Seksas be orgazmo, ką daryti?

pora-mylisi-53426cee9ec4b(2).jpg
 
1 komentaras
Atrodo lovoje jis nuostabus ir daro viską, kad jus seksualiai patenkintų, tačiau dėl to jaučiatės tik dar blogiau, nes negalite pasiekti to didžiojo "O"? Taip jau būna, kad moterys net 30 metų pragyvenusios santuokoje, tyli ir nežino kas yra orgazmas. Kodėl taip yra ir ką daryti?

Žinoma, ji turi suteikti malonumą jam, bet kodėl reikia kentėti? Net jei ir beprotiškai jį mylite, jis taip pat turėtų imtis priemonių, kad pajustumėte tą neapsakomą palaimą tam, kad galėtumėte jaustis tikra moterimi!

Pirmas žingsnis ką reikėtų  padaryti  sprendžiant šią problemą, tai rodyti iniciatyvą lovoje. Viena lengviausiai išsprendžiamų, tačiau bene daugiausiai pridarančių žalos problemų intymiame gyvenime – pasyvumas ir bijojimas išsakyti savo pageidavimus, ar yra kenčiama, kai kas nors daroma ne taip. Galbūt jums nepatinka, kada partneris intensyviai glamonėja spenelius? Tada paimkite jo ranką ir perkelkite ją nuo krūtinės ant sėdmenų ar kitų erogeninių zonų. O gal įsiskverbimo metu jaučiate, kad norėtumėte intensyvesnių ar lėtesnių judesių? Tuomet drąsiai tarkite: greičiau, lėčiau, neskubėk. Svarbiausia, kad leistumėte savo kūnui kalbėti, o ir žodžiais išdrįskite  išreikšti tai, kas jus jaudina ar priešingai. 

Tačiau bendras darbas taip pat svarbus. Norint suprasti, kaip pasireiškia moters orgazmas, kartu skaitykite intymaus pobūdžio literatūrą bei žiūrėkite pornogrfinius filmus. Tačiau atminkite ir tai, kad kiekvienas žmogus yra skirtingas.

Atminkite, kad lytėjimas, vienas kito glostymas ir net uostymas taip pat gali turėti įtakos orgazmo pasiekimui. Įsijauskite į glamonių teikiamą džiaugsmą. Glostykite ir glamonėkite tas vietas, kurios galbūt ilgą laiką buvo neliestos. Laižykite ir bučiuokite ausis, krūtinę, kelius bei kaklą.  Tokie pojūčiai suteiks galimybę gauti tai, apie ką  jau seniai svajojote. 

Visų blogiausia, kas bandoma daryti sprendžiant orgazmo pasiekimo problemą, tai moters tiesmukumas išsakant visus negerus dalykus. Nereikia vyrui daryti spaudimo pasakant, kad lovoje su juo ji jaučiasi blogai ir, kad ji tiesiog  negali pasiekti orgazmo. Vyras taip pat neturėtų spausti moters šiuo atžvilgiu. Nepulkite jai patarinėti, jog ji apsilankytų pas seksologą ar nebūkite apsėsti orgazmo minties. Abiems partneriams labai svarbu suprasti, kad geriausias būdas tikslo link, tai intymaus takelio nutiesimas tarp dviejų žmonių, o kalbėdami apie problemas būkite subtilūs ir švelnūs vienas kitam.

Žinoma, visų svarbiausia dėti pastangas seksualinio gyvenimo paįvairinimui. Galbūt  daugiau intrigos į intymius santykius atneš seksas neįprastoje vietoje, o gal aštresnių pojūčių leis atrasti afrodiziakai ar meilės lašiukai? Jei įžvelgiate savo santykiuose problemas, puikus būdas kelyje į malonesnį seksą gali būti dovana Jam ar Jai po Sex Shop parduotuvę. Tokioje sekskursijoje turėsite galimybę dviese pabūti intymesnėje ir  neįprastoje aplinkoje bei tikrai išsirinkite tai, kas sužavėtu abu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
kodėl jūs esate tokzai beviltiškas
Naujas komentaras