Seksas pagal taisykles ir be jų

 
8 komentarai
Deja, daugelis žmonių, ilgai gyvenančių kartu, turi sekso problemų. Partneris arba partnerė išsigalvoja įvairių priežasčių, kad tik netektų užsiimti seksu.

Vyrams dažnai tenka girdėti iš savo mylimųjų, kad jos pavargo po ilgos darbo dienos ir šiandien nenori jokių glamonių ir bučinių. Būna ir taip, kad pažintis būna pačiame įkarštyje, santykiai turėtų vystytis pilni aistros ir augančio geismo, tačiau moteris sako, kad nenori užsiiminėti seksu. Taip gali nutikti dėl liūdnos praėjusių lytinių santykių patirties. Kad lytiniai santykiai nuolat progresuotų, turite laikytis tam tikrų taisyklių.

Kai nenori moteris

Šeimos santykiai, buitis, vaikai, kasdienės problemos griauna aistrą ir meilę. Ugnis pamažu gęsta ir lieka vos vos rusenančios žarijos. Sekso nebuvimas tarp vyro ir žmonos – tai pirma šeimos idilijos irimo priežastis. Kai žmona nenori užsiimti seksu, išgirstate tokių pasiteisinimų, kaip galvos skausmai, nuotaikos nebuvimas, kad gali sutrukdyti vaikai ir, kad rytoj anksti keltis į darbą. Minėtų atsikalbinėjimų kaupimasis galiausiai veda į tai, kad vyras pradeda ieškoti seksualinio pasitenkinimo kitur. Todėl moterims vertėtų susimąstyti apie savo dažnus galvos skausmus.

Kai nenori vyras

Kai partneris nenori užsiiminėti seksu su savo mylimąja, jai tai sukelia minčių, kad jos vyras susirado kitą. Taip būna ne visada. Daugelis vyrų dėl netaisyklingo gyvenimo būdo, mitybos, dienotvarkės nesilaikymo net būdami jauni sulaukia erekcijos sutrikimų. Todėl, kai vyras atsisako užsiimti seksu su savo mergina, tikėtina, kad dėl to kaltos sveikatos problemos ir nereikia iškart pulti kaltinti. Tačiau gyvenime dažnai nutinka taip, kad sekso nebuvimo santykiuose priežastimi tampa kita moteris. Kad mylimasis nežiūrėtų į šoną, moteris jam visada turi būti nauja ir paslaptinga, sukelianti geismą.

Geras meilužis

Yra toks vyrų tipas, kuomet juos labiau jaudina jų išvaizda, tai, kaip jie atrodo moterims, o ne tai, ką jaučia mylimoji. Minėti vyrai stengiasi būti gerais meilužiais ir nepasineria į seksualumo procesą su visa aistra. Seksu užsiiminėti reikia be jokių pašalinių minčių, tiesiog susilieti aistroje. Iš galvos reikia išmesti visas nesąmones, kuriomis civilizacija apsupo seksą, ir trumpam tapti pirmykščiais laukiniais žmonėmis. Geras meilužis – tai tas, kuris sekso metu tampa tikru herojumi. Tik minėtu atveju įmanoma pasiekti pasitenkinimo.

Gera meilužė

Visos moterys nori, kad jų vyrai lovoje būtų švelnūs ir meilūs, bet tuo pačiu ir laukiniai. Skelbiant reikalavimus reikia už tai ko nors pasiūlyti. Priešingu atveju, jeigu taip tęsis ir toliau, minėtas meilusis žvėris neužtruks ilgam mylimosios glėbyje ir pabėgs ieškoti švelnumo pas kitą. Vyrams taip pat svarbu, kad Jų moteris galėtų lovoje būti kitokia: švelni ir aistringa, meili ir besikandžiojanti, žaisminga ir miela. Nesuderinamumų suderinamumas tik dar labiau įžiebs Jūsų jausmų liepsną.

Idealus seksas

Idealus seksas – tai ne tie suvaidinti kadrai, kuriuos galite pamatyti televizorių ekranuose. Idealus seksas – tai kuomet abu partneriai jaučia vienas kitą, atspėja vienas kito norus ir tiesiog mėgaujasi abipusėmis glamonėmis. Kartais visiškai (iš pirmo žvilgsnio) netinkantys vienas kitam žmonės randa bendrą kalbą lovoje – kūno, judesių ir jausmų kalbą. Nereikia nustebti, kai aukštas, gerai atrodantis, gražus vyras eina šalia žemutės, niekuo neišsiskiriančios merginos. Matomai sekse jie pasiekė harmoniją, gilią aistrą ir atsipalaidavimą.

 
Komentarai (8)
zinoma nevers... labai tikslu zodi pabrezei jei tik KARTAIS. :) o ne visada pavargusi.
moterims gali buti ginekologiniu problemu pradedant cistomis baigiant endometrioze, apie kurias jos gali nezinoti ir del kuriu gali nenoreti myletis ar net kenteti skausmus mylintis menesiu menesiais... O jei moteris KARTAIS yra pervargusi ir nenori myletis, normalus vyras jos nevers to daryti
matau is merginu puses sujudima :) kiekwienas sawo nuomone turetu pasilaikyti sau,kiek zmoniu tiek nuomoniu ;)
"dienotvarkės nesilaikymo net būdami jauni sulaukia erekcijos sutrikimų. Todėl, kai vyras atsisako užsiimti seksu su savo mergina, tikėtina, kad dėl to kaltos sveikatos problemos", tai suprantama,nes erekcijos nebuvimas yra problema,o moterims tokios problem os nera.....
taip taip, moteris turi būti švelni ir aistringa, meili ir besikandžiojanti, žaisminga ir miela... rūpintis buitimi, šeima, vaikais.. ir nuolat vilioti savo vyrą, kad tik pas kitas nenubėgtų.
wake up. visiška nesąmonė.

Ir dar...
"Nereikia nustebti, kai aukštas, gerai atrodantis, gražus vyras eina šalia žemutės, niekuo neišsiskiriančios merginos. Matomai sekse jie pasiekė harmoniją, gilią aistrą ir atsipalaidavimą." ??????????????????
tu cia vienintelis sh... isijungei bobu logika ir pezi, suprask kad bobos turi nuli logikos...
Kai moterys nenori tada jau atceit ir skyrybos gresia :DDD o kai vyrai tai jie vargseliai del savo sveikatos bedu, o pas moteru sveikatos bedu buti negal nes vyras pasuks i sona :DDD prajuokino.... Tai vadinasi mes turime sokti pagal vyrus :D atsipeikekit, noreciau pasneketi su tuo autoriu kas tai parase. NESAMONE!
na taip, jei moteris nenori sexo, tai yra JOS beda, ir atseit turi myletis, nes kitaip vyras pabegs pas kita... Jei vyras nenori sexo...vel gi, moteris kalta ir ji TURI buti "nauja ir paslaptinga" kad JIS uzsimanytu. Taip iseina, kad MOTERIS kalta ir tiek, ir tik ji turi stengtis islaikyt aistra??? WTF???
kas cia per sh....
Naujas komentaras