Seksas ir šampanas: potyriai, kurie privers tirpti iš laimės

debe8a40d38937f036af84c8e3b2a661072f470a_1000.jpg
 
Geras seksas - saugus seksas. Todėl jei norite daugiau jaudinančių potyrių, galite pasitelkite įvairias priemones tikslui pasiekti. Šampanas - vienas geriausių gėrimų, kurį galima vartoti lovoje.

Svarbu, kad šampanas būtų naudojamas tinkamai. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į patį gėrimą. Jis jokiu būdu neturėtų dirginti ir sukelti nepatogumų.

Norite klasikinio prancūziško skonio bučinio? Tada vienas gurkšnis šampano tikrai nepakenks. Gurkštelėkite atšaldyto šampano ar putojančio vyno iš taurės  ir neskubėkite jo nuryti. Pasidalinkite juo su partneriu tiesiog bučiuojantis. Bučinys su šampano prieskoniu suteiks bučiniui dilgčiojančių potyrių.

Taurių galima ir nenaudoti. Jo laisvę fantazijoms sužadins ir šio gėrimo ragavimas tiesiai iš butelio. Atsigerkite šiek tiek šampano ir trumpai ji palaikykite burnoje, o tada bučiuokite savo partnerio krūtinę ir pilvą bei aplink bambą. Galbūt šaltas šampanas ims tekėti pro šoną, tad suskubkite jį nulaižyti, kad netektų gulėti ant šlapių patalų. Nepakenks, jei preliudijos metu būsite pasitiesę  ir rankšluostį, kuris gerai sugeria drėgmę. 


 

Tokiu pat žaidimo principu galima pasinaudoti ir darant oralinį jam ar jai. Tačiau atminkite, kad čia netiks bet koks gėrimas. Atkreipkite dėmesį į šampano sudėtį ir geriau rinkitės baltą sausą ir natūralios fermentacijos šampanizuotą vyną. Juk mažų mažiausiai norėtųsi sudirgintos intymios vietos gleivinės. Jeigu šampaną naudosite oralinio sekso tikslais, nepirkite šampanizuoto vyno, praturtinto vaisiais ir uogomis, nes tokie pagerinimai gali sukelti alerginę reakciją.Tad geriau jau  paruoškite staliuką ir šalia gėrimo su burbuliukais, patiekite vynuogių ar braškių. Šiuos natūralius afrodiziakus galite skanauti nuo pilvo ir krūtinės. Nepamirškite ir purškiamos grietinėlės. Šį skanėstą nulaižykite nuo partnerio pilvo ar kojų pirštų.
 


Žinoma, šampanas ne vienintelis gėrimas, kuris padės pasiekti didesnės erogeninių zonų stimuliacijos. Daug kaitinančių potyrių suteiks šalta arba karšta arbata. Jei nesate nesate alkoholio mėgėjai, burbuliukus kuo puikiausiai gali pakeisti ir atšaldytas gazuotas mineralinis vanduo.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras