Seksas be kritikos: problemos ir sprendimo būdai

love1.JPG
 
Visuomenėje plačiai paplitusi nuomonė, jog vyras visada nori sekso. Jei dėl kokios nors priežasties jis atsisako mylėtis, jam tuoj pat būna priklijuota „Bejėgio“ etiketė. Taigi, pažiūrėkime, kodėl net pats didžiausias mačo gali tapti potencialia potencijos auka ir ką privalo daryti moteris, jog vyro neištiktų impotento likimas.

Priežastis: Potencijos problemos slypi psichologiniuose veiksniuose. Labai dažnai jos prasideda galvoje. Stresas, nesėkmės darbe, finansinės problemos, bloga patirtis lovoje, skandalai ir kasdieniniai rūpesčiai žudo vyriškąjį ego. Jo savęs, kaip sekso simbolio suvokimas ima kristi, o savikritika ir blogas savęs vertinimas daro žalingą įtaką jo libido. 

 

Sprendimas: Moteris turi labai dažnai girti savo partnerį ir privalo priminti jam jo savybes, kurias ji vertina. Užuot pykusios dėl tam tikrų nepadarytų dalykų, pasistenkite įžvelgti geruosius . Nebijokite paatvirauti ir intymiais klausimais, galbūt dievinate jo bučinius ar tam tikrus  atliekamus triukus lovoje? Būtinai jam tai praneškite. 
 Priežastis:  Prasta mityba, nejudrus gyvenimo būdas, miego trūkumas, alkoholio bei cigarečių vartojimas ir sporto stoka. Visi šie veiksniai turi įtakos širdies raumenims, kurių darbas aprūpinti vidaus organus krauju. Genitalijos ne išimtis. Kai širdies ir kraujagyslių darbas pablogėja, natūralu, jog kenčia ir visa  lytinė sistema. 

 

Spremdimas: Atsisakyti arba išvengti žalingų įpročių, vengti rūkytų mėsos gaminių ir pusgaminių, sveikai maitintis ir daugiau judėti. Priežastis: Vaistų vartojimas. Kai kurie vaistai, pavyzdžiui difinhidramino ar klonidinų vartojimas neigiamai veikia kai kurių hormonų gamybą, o tai gali sutrikdyti erekcijos funkcijas.

Sprendimas: Atsakingai vartokite vaistus,o dėl medikamentų šalutinio poveikio lytinei sveikatai, teiraukitės gydytojo. Jei pastebite, jog naujai paskirti vaistai (pavyzdžiui, vaistai nuo kraujo spaudimo) neigiamai veikia erekciją, pasakykite apie tai jus gydančiam gydytojui, galbūt jis paskirs naujesnės  kartos vaistus.

 

Priežastis: Sisteminės ligos. Visų pirmiausia susirgimai, susiję su hormonų sutrikimais, po to seka širdies ir kraujagyslių ligos, neurologinės ligos ir diabetas.
 

Sprendimas: Geriausias gydymas – prevencija, tačiau jei partneris turi kokių nors nusiskundimų sveikata, paskatinkite jį apsilankyti pas gydytoją ir pasitikrinti sveikatą. Sveika gyvensena taip pat labai svarbi. Gali būti, kad paskirti vaistai, tik laikina išeitis, tačiau manymas, jog medikamentai yra geriausias būdas susidoroti su liga -  viena didžiausių blogybių. 


 

Priežastis: Jei vyras dirba sėdimą darbą ir mažai juda, gali sutrikti dubens kraujotaka (net jei ir nėra antsvorio). Be abejonės , visa tai neigiamai veikia  dubens raumenų ir kraujotakos darbą.

Sprendimas: Stiprinkite dubens organų kraujotaką penio pompos pagalba ar sekso metu dėvėkite penio žiedus ar užveržėjus. Taip pat efektyvūs yra kontrastingo dušo bei Kegelio pratimai (juos daro ir vyrai!).


Nei viena bėda  neatsiranda iš niekur, o potencijos sutrikimai nėra tik jo problema. Tai abiejų partnerių “negalavimas”.  Tačiau, kad ir kokie nesklandumai jus ištiktų, neskubėkite teisti ir kaltinti savo partnerio.  Verčiau pokalbį pradėkite nuo erotiškos SMS, seksualaus apatinio trikotažo bei kitų moteriškų subtilybių. Ir tik nepavykus prakalbinti jo pasididžiavimo, kreipkitės į atitinkamus specialistus. www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras