Seksas be įsipareigojimų – kaip mylėtis, bet neįsimylėti?

poraseksas-67124500.jpg
 
3 komentarai
Nors niekas apie tai garsai nekalba, bet daugelis yra su tuo susidūrę. Tai – seksas be jokių įsipareigojimų. Juk tai yra puiki alternatyva tiems, kurie nenori įsipareigoti vienam asmeniui, bet nori mėgautis lovos malonumais.

Geri poros santykiai – tai sunkaus poros darbo rezultatais, o šiais laikais, kuomet visko yra tiek daug, yra labai sunku išlaikyti gerus santykius su mylimuoju ar mylimąja. Be to, ne visi žmonės nenori puoselėti santykių ir argumentuoja tuo, jog neturi laiko. Būtent dėl to jauni žmonės renkasi seksą be jokių įsipareigojimų, nes galvoja, kad tai yra daug paprasčiau už tikrus santykius. Vis dėlto, tai nėra tiesa.

Pamiršk romantiškus  jausmus

Holivudas yra sukūręs ne vieną romantinę komediją, pasakojančią apie draugus su privalumais (angl. friends with benefits). Čia viskas yra gana paprasta – vaikinas susipažįsta su mergina, jiedu pasimyli, bet nusprendžia, kad rimtų santykių jiems nereikia. Vis dėlto, gyvenimas viską padaro kitaip – po daugybės praleistų naktų jie pradeda jausti vienas kitam jausmus, todėl filmo pabaigoje jie pradeda draugauti. 

Tokia rimtų santykių pradžia skamba visai neblogai, tiesa? Vis dėlto, reikia atsiminti, kad pradedant santykius tik dėl sekso nereikia manyti, kad po to atsiras romantiški jausmai. Vienas iš jūsų gali smarkiai nusvilti galvodamas, kad galbūt jūsų porai, visai kaip iš romantinės komedijos, ims ir pasiseks. 

Jeigu susitikinėjate tik dėl sekso, atsimink, kad iš šių santykių turi reikalauti tik kokybiško ir dažno (jei tik galimybės leidžia) sekso. Romantiką palik tikroms poroms.

Nesisavink kito žmogaus

Net jeigu jūs po greituko neskubate susirinkti daiktų ir mielai pasidalinate savo gyvenimo įvykiais ar dar pasiglamonėjate, negalvok, kad tas žmogus tau priklauso. Taip, galbūt tu apie jį/ją žinai gana daug ir netgi paklausi, kaip praėjo svarbus susitikimas ar pasidžiaugi jo/jos pergalėmis. Tai nėra svari priežastis galvoti, kad jūs elgiatės visai kaip poros, todėl tu gali jam/jai pasakyti, kad tau nepatinka jo/jos naujieji draugai. 

Tu taip pat negali jam/jai  uždrausti susitikinėti su kitais – juk jūs ne pora. Nė nebandyk pasisavinti žmogaus, kuris visiškai tau nepriklauso. Tu turi savo gyvenimą, jis/ji taip pat turi savo gyvenimą, todėl nejunk skirtingų dviejų erdvių į vieną. 

Nepavydėk

Pavydas gali nužudyti net ir pačią tvirčiausią porą. Jūs nesate pora, todėl nėra jokios prasmės ko nors pavydėti. Pirmiausia, atsakyk sau į klausimą – kam to reikia? 

Vos tik pajutus, kad tavo širdis suspurda pamačius jo/jos žvilgsnį į kitą žmogų, turi kaip mat atsitraukti ir nuteikti save, kad galbūt jūsų neįprastai draugystei atėjo galas. Kaip jau buvo minėta anksčiau, jis/ji turi teisę bendrauti su visais žmonėmis, taip pat lankytis pasimatymuose su kitais. Žinoma, vos tik atsiradus bet kokioms dvejonėms ar nepagrįstoms baimėms, verčiau pakalbėk su juo/ja ir išsiaiškinkit savo draugystės ribas, kurių abu nenorėsite peržengti. Tai lengviausias ir efektyviausias būdas užkirsti kelią nepagrįstam pavydui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Ieškau merginos iš Vilniaus sex be įsipareigojimų
Tegul vedęs vyras užsiima savo žmona ir šeima, o ne laksto po pasaulį liežuvį ir pimpalą iškišęs... Vis tiek toks donžuanas galiausiai bus pamestas, niekam vėjo pamušalas nereikalingas, ypatingai neištikimas.
Sexas be isipareigojimu tai atsipalaidavimas ir malonus laisvalaikio praleidimas. Susitiko du zmones sexui ir nereikia kurti planu ir iliuziju apie ateinanti gyvenima,o be to niekada nereikia rupintis partnerio seimos gyvenimu. Rasau seimos gyvenimu, nes vedes vyras geriausias partneris sexui be isipareigojimu.
Naujas komentaras