Seksas paplūdimyje: už ir prieš

sex-better-e1560203043146.jpg
 
16 komentarai
Seksas paplūdimyje susilaukia prieštaringų atsiliepimų. Vieni tai išbandžiusiųjų griauna bet kokius įsivaizduojamos romantikos mitus, o kiti – be perstojo kalba apie nepakartojamus potyrius.

Nebūtų nuostabu, jeigu naktiniai pasivaikščiojimai pajūriu, blyški mėnesienos šviesa ir bangų mūšos fonas beviltiškiems romantikams pakuždėtų nutrūktgalvišką mintį. Deja, kai kurių žmonių patyrimai gali griauti bet kokius mitus apie sekso paplūdimyje idilę. Visų pirma jie kalba apie spontaniškumo nebuvimą, nes visada reikia pamąstyti ant ko reikės tai daryti. Toliau seka švaros aspektai, nes papūtus nors ir menkiausiam vėjui, smėlis pradeda nešiotis ir patenka visur, kur tik gali. „Kartą mylėjomės su vaikinu paplūdimyje. Veiksmo metu jis netyčia jau sudrėkusią ranką padėjo ant smėlio ir šios nebebuvo galima panaudoti“, - skundėsi džiugesiu netrykštančiais potyriais viena iš besimylėjusiųjų pajūry.

Lygiai tokių pačių kritikos kirčių susilaukia ir meilė jūroje. Vanduo menkina lubrikaciją, todėl patį veiksmą gali paversti net neįmanomu. Kad būtų paprasčiau, galima naudoti lubrikantus, tačiau tokiu atveju reikėtų rinktis ne aliejinius – dėl šių dažniau plyšta prezervatyvai. Be to, mylintis vandenyje padidėja įvairių infekcijų tikimybė.

Tačiau blogi atsiliepimai apie tokį patyrimą sklinda ne iš kiekvieno lūpų. Kai kuriems seksas paplūdimyje yra vienas smagiausių pasirinkimų. Jie nekalba apie spontaniškumo nebuvimą, erzinančiai visur lendantį smėlį ar kitus nesklandumus. „Nuo visų įmanomų problemų visada gali apsaugoti paprasčiausias tinkamų pozų pasirinkimas“, - patarimą žėrė viena įsimylėjėlių pora, po aistringo meilės akto net išdrįsusi su Adomo ir Ievos kostiumais visą naktį išmiegoti kopose.

Dar niekada paplūdimyje nesimylėjusiems, tačiau apie patogumą iš anksto pagalvoti norintiems įsimylėjėliams, pravartu žinoti, kaip šiam potyriui pasiruošti. Visų pirma, reikėtų nepamiršti rankšluosčio ar kitokio patiesalo, ant kurio būtų galima atsigulti. Kalbant apie švarą, didelis pagalbininkas – drėgnos servetėlės.

Kad viskas būtų paprasčiau ir patogiau, moteriai rekomenduojama vilkėti sijoną arba suknelę bei šio drabužio sekso metu nenusivilkti. Tai gelbėtų, jeigu netyčia kažkas užkluptų. Žinoma, siekiant to išvengti, reikia pasirinkti tinkamą vietą. Priešingu atveju, netikėtų praeivių replikos ar policininkų žibintai, nukreipti į nuotykių ieškotojų akis, laimės nesuteiktų.

Po aistringo sekso galva gali ir nebedirbti, tačiau vieną dalyką prisiminti tiesiog būtina – susirinkti visus laukinės aistros įkalčius.

Suaugusiems.lt 

 
Komentarai (16)
Kaip sekso metu mano žmona Smiltynėj sakė: wou koks fainas jausmas žiūrėt į dangų
Kaip sekso metu mano žmona Smiltynėj sakė: wou koks fainas jausmas žiūrėt į dangų ????
Teko Ispanijoje su pirštuku pamaloninti žmona bendrame papalūdimyje, žmonių nedaug buvo, kreivai žvalgėsi, gal ir įtarė
As su draugu Smiltynej bandem , kopose abt smelio visur patiko, nebuvo problemu nei su smeliu nei su vandeniu. P.s three some pabandykit super
Kiek dar ankstoka seksui papludimyje, nebent geriamam! O pataliukuose kur siltai,tai mielai pasivoliot dbr...
Nudistų pliažas :) Ant aukštos kopos, kur krūmai užstoja. Visi nutuokia, ką mes ten darome, bet nemato ir vaikų tai nešokiruoja. Papildomas adrenalinas, kai matai stebinčius iš viršaus :)
Visai tiketina, kad seksas vandenyje vyrams patinka, taciau moteriai myletis vandenyje nieko gero. Ir nera skirtumo ar tai butu jura, ar kubilas,visvien jokio malonumo :/ Geriau jau pliaze, tinkamai parinkus poza... :)
Mylėtis vandeny - tikrai nelabai, kas. Man bent jau nepavyko, nes kaip ir rašė - vanduo nuplovė gleives. Bet pajūry, kopose, naktį... :)
Kur kas greičiau susijaudinama. O ir taip - aplinka romantiška, grynas oras. Aišku, man lieka kažkoks procentas to budrumo, bet jis netrukdo, svarbu - merginai malonu.
Veiksmas, suprantama, ant patiesako, ne grynai ant smėlio.
Asta, smelis tikrai neblogis tik reikia pasirinkti tinkama poza, o ne guleti kaip lovoje
Linea jus daug ka praradot nepasimileje vandenyje, patikekit tykras malonumas as jau tai esu patyres
Nesutinku, miletis vandenyje yra nuostabu pats tai patyriau ir jokie mikrobai nepapuola jei miliesi vandenyje , o ne ant vandens
smėlis - blogis :0
As visada uz !!! ir nesvarbu kur ;-D
yra smiltyne, Nida kur zmoniu su =iburiu nerasi esam su savaja bande ne karta ir tikra kad patiko tiek jai tiek man... mmmmmmm...
Jūroj tai ne, bet paplūdimyje tai taiiiip :))))
Kilo noras maniskiui isbandyti tokia neiprasta vieta, bet kazkaip susilaikem...
Naujas komentaras