūsų stotelė atneš jums didžiulį malonumą.

2. Neapsiribokite seksu automobilyje! Atraskite patogią poziciją pasirėmus į automobilio duris ar kapotą ir išbandykite klasikinę "Doggy Style" pozą. Atsižvelgiant į savo automobilio dizainą ir parametrus, išbandykite kuo įvairesnes pozas. Tačiau atminkite, jei sugalvosite pasimylėti ant kapoto ar pasirėmus į dureles, pasirinkite nuošalesnę vietelę.

3. Sveikas oras. Mylintis nenaudokite oro kondicionieriaus, geriau jį išjunkite ir šiek tiek prasiverkite langus. 

4. Prezervatyvai. Tai labai svarbus dalykas, kuris turi privalo būti  pirmosios pagalbos vaistinėlėje, šalia kitų būtinų medicininių reikmenų. 

5. Laiminga pabaiga.  Misionieriaus ir šuniuko poza tikrai ne vienintelės pozicijos, kurias galite užimti automobilyje. Jeigu norite, kad kelionė automobiliu baigtųsi išties laimingai, neskubėkite pabėgti ant galinės automobilio sėdynės. Likite pakeleivės vietoje ir atvykus į tinkamą vietelę, pamaloninkite jį oraliniu.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
O kodėl tik jį pamaloninti oraliniu? O ją? :)
Naujas komentaras