Seksas duše: kodėl verta?

seksas-duse-77768865.jpg
 
Yra dalykų, apie kuriuos išgirdus, daugelis pagalvoja, jog niekada to nedarytų, tačiau, kai ta pati informacija ausis pasiekia antrą ar trečią kartą, imama dvejoti, kol pasidomėjus apie tai daugiau ir sukaupus informacijos, suprantama, jog tas dalykas ir yra kaip tik tai, ko jums reikia. Labai dažnai, priimti galutinį sprendimą, ar bandyti kažką naujo, padeda priimti priežastys, kodėl verta tai daryti, Reikia pastebėti, jog būtent šios priežastys ne tik suteikia daug informacijos apie tam tikrą prekę, paslaugą ar procesą, bet ir padeda žmogui suvokti, ar tai iš tiesų ir yra tas dalykas, kurio jam reikia. Vienas iš tokių procesų yra seksas duše.

Na, o mes, pateikiame priežastis, kodėl verta tai išbandyti. Labai tikėtina, jog tuo atveju, jei vis dar dvejojate, ar verta tai išbandyti, šiame straipsnyje pateikta informacija padės galutinai suprasti, ar šis užsiėmimas jums tinka.

Paįvairins rutiną

Dauguma partnerių skundžiasi rutina, tačiau svarbiausia tai, jog slegia ne tik kasdieniai namų ruošos darbai bei rūpesčiai, bet ir nuobodulys miegamajame. Kita vertus, svarbu pabrėžti, jog už tai, ar nuobodulys ims karaliauti pačioje intymiausioje namų erdvėje, yra atsakingi tik patys partneriai. Taigi, jei tokią tendenciją pastebite jau kurį laiką, pats metas imtis veiksmų. Bene pats paprasčiausias ir efektyviausias būdas atsikratyti nuobodulio – rutinos paįvairinimas. Na, o tam, kad pasiektumėte šį tikslą, galite naudoti pačias įvairiausias priemones. Seksas duše – viena iš jų.

Taupomas laikas

Nors iš pirmo žvilgsnio ši priežastis gali atrodyti šiek tiek juokingai, ji pakankamai svari, tam, kad išbandytumėte šią naujovę. Esmė tame, jog daugelis šiuolaikinių žmonių yra tokie užimti, jog nuolat skundžiasi laiko trūkumu ir nuolat svajoja apie tai, jog kaip būtų puiku, jei para turėtų keliomis valandomis daugiau nei įprastai, Kita vertus, retas susimąsto apie tai, jog gyvenant pašėlusiu tempu, galima imtis įvairių gudrybių, kurios tikrai padės sutaupyti laiko, tereikia tik šiek tiek fantazijos. Esate vienas iš tų žmonių, kuriems būtina rytinio sekso porcija, o po to seka maudynės duše? Kodėl nesujungus šių dviejų užsiėmimų į vieną ir nesutaupius bent šiek tiek laiko?

Unikalus masažas

Dar viena priežastis, kodėl dušas yra puiki vieta seksui, yra ta, jog vandens srovė atlieka unikalų masažą, kuriuo negalėsite pasilepinti jokiame masažo salone. Vandens srovė masažuoja bei atpalaiduoja, suteikdama tik pačius geriausius pojūčius. Tiesa, dėmesį svarbu atkreipti į tai, jog tik nuo sekso pozos priklauso, kuri kūno dalis bus lepinama šiuo unikaliu masažu. Kita vertus, pozą kas kartą galite keisti, tokiu būdu puikiu masažu palepindami vis kitas kūno dalis (nugarą, pečius, šlaunis, pilvą, kaklą ar rankas).

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras