Seksas pagal grafiką

 
Gebėjimas planuoti ir organizuoti – vertingos žmogiškos savybės. Jos padeda ir buityje, ir darbe. Bet štai ar naudingas yra seksualinio gyvenimo planavimas? Kaip bebūtų keista, daugeliu atveju – ne.

Gebėjimas planuoti ir organizuoti – vertingos žmogiškos savybės. Jos padeda ir buityje, ir darbe. Bet štai ar naudingas yra seksualinio gyvenimo planavimas? Kaip bebūtų keista, daugeliu atveju – ne.

Tačiau vis dėl to pradėkime nuo naudos. Planavimas ir organizavimas palankūs neplanuotam nėštumui – štai šioje sferoje tikrai verta prisiminti apie tai, kada reikės apsimauti prezervatyvą arba laiku išgerti kontraceptinę tabletę.

O visais kitais atvejais? Seksas pagal grafiką būna dviejų tipų: šeimyninis ir nesantuokinis. Jei kalbėti apie pirmąjį – tai poros, kurios užsiima seksu tam tikromis savaitės dienomis. Tarkim antradieniais ir penktadieniais. Pas kitus gali būti rezervuotos tam tikros konkrečios dienos, kai bus mylimasi, arba kiek kartų per savaitę tai bus daroma. Tokiu atveju, gaunasi, kad partneriai vienas kitą myli du kartus per savaitę? Nei vieno, nei kito varianto pozityviu nepavadinsi. Rutina užmuša gyvybingumą ir potraukį.

Jei kalbant apie antrąjį variantą, kai partneriai negyvena kartu, sekso dažnumas arba „reglamentuotos“ dienos gali būti susijusios su poros susitikimų dažnumu arba dienomis, kuriomis jie tradiciškai susitinka. Tarkim, visa tai vyksta trečiadieniais ir šeštadieniais, kadangi kitomis dienomis jie užsiėmę yra kitais reikalais arba leidžia valandas darbe. Todėl ir seksas vyksta pagal griežtas schemas. Šiuo atveju dar ne viskas prarasta. Jei pora galvoja apie bendrą gyvenimą, ji turi progą peržiūrėti savo seksualinį gyvenimą.

O štai šeimyninėms poroms šiek tiek sunkiau, nes rutina, kaip žinoma, labai įtraukia. Be to, pats kontaktas sureguliuotas pagal numatytą schemą – penkios minutės glamonių, penkiolika – lytinio akto ir užmigimas vienas į kitą atsisukus nugaromis. Nuobodu? Žinoma. Ir taip dešimt, penkiolika, dvidešimt metų...

Kas įdomiausiai, pagrindinė priežastis slypi ne atšalusiuose jausmuose ir santykiuose, bet galime drąsiai teigti „mes TAI darome pastoviai“.

Jei anksčiau nekantraudami atsiliepdavome į kvietimą užsiimti seksu, nežinodami tiksliai, kada bus kitas kartas, tai dabar... Kam gi karštai mestis ant nepasiruošusio partnerio, jeigu jis vis tiek niekur nedings?

Taigi, su tuo reikia kovoti! Ir tam yra keletą būdų.

Išsiskirkite... su mylimuoju. Ši frazė nėra aktuali mūsų laikais. Tikriausiai, patį ryškiausią seksualinį gyvenimą turi ilgojo plaukiojimo kapitonų žmonos. Todėl kad išsiskyrimai ir laukimas išbando jausmus bei tuo pačiu juos sustiprina.

Tai, žinoma, daugiau juokai, tačiau kiekviename juoke yra šiek tiek tiesos. Jei pas jus ir jūsų antrąją pusę nėra aktualių išsiskyrimo priežasčių – tarkim komandiruočių, susiraskite sau neaktualias priežastis. Pavyzdžiui, paimkite neeilines atostogas ir paatostogaukite atskirai dešimt dienų. Nereikėtų to daryti pastoviai, tačiau žvelkite į šią pramogą kaip į gyvenimo paįvairinimą – tai tikrai suveiks.

Nebūtina išvykti kažkur toli, svarbiausiai išvykti kažkur keletai dienų – pas tetą, močiutę, aplankyti savo senus draugus – ten, kur niekas nesijaudins, kur jūs išvykote: nei vaikai, nei giminaičiai, nei draugai, netgi ir kompiuterio monitorius. Neįprasta aplinka, beje, labai puikus seksualinio gyvenimo katalizatorius.

Susitikimo vieta pakeisti... galima. Žinoma, nereikia veikti iš principo. Tačiau galbūt išnaudoti laiką, kai jūs netyčia užstrigote lifte. Arba nusipirkote naują virtuvės stalą ir jūs dar to nedarėte čia. Tokiais momentais išgyvenami labai stiprūs jausmai.

Vietos netikėtumas, žinoma, proto ribose, tikrai duos teigiamą ir naudingą efektą. Kaip ir netikėtumas kalbant apie laiką.

Pažadink mane... saulei patekėjus. Jei jūs visuomet užsiimate seksu naktimis, pabandykite tai padaryti ryte. Tiesa, nebūtina žadinti partnerį labai labai anksti, be to, nereikia to daryti šiurkščiai. Žadinimas gali būti labai lėtas, saldus ir malonus. O paskui – patys matysite, kaip viskas klostysis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras