Seksas iki vestuvių

 
Šiomis dienomis skaistybės įžadus davusių porų, kurios prie altoriaus žengtų tyra siela ir kūnu, surasti būtų sudėtinga. Dauguma jaunuolių lytinius santykius pradeda gerokai anksčiau vestuvių, o ir tuoktis niekas šiais laikais neskuba. Mėgaujasi meile, vienas kito draugija ir džiaugiasi gyvenimu.

Tačiau tyrimų rezultatai byloja, jog poros, kurios iki santuokos neužsiima seksu, gali pasigirti laimingesniais ir stabilesniais tarpusavio santykiais. O seksualinis gyvenimas, pradėtas santuokoje ne retai būna turiningesnis ir įvairesnis. Psichologai nustatė, kad poros, kurios lytinius santykius pradėjo pirmąją vestuvinę naktį, savo santykių stabilumą įvertino net 22 procentais aukščiau negu tie, kurie lytiniais santykiais mėgavosi dar gerokai iki jos. Taip pat seksualinę abstinenciją propagavę asmenys, galėjo pasidžiaugti 20 procentų patiriamu didesniu lytiniu pasitenkinimu ir 15 procentu geresne sekso kokybe.

Psichologai teigia, jog meilę ir šiltus jausmus galima išreikšti daugeliu kitų būdų- kalbėtis, daugiau laiko praleisti drauge, pramogauti. Svarbiausia sukurti ilgalaikius ir stabilius santykius, o seksas juose bus tik maža viso to dalelė.

Kiekviena taisyklė turi išimčių, todėl ir nuspręsti kada pradėti lytinius santykius galite tik Jūs. Raskite harmoniją tarp proto ir širdies bei nenustokite džiaugtis kiekviena diena, praleista kartu su mylimu žmogumi!

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras