Seksas pagal Daosizmą (daoizmą)

26.jpg
 
Daugiau nei prieš du tūkstantmečius Kinijos mokslininkų grupė, kurioje taip pat dalyvavo Lao Dzi – žymus filosofas, suformavo ir išvystė tokius mokymus kaip fengšui, taiči, cigun, kurių pagrindas yra energija Ci – viso gyvo pradžia Žemėje ir visatoje.

Anot minėtų mokymų, žmogus suserga, kuomet kuriam nors iš jo organų trūksta Ci energijos, o atstatyti šią energiją galima pasimylėjus.

Anot Dao, Ci pasiskirsto tarp smegenų, širdies ir lytinių organų. Minėti energetiniai centrai tarpusavyje susiję ir gali “maitinti” vienas kitą. Dažnai žmogus verčia dirbti tik savo smegenis ir užmiršta savo širdį, kuri gamina ilgalaikę energiją ir savo seksualumą – vieną galingiausių ir teigiamiausių jėgų. Širdy gimsta meilė. Lytiniuose organuose – susijaudinimas, orgazmas. Abiejų minėtų jėgų sujungimas veda prie to, kad gyvybinė energija pasiekia savo viršūnę, t.y. suaktyvėja naujų ląstelių gamyba, dauginimasis. Kai žmogus rūpinasi savo protu, jausmais ir seksualumu, js rūpinasi savo sveikata!

Anot daoistų, vyrų seksualinė energija slypi jų spermoje, todėl vyrai turi mokėti sulaikyti ejakuliaciją. Jauni vyrai gali nesirūpinti, kadangi jų organizmai pagamina pakankamą spermos kiekį. Sulaukęs brandesnio amžiaus vyras turėtų riboti ejakuliacijas (ne dažniau 3 kartų į mėnesį).

Jaunystei išsaugoti ir seksualinei energijai kaupti daoistai moko patirti dauginį orgazmą (multiorgazmą). Tačiau tokiems orgazmams pasiekti reikia gan daug patirties ir praktikos. Vyras orgazmo metu sulaiko ejakuliaciją įtempdamas gaktos uodegikaulio raumenį, tokiu būdu nukreipdamas susijaudinimą nuo lytinių organų link smegenų. Tai nėra lengva! Reikia mintimis nukreipti energijos srautą stuburu aukštyn, nuo uodegikaulio, vėliau apsukti energiją ties veido viduriu ir nukreipti ją link saulės rezginio, tačiau apie tai pakalbėsime kituose straipsniuose.

Moterų seksualinės energijos lavinimo technika skiriasi nuo vyrams skirtos. Vyrų energija – JAN. Moters pradas IN – tai vandens energija. Vyras turi stengtis išsaugoti savo spermą. Moteris, priešingai, kuomet susijaudina, išskiria daugiau skysčių. Anot Dao mokymo apie seksą, reikia kaip įmanoma ilgiau stimuliuoti klitorį bei G tašką neįsiskverbiant.

Sukaupusi savyje seksualinę energiją moteris turi išmokti nukreipti ją link uodegikaulio ir tuomet palei stuburą link smegenų ir toliau palei priekinį kanalą. Moteriai, kaip ir vyrui, reikia lavinti gaktos uodegikaulio raumenis (PC raumenis) jaspio (akmuo) kiaušinio pagalba, judinant jį makštyje aukštyn ir apačion, taip pat darant suspaudžiamuosius judesius.

 
Komentarai
Naujas komentaras