Seksas be įsipareigojimų: už ir prieš

 
7 komentarai
Kas gi atsisakytų nuo sveiko ir gero sekso? Jei rimti santykiai šiuo ir artimiausiu metu jums nerūpi, draugas seksui – idealus variantas. Arba beveik idealus.

Jis tave traukia seksualiai. Su juo lengva ir paprasta. Prieš jį nereikia atsiskaityti, jam nereikia meluoti. Viskas, kas reikalinga – tik surinkti jo numerį ir susitarti apie laiką, kada jis ateis ir praleis keletą aistringų valandų. Vis dėl to, ar tik gerąją pusę turi seksas be įsipareigojimų?

Palaikome sveikatą. Ne paslaptis, kad seksas yra reikalingas tiek vyrams, tiek ir moterims. Bent jau dėl to, kad išlaikyti gerą sveikatą. O taip pat ir nuimti įtampą, ryškioms emocijoms, pasitenkinimui ir pasimėgavimui. Ir nepaisant meilės reikalų, prisirišimo ir simpatijų, nuostabu, jei tavo aplinkoje yra žmogus, galintis suteikti tau tai, ko tau reikia.

Įsipareigojimų nebuvimas. Tu gauni malonumą, be to, tau niekas „nepudruoja“ smegenų. Tau nereikia teisintis, su kuo tu praleidai vakarykštį vakarą, atsakinėti į kvailus klausimus, bijoti pasirodyti kvaila prieš jį. Tau netgi nereikia klausyti, apie ką jis kalba ir apsimetinėti, kad tau yra įdomu. Kitais žodžiais tariant, jokio apsimetinėjimo, kuris negatyviai paveiks jūsų emocinius santykius.

Nepriklausomybė. Jei tu nenori jo matyti, tu jo ir nepamatysi. Jei tau nesinori, tu su juo iš viso nesusitiksi. Tu nepriklausai nuo jo, todėl nejunti jokio ryšio, tad tau vis tiek jo jausmai ir išgyvenimai. Tu gali susitikinėti su kuo tik panorėsi, ir nejausti sąžinės graužimo.

Tačiau šiuose santykiuose yra ir povandeninių akmenų. Pavyzdžiui, tas faktas, kad tu gali jį įsimylėti – juk negali pavadinti tai nei minusu, nei pliusu. Tačiau tai gali įvykti. Gali būti, kad vienąkart tu paprašysi, kad jis pasiliktų iki ryto, o tada suprasi, kad šis vyras tau išties svarbus. Ir štai čia gali prasidėti visai kita istorija, kuri išsivystis į didelį pliusą arba į didelį minusą. Taigi...

PRIEŠ

Jis sutiks kitą merginą, prieš kurią jis norės likti ištikimas. Ir jis paskambins tau, ir pasakys, kad jūs daugiau nebesusitiksite. Ir net jei nejauti jam jokių jausmų, vis tiek neišvengsi įvairių jausmų antplūdžio. Be to, tu neteksi gero draugo, kuris tave jau kelis mėnesius padarė laimingą lovoje.

Iš šių santykių tu vis tiek negausi visko, kas tau būtina. Vyras kaip ir yra, tačiau iš tikrųjų jo nėra. Jis nepalaikys tavęs sudėtingoje situacijoje, jis neapkabins sunkią minutę. Kad ir kokia savarankiška asmenybe bebūtum, kiekviena moteris nori pasijusti mylima ir vienintelė moteris vyro gyvenime. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
o as cia nieko blogo nematau, na jei isimylesi tai isimylesi, ne pirmas kartas juk kai meile yra be atsako...
Mano asmenine nuomone, moterys einancios i kaire, geros tik kaip "pisama mesa". Jomis negali pasitiket nei lovoj, nei santykiuose ir tai tiesiog zema. Nori sekso su kitais zmonem, o ne su savuoju ? Tai skirkis su saviskiu - paprasta logika =/ Tai aisku galioja ir vyrams.
gyvenimo pasileidimas priveda prie visisko gyvenimo prasmes nebuvo ir tustybes, bei kitu zmoniu gyvenimo griovimo. Jei klyno reikalai pirmoje vietoje tada zmogus apgailetinas
tai tu nebuk naivi, jei jis su tavim dulkinas be isipareigojima, tai faktas kad ir dar ne viena turi smagumams
As jau beveik 3 metus palaikau tokius santykius su vienu draugu ir galiu pasakyti, kad tai kosmaras, nes ji isimylejau, o jis man neatsako tuo paciu ir didziausia baime, kas bus, kai jis ras tokia su kuria nores uzmegzti rimtus santykius...???
prie neblogo orgazmo priveda.
yra moteru su kuriom galima eit i kaire, yra su kuriom galima tuoktis ir augint vaikus. ka nori ta renkies
ir prie ko priveda toks pasileidimas? ar galima paskui tokia moterimi pasitiketi?
Naujas komentaras