Seksas: kokias taisykles jo metu reikėtų pamiršti

22cc312dd2259e2c0622b0c95385547f.jpg
 
Tikriausiai girdėjote posakį, jog taisyklės kuriamos tam, kad jas laužytumėte. Šis posakis galioja įvairiausiose gyvenimo srityse, lovos reikalai ne išimtis. Nors lytinių santykių metu dedame visas pastangas patenkinti mylimąjį, tačiau galima išskirti keletą taisyklių, kuriomis tuo metu vadovautis tikrai nereikėtų.

Sekso iniciatyva – tik vyro rankose. Dar iki šiol kai kurios moterys yra įsitikinusios, kad sekso iniciatorius turi būti vyras. Nors tradiciškai taip pat yra manoma, kad moteris neturėtų dominuoti sekso metu, tačiau tai nereiškia, kad ji visuomet turi laukti pirmojo žingsnio iš vyro pusės: jei jūs esate dailiosios lyties atstovė ir norite sekso, nelaukite ir imkitės iniciatyvos pati.

Laikas. Manoma, kad kuo ilgiau užsiimsite seksu, tuo jis bus kokybiškesnis. Klystate, juk ne mažiau aistros ir pasitenkinimo suteikia spontaniškas seksas. Kartais meilės aktas, trunkantis vos 10 minučių gali būti šimtą kartų geresnis už visą naktį nesibaigiančias glamones. Spontaniškas ir greitas seksas yra įdomesnis, nei tas, kuris yra planuotas. Be to, partneriui pasistengus orgazmą moteris gali pasiekti lygiai taip pat greitai, kaip ir vyras.

Seksualinės fantazijos – požymis, išduodantis, jog esate pasileidusi. Net ir dabar pasitaiko konservatyvių žmonių, kurie tiesiog įsitikinę, kad slaptos seksualinės fantazijos yra pasileidimas. Tačiau tyrimų rezultatai byloja, jog noras eksperimentuoti, įsileisti naujų vėjų į miegamąjį dar labiau suartins mylimuosius. Intymius žaisliukus taip pat nebijokite pasiimti į lovą, naujų potyrių niekada nebus per daug. Todėl mėgaukitės jas į valias ir nesukite sau dėl to galvos.  

Orgazmas. Dauguma porų iki šiol mano, jog orgazmas – viena būtiniausių sekso sąlygų. Nesiginčysime, tai svarbu, tačiau artumas, partnerio pamaloninimas suteikia ne ką mažiau pasitenkinimo. Juk orgazmo pasiekimas tikrai ne kokybiško sekso rodiklis. Šiuo atveju svarbiausia pats procesas, o ne galutinis tikslas. Taip pat nereikėtų siekti orgazmo patirti vienu metu, juk visai nesvarbu, kas jį patyrė pirmas, o kas antras – svarbiausia artumo jausmas, vienijantis jus abu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras